این سازمان خواستار ایتالیایی, توالت دولت به “سرمایه گذاری بودجه لازم در مسکن اجتماعی پروژه” به عنوان بخشی از هفته آینده بودجه.

کبک دارای یک سطح استان میزان فرصت های شغلی از 1.8 درصد است. John Mahoney / روزنامه

با این روش از روز جهانی زن در 8 مارس زنان پناهگاه و مسکن سازمان در حال پیوستن به نیروهای خود را برای تماس در دولت کبک برای حل و فصل بحران مسکن موثر بر هزاران نفر از زنان آسیب پذیر و کودکان خود را.

این Fédération des maisons d’hébergement pour femmes (FMHF), Regroupement des maisons pour femmes de victimes خشونت conjugale (RMFVVC) و R des Centres de Femmes تشکیل یک ائتلاف با جبهه d ‘ اقدام populaire en réaménagement urbain (FRAPRU) و Regroupement des comités logements et انجمنهای د locataires du Québec (RCLALQ) برای به دست آوردن چیزهایی که در حال حرکت است.

ائتلاف برگزار شد صبح روز یکشنبه در کنفرانس خبری پرسیدن برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت دولت به “سرمایه گذاری بودجه لازم در مسکن اجتماعی پروژه به عنوان بعدی خود بودجه” مطرح شود 10 مارس. این ائتلاف همچنین خواستار اجباری جهانی اجاره بها کنترل شود به جای قرار دادن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

با یک سطح استان میزان فرصت های شغلی از 1.8 درصد و اجاره بها را افزایش می دهد به طور متوسط 8.7 درصد بین سال 2017 و 2019 تقریبا دو برابر نرخ تورم FRAPRU گفت: حداقل 50,000 جدید مسکن اجتماعی واحدهای مورد نیاز در مدت پنج سال.

“بازار خصوصی است نه پاسخ به نیازهای خانوار مستاجر در کبک. بر خلاف بازار است که با داشتن اثرات ناشی از تورم در محل اقامت” گفت: Céline Magontier مسئول فایل های مربوط به زنان باعث می شود در FRAPRU.

با توجه به اجاره و کنترل رجیستری ضروری برای قرار دادن ترمز در احتکار توسط برخی از صاحبخانه. Magontier نیز محکوم تاخیر در ساخت و ساز جدید مسکن اجتماعی واحد است.

“در سال گذشته تنها 835 مسکن اجتماعی واحد بودند ساخت. که در آن نرخ آن را به بیش از 161 سال برای پاسخ فقط به 135,000 خانواده ها است که باید نیازهای فوری مسکن در حال حاضر,” او گفت:. او نام آن را “رسوا” که ائتلاف Avenir کبک دولت است و نه سرمایه گذاری بیشتر با توجه به “گسترده کمبود مسکن است.”

کبک وزیر امور شهری و مسکن Andrée Laforest بود در دسترس نیست یکشنبه برای پاسخ به این گروه خواسته است. او مطبوعات وابسته در پاسخ یک ایمیل به la Presse canadienne می گویند دولت متعهد به نگه داشتن CAQ انتخاباتی وعده به ارائه “15 ، 000 واحد مسکونی وعده داده شده توسط دولت قبلی اما هرگز تحویل داده است.”

وجود دارد هیچ اشاره ای به سرمایه گذاری های جدید برای حل و فصل بحران مسکن.

تقریبا 15000 درخواست برای مسکن از زنان به سختی رد شد در سال 2018 و 2019 به زنان گفت: به دام انداختن آنچه در آن تخمین زده می شود ده ها هزار نفر از زنان ناسالم و احتمالا خطرناک زندگی شرایط — و همچنین به عنوان چشم انداز پایان دادن به در خیابان. و هر سال در کبک چند زن را در حال کشته شدن توسط همسر یا همسر سابق.

مرتبط

زنانی هستند که بازگشت به خشونت همسران چرا که تنها جایگزین خواهد بود برای زندگی “در فقر و نه وسیله ای برای حمایت از فرزندان خود را به درستی. آن را کاملا بی رحمانه انتخاب زنان با آن مواجه هستند و در واقع آن را غیر انتخاب” گفت: RMFVVC سخنگوی لوئیس Riendeau.

و همچنین ماموریت اورژانس پناهگاه برای زنان, فرار از سوء استفاده است که منحرف این گروه گفت. اگر در گذشته این امکانات پناه این زنان و فرزندان خود را برای حدود یک ماه آنها در حال حاضر ماندن تا سه یا چهار ماه. این تاخیر محروم کردن زنان دیگر تجربه زناشویی خشونت به معنی ترک خود سمی شرایط.

و اگر کمبود مسکن کافی نیست بسیاری از زنان باید مبارزه با تبعیض در تلاش خود را برای آپارتمان مناسب. در سراسر کبک زنان مورد تبعیض هستند چرا که آنها دریافت کمک های اجتماعی چون آنها بومی یا مهاجر و یا اینکه آنها فرزندان.

گاهی پناهگاه کارگران باید کمر و تماس صاحبخانه به آنها را ملزم به احترام به حقوق زنان گفت: Manon Monastesse مدیر FMHF.

“این مورد در Chibougamau, برای زنان بومی و در مونترال برای زنان مهاجر که چند فرزند,” او گفت: برای نشان دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de