رای گیری از طریق پست است که دستور غذا را برای ایالات متحده نیازهای واقعی رای دهندگان ID

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه coronavirus نیروی کار کنفرانس مطبوعاتی که او را در مخالفت با ایده استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای در ماه نوامبر سال 2020 انتخابات گفت: آن اجازه می دهد مردم را به “تقلب”. او همچنین اضافه کرد که رای دهندگان ID “معامله واقعی است.”

“من فکر می کنم بسیاری از مردم تقلب با پست الکترونیکی-در رای گیری” نسبت ناروا گفت. “من فکر می کنم مردم باید رای با رای دهندگان ID. من فکر می کنم رای دهندگان ID بسیار مهم است و به همین دلیل آنها نمی خواهند رای دهندگان ID است زیرا آنها تمایل به تقلب.”

“شما باید یک تصویر برای رای گیری” نسبت ناروا گفت. “آن را باید به نام رای دهندگان ID آنها باید که. و آن را نباید پست الکترونیکی-در رای گیری آن را باید شما به یک غرفه و شما با افتخار در صفحه نمایش خود را.”

“شما آن را ارسال نکنید در پست الکترونیکی که در آن مردم انتخاب کنید تا تمام انواع چیزهای بد اتفاق می افتد در آن زمان آنها را امضا کرده است که اگر آنها را امضا کرده است که اگر آنها را امضا کردند که در آن زمان آن را در جدول, هیچ,” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “نباید آن را از طریق پست شما باید رای در غرفه و شما باید Voter ID. زیرا زمانی که شما Voter ID که معامله واقعی است.”

سوال: فرماندار ویسکانسین است که در حال حاضر صحبت کردن در مورد به تأخیر انداختن اولیه حداقل نه در شخص رای گیری. بنابراین سوال من این است و من از این زن و شوهر از هفته پیش و می خواهید برای دیدن اگر شما هر گونه پیشرفت در این. به دنبال پیش رو به سقوط هستند و شما گام به اطمینان حاصل شود که انتخابات عمومی اتفاق خواهد افتاد حتی اگر این بیماری همه گیر است reemerged یا نشده میشه ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: انتخابات عمومی اتفاق خواهد افتاد و در تاریخ 3 نوامبر. در ویسکانسین آنچه اتفاق افتاده این است که من از طریق رسانه های اجتماعی — رسانه ها قرار داده بسیار قوی در حمایت از جمهوریخواهان محافظه کار قاضی که بسیار عالی و درخشان قاضی. او عدالت است. و می شنوم که چه اتفاقی افتاده است که او در نظرسنجی شماره از طریق پشت بام رفت. و از آنجا که من فکر می کنم آنها با تاخیر انتخابات.

سوال: آیا نگرانی در مورد مردم به فرد رای گیری?

مغلوب ساختن پیشی جستن: من نمی دانم. چرا او آن را انجام دهد قبل از ؟ او انجام آن را درست قبل از انتخابات.

سوال: اما آیا شما فکر می کنم–

مغلوب ساختن پیشی جستن: –ببخشید. چرا او این کار را دو هفته پیش ؟ ناگهان یک– ببخشید. ناگهان همه از یک انتخابات که در حال وقوع است بسیار به زودی می شود به تعویق افتاد. در حال حاضر من فقط تایید او امروز و آن را بسیار قوی و تایید شده. خود سنجی–او رفته بسیار بالا. و ناگهان همه از یک فرماندار می آید که فرماندار دموکرات راه می آید و می گوید: اوه ما در حال رفتن به حرکت این انتخابات است. بنابراین من نمی دانم, من مطمئن هستم–من امیدوارم که حق با شما هستیم. من امیدوارم که شما حق هستید.

سوال: اما آیا شما فکر می کنم هر دولتی در این کشور باید آماده برای پست الکترونیکی-در رای گیری در مورد ما در این وضعیت–

مغلوب ساختن پیشی جستن: نه, چون من فکر می کنم بسیاری از مردم تقلب با پست الکترونیکی-در رای گیری. من فکر می کنم مردم باید رای با ID–voter ID. من فکر می کنم رای دهندگان ID بسیار مهم است. و دلیل آنها نمی خواهند رای دهندگان ID دلیل است که آنها به قصد تقلب. هنگامی که شما چیزی است که هنگامی که شما خرید چیزی است که شما نگاهی به کارت های خود و کارت های اعتباری و کارت های مختلف شما باید تصویر خود را بر روی بسیاری از آنها نه همه آنها اما در بسیاری از آنها. شما باید تصویر خود را — برای رای دادن. باید آن را به نام رای دهندگان ID. آنها باید آن را داشته باشند. و نباید آن را به ایمیل ،

ببخشید. نباید پست الکترونیکی-در رای گیری. این باید شما را به یک غرفه و شما با افتخار در صفحه نمایش خود را. شما لازم نیست ارسال آن را در پست الکترونیکی که در آن مردم انتخاب کنید تا–تمام انواع چیزهای بد اتفاق می افتد در آن زمان آنها نشانه آن است که اگر آنها نشانه آن است که–اگر آنها نشانه آن است که — زمان آن می شود و در جدول است. هیچ. نباید آن را از طریق پست در. شما باید رای در غرفه و شما باید voter ID زیرا زمانی که شما voter ID که معامله واقعی است. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. ما شما را فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>