رای دهندگان موافق: مراقبت از کودک ضروری است

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برای بسیاری از آمریکایی ها در مقیاس coronavirus همه گیر به ارمغان می آورد به ذهن 11 سپتامبرth حملات تروریستی و یا بحران مالی 2008 – حوادث است که شکل جامعه و نحوه نگاه ما به جهان است. در حالی که تعصب همچنان زنده است و به خوبی در سیاست آمریکا ما را دیده اند قابل توجه با هم آمدن در برخی از مهم ترین مسائل امروز ما. یک مسئله این است که مراقبت از کودک. در ترکیب ما نزدیک به 40 سال اندازه گیری افکار عمومی به ندرت دیده اند ما چنین گسترده توافق میان حزب دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان به عنوان ما می بینیم در مورد اهمیت مراقبت از کودکان صنعت به خانواده آمریکایی و اقتصاد است. این مهم است و نباید نادیده گرفته توسط دولت تصمیم گیرندگان در سراسر کشور است.

در مارس 11-15 نظرسنجی از 1200 رای دهندگان در سراسر آمریکا ما در بر داشت 87% مورد علاقه ارائه به اندازه کافی فدرال حمایت های مالی در طول بحران به فعال کردن ارائه دهندگان مراقبت از کودکان را به حقوق و دستمزد و پرداخت هزینه های دیگر مانند اجاره و آب و برق. از 87% که مورد علاقه ایده 59 درصد گفت: آنها به شدت مورد علاقه آن است. این تمایلات عبور خطوط حزبی با پشتیبانی از 82 درصد از جمهوری خواهان و 94 درصد از دموکرات ها ،

نظرسنجی ملی راه اندازی شده توسط نجات کودکان اقدام شبکه و مراقبت از کودک آگاه از امریکا برای اولین بار به طور کامل کشف رای دهندگان نمایش ها در مراقبت از کودکان صنعت و تاثیر coronavirus.

این نشان داد که رای دهندگان حمایت بیشتر از یک تعداد خاص و سیاست های پیشنهادی برای کمک به کودکان خود را از پدر و مادر مراقبت از کودک, صنعت و اقتصاد به طور کلی. بیش از بیش از 75 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که مورد علاقه پیشنهادات به ارائه حقوق و دستمزد پشتیبانی بازپرداخت کارگران ضروری برای مراقبت از کودک, هزینه, ارائه, افزایش پرداخت برای مراقبت از کودکان کارگران که ارائه خدمات به خط مقدم کارگران گسترش مراقبت از کودک برای خدمت به مناطقی که منابع محدود هستند و ایجاد بودجه اضطراری در مورد بحران اقتصادی. بیش از نیمی از آنها به شدت حمایت این طرح.

به عنوان ما شروع به نگاه به بازگشایی اقتصاد ما باید به یاد داشته باشید که تازه ایجاد شغل و بهبود نمی خواهد اتفاق می افتد با تلنگر از یک سوئیچ. مراقبت از کودک ضروری است برای بسیاری از خانواده ها قادر به بازگشت به کار. به عنوان بخشی از مراکز کنترل بیماری را (CDC) چارچوب عمومی برای بازگشایی و آمریکا و کارشناسان شناسایی نیاز جامعه تنظیمات که در آن کودکان برای مراقبت از جمله مراقبت از کودکان در مراکز اجازه می دهد تا نیروی کار به بازگشت.

تصمیم گیرندگان نیز باید به یاد داشته باشید که نزدیک به 6.5 میلیون کودک در مراقبت منظم ترتیب با یک غیر پدر و مادر و ارائه دهنده. مراقبت از کودکان صنعت کمک حدود 100 میلیارد دلار به اقتصاد ما و استخدام بیش از 1.5 میلیون نفر است. با توجه به مرکز سیاست دو حزبی بیش از 60 درصد از مجوز ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در حال حاضر تعطیل به دلیل بحران است. COVID-19 دارای یک اثر منفی بر روی صنعت و قدرتمند تاثیر بر احساسات عمومی با توجه به اهمیت منحصر به فرد.

با وجود CDC هدایت و حمایت قریب به اتفاق رای دهندگان در سراسر خطوط حزب سیاست شکست خورده اند به اولویت بندی مراقبت از کودک در تلاش های امدادی. با بیش از 2 تریلیون دلار در ایتالیا در حال حاضر دست به هتل ها و خطوط کروز, بانک شرکت های هواپیمایی و دیگر کسب و کار شروع به سر و دیگر مراقبت های دوران اولیه کودکی و مراکز آموزش دریافت کرده اند و تنها درصد کمی از بودجه.

رای دهندگان روشن در مورد این مسائل. مراقبت از کودک است که به سادگی یکی دیگر از کسب و کار کوچک. مراقبت از کودک حیاتی صنعت ضروری به خانواده های آمریکایی و حیاتی برای قوی بهبود اقتصادی. رهبران در واشنگتن, d. C. – همراه با نامزدها برای دفتر عمومی – باید کودک مراقبت صنعت در خط مقدم از دستور کار. آنها باید اطمینان حاصل شود که همه ارائه دهندگان مراقبت از کودکان قادر به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار – به طوری که میلیون ها نفر از خانواده ها قادر به شروع به کار به عنوان به زودی به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است. اگر ما می رویم به دریافت آمریکایی بازگشت به کار پس از آن دولت فدرال باید تشخیص منحصر به فرد اهمیت مراقبت از کودک, صنعت, صنعت و شروع به حمایت از آن است.

مایکل مایرز است که شریک و رئیس جمهور TargetPoint مشاوره. آنا گرینبرگ است شریک مدیریت از GQR.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de