رای خواهم زندگی خود را بر روی آن بستگی دارد. معدن کند

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

فراموش Black lives matter در امریکا ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید و چه روزی از هفته است. به عنوان یک زن سیاه و سفید در سیاست, من می دانم که در اغلب روزها و در بسیاری از خانواده ها و اتاق سیاه زندگی مهم نیست.

سال پیش یک از دوستانم با استدلال من بیش از عبارت “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” اصرار دارد که این کاهش می یابد تجربیات او به عنوان یک زن. “من سیاه زندگی و مسائل” به او گفتم: “و اگر شما نمی توانید می گویند که ما در حال انجام است.” رابطه ما به پایان رسید.

اما پس از چند هفته پیش پس از دنیا را تماشا جورج فلوید به قتل توسط پلیس بیش از $20 bill که همان زن به نام من از آبی است. “من آن را دریافت کنید در حال حاضر,” او گفت:. “من اشتباه بود. من خیلی متاسفم برای همه چیز من گفت.”

من می خواهم به فکر می کنم او تنها نیست – که مردم شروع به آن را دریافت. اما مانند بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید, من یک عمر تجربه است که به من بگویید که آن را به بیش از یک تعمیر دوستی برای از بین بردن نژاد پرستی.

در حال رشد در واشنگتن, d. C., من آموخته راه سخت که زندگی همیشه موضوع به مردم است. من مبهم درک در حال رشد است که برادر من بیشتر در معرض خطر از خود را در مدرسه کاتولیک همسالان. من به یاد پدرم گفتن او در اواخر دهه 1960 که او و بسکتبال رفقا باید به هم بچسبند اما هرگز در گروه های بزرگتر از سه است. در آن زمان من را درک نمی کنند که زندگی خود را در خطر است.

بیش از حد بسیاری از ما در شدید, درد, عذاب بعد از نسل از خرد کردن روح رویدادهای بی حس به وعده پیشرفت است. ضعیف اعلامیه توسط یک سگ-سوت جمهور و گریخته قانون شکسته کنگره نمی خواهد حل نژادپرستی سیستماتیک. درمان نهفته در قدرت از رای دادن. در یک کشور را فلج کرده است احساس وحشت و نگرانی تنها راه حل این است که اصلاحات سیاسی است که به رای دهندگان قدرت به نیروی تغییر در صندوق های رای.

در متحد امریکا که در آن من تنها سیاه و عضو هیئت مدیره ما هستند نیزه عنوان یک غیر حزبی بشردوستانه جامعه ساخت سرمایه گذاری استراتژیک برای سرعت بخشیدن و مقیاس حرکت رو به رشد برای قرار دادن رای دهندگان ،

جنبش نقشه راه برای رفع شکسته ما نظام سیاسی و توانمند سازی همه رای دهندگان شامل:

  • پایان دادن به حزبی gerrymandering را قانونی مناطق رقابتی تر و کمتر قطبی. “کرک” و “بسته بندی” رای دهندگان بر اساس هویت و حزب تضعیف شده است سیاه و سفید نمایندگی دهه;
  • افتتاح اولیه انتخابات به رای دهندگان مستقل به ویژه به بیش از 2 میلیون نژادهای رای دهندگان هستند که از حقوق خود محروم و در بسته اولیه متحده و زادگاه من, واشنگتن d. C.
  • تصویب رتبه, انتخاب, رای گیری, برای از بین بردن دور انتخابات که بقایای نژادپرستانه قوانین انتخاباتی و اطمینان حاصل شود که برندگان را از حمایت اکثریت رای دهندگان;

این اصلاحات تضعیف duopoly سمی گرفتن در سیاست آمریکا قرار داده و کشور ما منافع جلوتر از احزاب. این اصلاحات نیز خواهد سطح زمین بازی برای زنان و اقلیت نامزدها به ما نه فقط همدلی ما دوستان سفید بلکه قدرت و امتیازات آنها به مدت طولانی لذت می برد. پس شاید ما حمله می تواند یک ضربه قوی در برابر نژادپرستی نظاممند با یک مطلب کاربردی دولت به طور بالقوه قادر به مقابله با مسائل مربوط مانند پلیس و عدالت کیفری اصلاحات.

بیایید شروع با گسترش نهم عمل از رای گیری از طریق پست یک فرایند است که هر دو enfranchises آمریکایی ها و قطعات یدکی آنها خطر از رای گیری در شلوغ حوزه در طول یک بیماری همه گیر.

هر یک از ما باید قادر به با خیال راحت رای دادن. آن است که حق غیر قابل انکار است. امید من این است که همه معترضان که واجد شرایط برای رای دادن ثبت شده و آماده به انجام این کار در ماه نوامبر. می رود که به صورت غیر معترضان نیز هست. هر کس! رای خواهم زندگی خود را بر روی آن بستگی دارد. معدن کند.

لیزا D. T. برنج یک استراتژیست سیاسی و عضو هیئت متحد امریکا یک جنبش دموکرات ها و جمهوری خواهان و مستقل کار برای قرار دادن رای دهندگان برای اولین بار توسط پرورش یک نماینده بیشتر و کاربردی government.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de