ویتو Rizzuto بیوه او را دزدیدند طلا و جواهر — در حالی که او در خانه

محتوای مقاله

خانه در لاوال که در حال حاضر-مرحوم رئیس جمعیت ویتو Rizzuto نقل مکان کرد و به ماه پس از بازگشت او از زمان خدمت در پشت میله های زندان در آمریکا در هم شکسته شد و این هفته با توجه به La Presse.

با استناد به منابع بی نام آنلاین روزنامه روز جمعه گزارش داد که Rizzuto را بیوه, Giovanna Cammalleri بود در داخل خانه در آن زمان در این شهر Ste-Dorothée منطقه را شاهد آنچه اتفاق افتاده است.

Const. Stéphanie Beshara یک سخنگوی لاوال پلیس را تایید می کنند که قربانی جنایت شد Rizzuto بیوه. او اشاره کرد این است که سیاست استاندارد برای نیروی پلیس به شناسایی قربانی جنایت.

او تایید کرد که کسی که شکست را به یک خانه در Ste-Dorothée منطقه در حدود 8:30 p. m. روز شنبه با فوق العاده را در یک پنجره.

“یک زن بود که داخل شد تماشای تلویزیون در زمان و نمی شنوند چه اتفاقی افتاده است. آن را تنها بعد از آن در شب هنگامی که او رفت و به قسمت دیگری از خانه که او متوجه یک پنجره شکسته شده بود و که طلا و جواهر شده بود به سرقت رفته” Beshara گفت: اضافه کردن طلا و جواهر اعتقاد بر این است که به ارزش چند هزار دلار است.

این یک سخنگوی پلیس گفت: محققان باید “تصاویر” نگاه از دوربین های امنیتی نصب شده یا در قربانی را در خانه و یا در یک کشور همسایه ، از جمعه هیچ کس تا به حال دستگیر شده در ارتباط با سرقت است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im