X

داستان جریان

مقالات اخیر

هنگامی که ما لحن به تلویزیون و اخبار مختلف چگونه هستند و داستان ها و دیدگاه های ما را در هر کانال ؟ این سوال اساسی نهفته در قلب درک ما را از نقش رسانه ها در بازی ما به طور فزاینده ای کشور تقسیم شده است. پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات تن از پوشش خبری تبدیل شده است تیره و رسانه های شکسته با جهان های موازی که گسترش حتی به ضمایر هر یک از خروجی استفاده می کند.

چه احتمالا حزبی مصنوعی-هوش بیننده را از یک دهه از اخبار شبانگاهی پخش-و آنچه ممکن است یافته های آن به ما بگویید در مورد چگونه به چشم انداز تصویری از اخبار واگرا?

به بررسی این سوال گوگل تصویری هوش مصنوعی استفاده شد به “دیده بان” اخبار شب پخش از ABC, CBS و NBC از جولای 2010 از طریق ارائه و توصیف اشیاء و فعالیت های آن را مشاهده دوم توسط دوم. منبع تمام پخش شد, اینترنت بایگانی, تلویزیون, آرشیو اخبار و آنها را تجزیه و تحلیل توسط GDELT پروژه در غیر مصرفی کتابخانه دیجیتال سیستم.

در همه, گوگل, هوش مصنوعی تماشا 9,615 پخش در مجموع بیش از 18 میلیون ثانیه اعتبار. هر دوم شامل یک لیست از آنچه AI دیدم در آن مانند پلیس, معترضان و یا یک سکو. بر خلاف دیگر ابزار, گوگل, هوش مصنوعی انجام نمی شود تشخیص صورت, بنابراین آن را نمی تواند تشخیص مردم تنها پایه اشیاء و فعالیت های. قرار دادن با هم, گوگل, هوش مصنوعی شناخته شده 11,215 مشخص اشیاء و فعالیت و تولید 477 میلیون توصیف به طور متوسط حدود 27 توضیحات برای هر دوم از اعتبار.

چگونه سه شبکه مقایسه? لیست کامل از تمام توضيحات در بر داشت در هر شب پخش گردآوری شده و به صورت یک لیست رتبه بندی شده و در مقایسه با استفاده از ضریب همبستگی پیرسون که اقدامات مشابه آنها (با استفاده از 0 به 1 در مقیاس با نزدیکی به 1 نشان می دهد بیشترین شباهت).

چگونه باید آن شباهت تغییر در طول زمان ؟ جدول زیر نشان می دهد که روزانه از آزمونهای همبستگی پيرسون از سه شبکه از جولای سال 2010 با استفاده از 14 روز نورد متوسط به روند بیشتر قابل مشاهده است. (برای بزرگنمایی کلیک کنید).

از سال 2010 شروع به داده ها از طریق باراک اوباما برای انتخاب مجدد در نوامبر 2012 سه شبکه نقل مکان کرد و تا حد زیادی در قدم اهسته. در هفته بعد از اوباما انتخاب مجدد این شبکه ها بیشتر شد واگرا در خود ویژوال روایات. به همین ترتیب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات سه شبکه شد کمتر و کمتر مشابه در طول سال اول خود را در دفتر قبل از بازگشت در اواخر 2017.

دو ماه گذشته به نظر می رسد به علامت کمترین شباهت این سه شبکه در طول دهه گذشته است. جدول زیر زوم به این دوره از نوامبر سال 2019 به حال است.

جدایی آغاز می شود در اطراف Dec. 12, 2019 به عنوان خانه مورد بحث در این مقالات از استیضاح رسیدن به پایین ترین نقطه آن در Jan. 9 روز پس از ایران در خفیف تر از حد انتظار قصاص برای آمریکا کشته شدن قاسم سلیمانی کشیده این دو کشور را از آستانه جنگ ، زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا سه شبکه شد به قبلی خود شباهت سطوح.

چه این موازی, رسانه های جهان چگونه است ؟

نگاهی به شب Dec. 18 سال 2019 که در آن هر سه شبکه متمرکز به شدت در استیضاح. ABC پخش آن شب تأکید تصاویر از سیاستمداران فردی با کلوزآپ از مغلوب ساختن پیشی جستن, Nancy Pelosi, چاک شومر و دیگران همراه با یک بخش در آب و هوا. CBS تصمیم گرفتند برای تصویرسازی از افراد, اما به جای تمرکز بر استیضاح کنندگان آن مصاحبه شهروندان عادی در سراسر کشور است. NBC با استفاده از تقسیم صفحه نمایش تنظیم کنار یک شات گسترده ای از خانه با نمای نزدیک از چهره های عمده و مفسران.

در هر سه شبکه های تحت پوشش همان داستان استفاده می شود اما بسیار متفاوت تصاویر برای نشان دادن آن است.

در یک مطلب معمولی شب پس از اخبار مهم در داستان وجود دارد به مراتب بیشتر و تنوع در موضوعات هر شبکه را پوشش می دهد. نگاهی به شب Jan. 3, 2020, پس از حمله هوایی سلیمانی. تمام شبکه های باز با داستان در مورد قتل و پتانسیل خود را به گسترش به گسترده تر خصومت. ABC سپس با انتقال به استرالیا آتش سوزی و کلیولند ربودن قربانیان. فردا با تمرکز بر ایالات متحده برای توجیه این حمله یک چاقو در تگزاس تقسیم در کلیسای پروتستان هشدارها در مورد فصل آنفولانزا و نشاط در نگاه یک گربه نجات مرکز. NBC متمرکز بر تهدیدات ایران انتقام استرالیا آتش سوزی و Carlos Ghosn فرار از ژاپن است.

در حالی که عمده داستان ایران-ایالات متحده خصومت با عنوان تمام شبکه های بقیه از پخش برنامه های خود را متمرکز بر داستان بسیار متفاوت ارائه تا حد زیادی موازی ایده های روز بزرگترین حوادث.

قرار دادن این همه با هم چه می AI به ما بگویید که در مورد جهان های موازی از رسانه ها ؟ شاید مهم ترین پاسخ این است که حتی زمانی که گفتن همان داستان شبکه می توانید تصاویر مختلف است که با تمرکز توجه ما بر روی عناصر بسیار متفاوت از همان روایت است. در پایان نمودار بالا به ما یادآوری می کنند چقدر متفاوت است مشاهده می شود با توجه به آنچه در ایستگاه ما لحن به.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im