ویروس کارشناسان اوایل اظهارات افترا ‘Prescient’ تصویر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان پیش بینی coronavirus’ تاثیر رشد بیشتر وخیم و مجلس belatedly اذعان پاتوژن را تحمیل بر ملت و رسانه ها به طور فزاینده ای به دنبال به تصویر کشیدن دولت به عنوان از تماس با هشدارهای زودهنگام از کارشناسان پزشکی در مورد آمدن طوفان است. یک نگاه دقیق تر در اظهارات عمومی از کسانی که همان کارشناسان در اوایل هفته از وقوع نشان می دهد که این دولت اولیه اطمینان عمدتا در تراز وسط قرار دارد با ارزیابی از جامعه پزشکی است.

امروز Anthony Fauci برگزار می شود تا توسط رسانه ها به عنوان یک قهرمان ملی از پاسخ همه گیر و تنها دلیل برای گوش دادن به کاخ سفید coronavirus جلسه. هنوز عقب بردن ساعت به ژانویه و اظهارات علنی خود را اساسا آینه کسانی که از دولت.

در Jan. 21 او تاکید کرد که معلوم نیست که آیا این ویروس می تواند از فردی به فرد: “آن مستمر گسترش یابد ؟ آن را پایدار? ما کاملا مطمئن است.” دانشگاه مینه سوتا متخصص ارائه شده است که “این یکی از آن عطف لحظات در تاریخچه شیوع جایی که ما به اندازه کافی اطلاعات را بسیار نگران کرده اما نه به اندازه کافی اطلاعات برای گفتن این است برای رفتن به یک بحران بین المللی.”

در یک Jan. 23 مجله انجمن پزشکی آمریکا, پادکست, دکتر Fauci بارها و بارها عنوان ویروس’ تاثیر بالقوه در ایالات متحده اشاره کرد که تمام پنج مورد در اینجا مسافران از چین است. او همچنین اشاره کرد که با توجه به محدود تست در چین تعدادی از عفونت شد به احتمال بسیار بالاتر از رسمی شمارش معنی که میزان مرگ ناشی از این ویروس به احتمال زیاد بسیار کمتر می ترسید.

پرسید که آیا ایالات متحده ممکن است تامل شهرستان خاموش شدن ناگهانی مانند کسانی که چین تصویب شد در آن زمان Fauci پاسخ داد:, “هیچ شانسی در جهان است که ما می تواند انجام دهد که به شیکاگو یا نیویورک و یا به سان فرانسیسکو اما آنها در حال انجام آن است. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد.”

مهمتر از همه او اضافه شده است که آن را هنوز هم ممکن است کاملا چینی می تواند به کنترل شیوع و جلوگیری از تبدیل شدن به یک مسئله جهانی است و حتی اگر وجود دارد بیشتر موارد در ایالات متحده “CDC به طور معمول در بالای همه چیز.”

یک روز بعد دکتر دیوید Heymann رئیس سابق که در پاسخ به آمريکا ارائه شده است که بر خلاف آمريکا coronavirus “به نظر می رسد مانند آن را ندیده انتقال از طریق هوا به راحتی و احتمالا انتقال از طریق تماس نزدیک” در مقابل اخیر با راهنمایی هایی که از آن می توانید به سادگی از طریق تنفس.

همان روز Fauci تاکید کرد که دیگر coronaviruses مانند سارس و MERS نمی تواند حفظ فرد-به-فرد گسترش مثل آنفولانزا و چنین است که ویروس “شاید هرگز.” برای آن بخشی که به ذکر است که هیچ فرد-به-فرد انتقال COVID-19 گزارش شده بود در خارج از چین و این همه مرگ و میر بوده و محدود به آن کشور است.

Fauci نیز در زمان مراقبت به ستایش دولت چین به صورت “کاملا شفاف” و گفت که او “تحت تاثیر” با مقامات همکاری است.

برای آن بخش CDC با صدور یک بیانیه مطبوعاتی در Jan. 24 ادعا که “فوری خطر ابتلا به این ویروس جدید به مردم آمریکا اعتقاد بر این است به پایین” و به جای پرسیدن که خودداری از سفر به چین و تمرکز بر آنفلوآنزای فصلی به جای حداقل خطر ابتلا به کوروناویروس.

در یک جلسه کنگره که در همان روز در پاسخ به چند سوال در مورد اینکه آیا CDC نیاز به بودجه اضافی برای مبارزه با این بیماری مدیر رابرت Redfield اطمینان سناتور که آن را به حال همه وجوه آن مورد نیاز است.

در همان زمان برخی از نمایندگان مجلس شروع به شکستن صفوف با جامعه پزشکی است. فلوریدا ایالت ریک اسکات استدلال کرد که با وجود جامعه پزشکی را آرام و اطمینان بخشی که خطر شد, حداقل, کاخ سفید باید پیشگیرانه اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در این زمینه است که اطلاعات را از چین به احتمال زیاد ناقص و نقاب واقعی تهدید جهانی این بیماری است.

اما دو روز بعد Fauci دوباره به حداقل برسد ویروس’ تاثیر به تصویر کشیده و آن را به عنوان یک مسئله تصریح می کند که “این بسیار کم خطر برای ایالات متحده است. … این چیزی نیست که آمریکا نیاز به نگران یا وحشت زده در مورد. چرا که ما در راه آماده سازی و غربالگری افرادی که در [چین].”

اما روز بعد Jan. 27, Fauci شد انتقاد از عدم چینی شفافیت اشاره خاص به اطلاعات جدید که مجانبی افراد می تواند گسترش ویروس. با وجود این او ادامه داد: به استناد فرودگاه غربالگری مسافران از چین به عنوان اصلی دفاع در برابر این گسترش به آمریکا

در Jan. 28, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تکرار ارزیابی از کشور پزشکی, رهبری که “خطر برای هر فرد آمریکایی است که بسیار کم است.”

CDC همچنین تحت فشار قرار دادند در گزارش ها از چین که افراد بدون علائم می تواند به گسترش این بیماری گفت: آن را به حال شده است قادر به آنها را بررسی کنید. Fauci یک گام به پیش رفت و مدعی است که “در تمام تاریخ تنفسی ویروس بدون علامت انتقال هرگز راننده شیوع است. یک بیماری همه گیر است و نه رانده شده توسط حامل بدون علامت.” متاسفانه چنین هدایت آمدن در افزایش نظارت و کمک کرده اند ممکن است این بیماری همه گیر در سراسر جهان است.

حتی به عنوان کسی که ایالات متحده اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری Fauci تکرار در یک Jan. 31 کاخ سفید در نشست خبری که “ما هنوز یک کم خطر به آمریکا” که تکرار می شد دقیقه بعد با آذر: “من می خواهم به استرس: خطر عفونت برای آمریکایی ها پایین باقی مانده است.”

گرفتن نشانه خود را از این کارشناسان پزشکی گزارش های رسانه ای از زمان نیز به حداقل برسد خطرات ناشی از این ویروس به عنوان “بی اهمیت” در مقایسه با آنفولانزا که ادعا می کند ده ها هزار نفر از هر سال زندگی می کند.

هفته بعد Fauci بود و هنوز هم کم اهمیت جلوه دادن خطرات و گفت on Feb. 18 که “فرضی خطر کوروناویروس” به آمریکا “فقط کوچک” در مقایسه با “واقعی و در حال حاضر خطر” از آنفولانزای فصلی. روز بعد او در نهایت به تغییر دیدگاه های خود را در این روند بود در راه خود را به تبدیل شدن به یک رسانه ،

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de