کلاس مجازی حفظ رشته های دانشگاه نورد دانش آموزان ارتباط میان COVID-19 لغو

دانش آموزان نیز تا به حال به سرعت وفق دهند به عنوان دوره مواد تکالیف و تحویل مواد و روش ها باید به سرعت در حال تغییر در طول هفته گذشته یا بیشتر. دانش آموزان در UCalgary, MRU و SAIT دریافت اطلاعیه در 14 مارس که در کلاس بودند معلق و مواد دوره خواهد بود تحویل آنلاین.

پیاده راه رفتن در دانشگاه کلگری پردیس در نزدیکی المپیک بیضی در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است. جیم ولز/Postmedia

به عنوان استادان و مدرسان تقلا برای انتشار آنلاین جامع درس دانش آموزان در حال پیدا کردن روش آنلاین تحویل به عنوان متنوع به عنوان برنامه های آنها در حال گرفتن.

“همه چیز شده است در یک دوره با دوره اساس” گفت: چاد لررین یک سال اول روابط عمومی در MRU.

با توجه به لررین اکثر ارتباطی و محتوای دوره برای برنامه های خود را تحویل داده شده است از طریق تخته سیاه. لررین نشان داد او تجربه کرده است و مشکلات نرم افزار صدور مجوز لازم برای تکمیل برخی از تکالیف خارج از دانشگاه اما به طور کلی او را خوش بینانه خواهد بود وجود دارد راه حل های به زودی.

Kiernan McGuigan سوم-سال مهندسی نرم افزار دانشجویی در دانشگاه U of C, شده است, تماشای سخنرانی آنلاین خود را در طول کلاس به طور منظم بار در زوم یک نرم افزار ویدئو کنفرانس.

با استفاده از زوم دانش آموزان می توانند با ورود به سیستم مجازی جلسه اتاق که در آن اساتید می تواند به ارائه سخنرانی و نشان می دهد البته مواد.

“این یک بیت از یک clunky نوع ابزار یادگیری و آن را به عنوان خوب نیست به عنوان نشستن در کلاس” گفت: McGuigan اما با توجه به وضعیت او معتقد است “این بهترین آنها می توانند انجام دهند” در این لحظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im