از طریق راه آهن به سر مونترال-تورنتو قطار خدمات در مارس 3

CN نیز آغاز شده و خواستار بازگشت بسیاری از 450 کارگران آن بیکار در اوایل این ماه به دلیل وقفه خدمات از راه آهن محاصره است.

فایل: از طریق قطار راه آهن. تانه برنت / POSTMEDIA

با محاصره در شرق انتاریو پاک این هفته از طریق راه آهن از سر گرفته خواهد سرویس بین مونترال و تورنتو و بسیاری دیگر از مسیرهای مختل راه آهن راه بندان شروع سهشنبه, مارس 3 این شرکت روز جمعه اعلام کرد.

مونترال-تورنتو و تورنتو-اتاوا قطار آغاز خواهد شد با تنها بخشی از خدمات در روز سه شنبه به انتقال آنها به خدمات کامل.

دیگر راه های از سرگیری هفته آینده:

  • Winnipeg-The Pas: خدمات کامل از مارس 1
  • مونترال-Senneterre و مونترال-Jonquière: خدمات کامل از مارس 4
  • کانادا (تورنتو-ونکوور): یک قطار به سمت ونکوور تایید به ترک مارس 4 و یک قطار به سمت تورنتو تایید به ترک 6 مارس.

با حداقل نسبی خدمات ترمیم این خطوط همه از طریق مسیرهای اما یک شاهزاده روپرت-شاهزاده جورج-جاسپر مسیر — خواهد بود عامل در هفته آینده.

مرتبط

“ما می خواهم به اطلاع کلیه مشتریان که این انتقال را در زمان و تاثیر بر سیستم رزرو. ما با تشکر از آنها را برای صبر و درک” این شرکت گفت: در وب سایت خود را. آن گفت: این امر رسیدن به طور مستقیم به مسافران برای به روز رسانی آنها را در رزرو.

همانطور که از روز شنبه از طریق گفت 940 قطار لغو شد و بیش از 164,000 مسافران متاثر از محاصره.

Amtrak را Adirondack قطار بین مونترال و شهر نیویورک باقی مانده است لغو شمال آلبانی, n. y.

CN تماس کارکنان بازگشت به کار: در ضمن Canadian National Railway Co را آغاز کرده است و خواستار بازگشت بسیاری از 450 کارگران آن بیکار در اوایل این ماه با توجه به ایمیل شرکت ارسال شده به مشتریان در روز جمعه.

“در صورت عدم وجود غیر قانونی محاصره در شبکه ما بیش از 24 ساعت گذشته و در حالی که ما در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک برای هر بیشتر اختلالات ما آغاز شده و خواستار بازگشت بسیاری از به طور موقت گذاشته کارکنان مستقر در شرق کشور کانادا” CN اجرایی ژان ژاک Ruest گفت: در ایمیل دیده می شود خبر داد.

ایمیل مشخص نیست که چگونه بسیاری از 450 کارگران بودند که به نام است.

پس از 21 روز از اختلال “وجود دارد قابل جمع شدن از قطار پارک شده در آهنگ های ما و در کارگاههای ما خواهد شد که پردازش” ایمیل گفت.

“شبکه کامل روند بهبود را چند هفته.”

مونترال-بر اساس CN گفت: این شرکت بود و در راه آن به دوره نقاهت در غرب کانادا و گفت: محصولات مانند صادرات غلات وارداتی کانتینری کالا زغال سنگ پتاس و سایر کالاها در حال حرکت به بازار است.

محاصره برگزار شد در همبستگی با مرطوب’suwet’en مردم در بریتیش کلمبیا که به دنبال توقف TC انرژی پارسیان از ساخت یک خط لوله گاز بیش از زمین های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de