سرگیجه و زمین های کانادا و جهان برای اولین بار برای فصل جدید


محتوای مقاله

در اعلام سرگیجه تئاتر 2020/2021 فصل مدیر هنری Craig Hall مصمم است این نوع از قاتل فصل او را از خواب ارائه شده است.

“این یک تعادل کامل بین المللی بازدید برجسته کاری در کانادا و جهان برتر. ما در نهایت امن تولید حقوق به سه نشان می دهد که من بوده ام به دنبال برای چند سال گذشته می گوید:” سالن اشاره به قتل در شرق اکسپرس دختر در قطار و بازی است که می رود اشتباه است.

سرگیجه را 44 فصل باز خواهد شد سپتامبر. 12 Oct. 11 با بازگشت نامزدی از ادمونتون را کاتالیست تولید تئاتر از Nevermore — خیالی زندگی و مرگ مرموز Edgar Allan Poe که سرگیجه اولین ارائه شده در سال 2011. با کتاب شعر و جهت توسط جاناتان Christensen, Nevermore تور گسترده پس از اکران آن در ادمونتون در سال 2009 از جمله درگیری در نیویورک و لندن است.

از نوامبر. 7 Dec. 13 و سرگیجه خواهد شد در حال حاضر کانادا والاتر از آگاتا کریستی قتل در شرق اکسپرس اقتباس شده برای مرحله توسط کن لودویگ. این مرحله نسخه برای اولین بار در نیوجرسی در سال 2017 است که زمانی که سالن شروع به دنبال تولید حقوق برای سرگیجه است. Orient Express یکی از کریستی محبوب ترین آثار از انتشار آن به عنوان یک رمان در سال 1934 به آن 1974 نسخه فیلم با بازی آلبرت فینی به عنوان پوارو به عنوان او تلاش می کند برای کشف که به قتل یک تاجر آمریکایی در ظریف Orient Express. پس از آن در فیلم و تلویزیون نسخه از Orient Express, Kenneth Branagh, Alfred Molina and David Suchet شده Poirot. دیوید LeReaney شده است سرگیجه را پوارو در گذشته کریستی تولیدات و به احتمال زیاد در حال رشد است که معروف سبیل هنگامی که او پس از اتمام اجرا و در مرحله غرب سیاسی بیهوده The Outsider.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de