وردن بیمارستان برخورد با کروناویروس شیوع مؤثر تا 35 بيمار

محتوای مقاله

وردن بیمارستان شده و با ضربه شدید ترین شیوع COVID-19 تا به امروز از هر گونه حاد-مرکز مراقبت در شهرستان ها به عنوان بسیاری از 35 بيمار مبتلا پنج پزشکان به خانه فرستاد برای جداسازی همراه با تعداد نامعلومی از بهداشت و سلامت دیگر کارگران نیز ابتلا به کوروناویروس.

به عنوان مونترال مبارزات با 20 COVID-19 شیوع بیماری در طولانی مدت مراکز مراقبت از 13 روز چهارشنبه این بیماری همه گیر در حال حاضر به دو بیمارستان این شهر مدیر بهداشت عمومی تایید شده در روز پنج شنبه. دکتر mylène را Drouin کاهش یافته است به نام دیگر بیمارستان. اما مغز و اعصاب مونترال بیمارستان بود با آمار شیوع یک هفته پیش.

“همه وحشت زده غرق وضعیت به ببینید که این ویروس در حال حاضر گسترده” دکتر فرانسوا پلانت یک متخصص ریه که شیوه در وردن بیمارستان گفت: Montreal Gazette.

پلانت, 74 بود و نه در معرض شیوع بیماری پس از او شده است محدود به خانه خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت در 14 مارس به نام همه Quebecers که حداقل 70 سال در خانه بمانند. اما پلانت هشدار داد شیوع احتمالا فشار در حال حاضر کشیده منابع از بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de