اکثریت قریب به اتفاق Montrealers با پوشیدن ماسک بر اتوبوس و مترو, STM می گوید

محتوای مقاله

مونترال مسافران باید, برای, ترین, بخش, شده, غذای, دولت, بخشنامه به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی.

در طول هفته گذشته برای اولین بار در کدام ماسک ساخته شد اجباری 86 درصد از مترو سواران و 87 درصد از مسافران اتوبوس ماسک عینک, Société de transport de Montreal گزارش شده است. در هفته گذشته هنگامی که با پوشیدن ماسک توصیه می شود بود اما اجباری نیست و تنها 60 درصد از سواران عینک چهره پوشانده اند.

در 30 ژوئن برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت مقرر ماسک خواهد بود و اجباری در جولای 13, اما شامل یک هفته دو راه گریز دوره که در طی آن مسافران هنوز مجاز به هیئت مدیره بدون. همانطور که از جولای 27 مسافران با پوشیدن یک ماسک قرار است به منع از استفاده از حمل و نقل عمومی. این اتحادیه به نمایندگی از مونترال رانندگان اتوبوس گفته است که کارمندان خود را نمی افسران پلیس و آنها خواهد بود نه اجرای قانون. یک سخنگوی اتحادیه اشاره کرد که یک راننده اتوبوس در بایون فرانسه مورد ضرب و شتم شد به مرگ در اوایل ماه جولای پس از او چهار مسافر به پوشیدن ماسک قبل از سوار شدن اتوبوس خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>