Varcoe:

پیتر Tertzakian آغاز بکار جدید خود را تجربه Energyphile در گرند در کلگری در روز چهارشنبه. دارن Makowichuk / DARREN MAKOWICHUK/Postmedia

چه راه حل های به کانادا اختلافات عمیق بیش از مسائل مربوط به انرژی مانند خطوط لوله cenovus و سیاست های آب و هوا?

گاهی اوقات شما باید برای نگاه به گذشته برای پیدا کردن سرنخ در مورد مسیر رو به جلو است. و به ناچار آن شروع می شود با داشتن صادقانه گفتگو در مورد حقایق است.

برای کلگری انرژی اقتصاددان و نویسنده پیتر Tertzakian برخی از بینش را می توان با بررسی پژمرده عکس یک زغال لباس آهن یا یک قرن صورتحساب ابزار.

این تاریخی آیتم ها و جزئیات از مردم پشت آنها کمک به تشکیل بنیاد داستان در Tertzakian جدید Energyphile پروژه پرده برداری کرد روز شنبه.

این پروژه شامل مجموعه ای از قصه های کوتاه در کتاب جدید خود سرمایه گذار و بازدید و داستان های دیگر: اختلال انکار و گذار در کسب و کار انرژی. این همچنین شامل حدود 100 آنلاین عکس های شرح داری چند بحث راهنما و دیجیتال hub تمام اختصاص داده شده برای صحبت کردن در مورد انرژی و چگونگی تاثیر آن بر جامعه است.

شرح داده شده توسط Tertzakian به عنوان بخشی از کتابخانه بخش موزه و بخش کسب و کار, مدرسه Energyphile با استفاده از مجموعه ای از آیتم ها و حکایات او جمع آوری شده در طول 25 سال گذشته به توضیح برخی از پیچیدگی روبرو جهانی در امور انرژی.

“آن را به ارمغان می آورد گذشته به حال حاضر به بحث در مورد آینده” Tertzakian مدیر اجرایی قوس موسسه تحقیقات انرژی گفت: در یک مصاحبه این هفته است.

“ایده این است که به مردم صحبت کردن است.”


بهترین فروش نویسنده پیتر Tertzakian می دهد یک ارائه جدید خود را تجربه Energyphile در گرند در کلگری در روز شنبه, فوریه 5 سال 2020 است. دارن Makowichuk/Postmedia

در داستان کوتاه آلفرد Dickie را قبض آب و برق Tertzakian بررسی ساده فاکتور او در بر داشت در یک عتیقه عادلانه است.

قدمت آن به سال 1915 این لایحه از هالیفاکس برقی و تراموا Co. به Dickie جزئیات چقدر گرمایش سوخت تاجر محلی استفاده کرده بودند که در ماه است.

در پشت این لایحه ابزار تبلیغ مزایای پخت و پز با گاز به عنوان “ارزان ترین و امن ترین تمیزترین و سریعترین” شکلی از انرژی است.

در دورانی که اکثر مالکان با تکیه بر چوب برای گرمایش و انتقال گاز را یک گام مهم.

فاکتور نشان می دهد که چگونه واقعی قیمت انرژی کاهش یافته است در طول زمان با تورم قیمت گاز حذف 75 درصد از Dickie لایحه پرداخت شد 105 سال پیش.

بیشتر به طور قابل توجهی فاکتور مشخص شده “نمادین لحظه زمانی که مصرف کنندگان و تامین کنندگان از دست داده مشترک احساس مسئولیت برای جامعه نیازهای انرژی” او می نویسد.

“در کانادا است که مهر و موم لاستیک در لایحه سودمند بود نقطه که در آن شما شروع به گرفتن انرژی خود را از مکان های که شما نمی دانید” Tertzakian گفت.

“اگر شما در مورد آن فکر می کنم امروز ما پس از حذف از جایی که ما برق و گاز ما همه چیز را به انجام با انرژی است.”

امروز فوری در خارج از جهان ما تلنگر از یک سوئیچ یا بگویید متصل به اینترنت دستگاه به انجام آن برای ما و انتظار چراغ آمده است.

چگونه بسیاری از کانادایی ها درک تلاش و سرمایه گذاری مورد نیاز برای دریافت انرژی از زمین و یا برق تولید شده توسط توربین بادی به خانه های ما و یا وسایل نقلیه ؟

آیا ما ایجاد ارتباط بین خود ما استفاده از انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای تولید?

“آن تمام می شود به آلفرد Dickie را قبض آب و برق . . . همه ما می خواهیم ارزان و سالم و امن انرژی” Tertzakian گفت.

“که پیام تغییر نکرده از 100 سال پیش پس بیایید نه انحراف بحث به چگونه ما تعطیل کسب و کار انرژی. آن را کاملا متفاوت از بحث است.”

در واقع, کانادا, نظر, تقسیم انرژی ضروری مهم از ساختمان خطوط انتقال به اجازه LNG گیاهان و احداث خطوط لوله نفت و گاز.


بهترین فروش نویسنده پیتر Tertzakian می دهد یک ارائه جدید خود را تجربه Energyphile در گرند در کلگری در روز شنبه, فوریه 5 سال 2020 است. دارن Makowichuk/Postmedia

داستان های دیگر در این پروژه مشغول به نیروهای عمده از تغییر است که می تواند انرژی جهان از نوآوری و فن آوری به سیاست ملاحظات اقتصادی و کسب و کار اثرات ژئوپليتيكي عوامل اجتماعی-مسائل اخلاقی.

در داستان کوتاه راه طولانی در اطراف Tertzakian به نظر می رسد در مسائل مربوط به امنیت انرژی از طریق سفر از یک تانکر نفت از Kimon.

در طول سال 1973 عربی تحریم نفتی با تانکر منتقل کانادا خام از بریتیش کلمبیا برای مین در یک سفر طولانی از طریق کانال پاناما بود که پس از آن حمل می شود در یک خط لوله به مونترال.

آن را یک 14,000 کیلومتر سفر چهار برابر طولانی تر شده است باید به سادگی از آنجا که کانادا فاقد زیرساخت کافی برای دریافت آن وجود دارد به طور مستقیم داستان یادداشت ها.

“از آن صحبت می کند تا حد زیادی به امنیت انرژی کشور” Tertzakian گفت.

“پاک (محیط زیست) ابعاد این مسئله مبرم روز است. اما این که اگر ساختگی . . . شما مجبور به نگرانی در مورد جایی که شما می توانید انرژی خود را از آنجا که شما قطع شده است.”

این پروژه شامل چند بحث راهنماهای وابسته به داستان کوتاه در نظر گرفته شده برای تحریک مکالمات گروهی, آیا در اطراف یک هیئت مدیره اتاق و یا در یک باشگاه کتاب.

“توانایی به صحبت در مورد آن سوال بپرسید فشار مردم بر روی ایده های خود را من فکر می کنم آن را به ارمغان می آورد ایده های رو به جلو به طوری که ما می توانیم depolarize مکالمات” گفت: کتی اسمیت مدیر اجرایی زنان جوان در گروه انرژی که در یک چنین اوایل بحث ،

“شما می تواند کاملا مخالف با کسی اما اگر شما در واقع حق پرسش از آن پایین می آید . . . رسیدن به جایی که زمینه های مشترک است.”

Tertzakian امیدوار است این پروژه که او هشت سال در خدمت به عنوان پایه و اساس نقطه که در آن مردم می توانند شروع این بحث به جای بلافاصله وارد شدن به بحث.

“با توجه به انرژی شرایط ما خودمان را پیدا کنید که بسیار قطبی وضعیت این پروژه نیز به پایان رسیده است,” او اضافه شده است.

“من امیدوار هستم داستان مانند این می تواند کمک به ما را دارند به واقعیت های چگونگی انتقال کار می کنند و چگونه تغییر می تواند اتفاق می افتد درک مقاومت را تغییر دهید . . . و در مجموع سعی کنید برای پیدا کردن راه حل است.”

کریس Varcoe است کلگری هرالد مقاله نویس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de