Varcoe: مقدار زیادی از سرزنش به صورت گسترده در پرش $12.6 B ترانس, ديد کوه, قیمت برچسب

ترانس کوه Corp. مدیر عامل ایان اندرسون می گوید: $12.6 میلیارد گسترش پروژه آغاز خواهد شد عملیات در دسامبر 2022 به خوبی پشت سر برآورد اولیه از سال 2017 که این پروژه متعلق به کیندر مورگان. دارن Makowichuk / DARREN MAKOWICHUK/Postmedia

که می خواهم یک thunk آن ؟

ترانس, ديد کوه, خط لوله گسترش و مخالف توسط B. C. دولت کشیده به دادگاه توسط مخالفان و سنن آن توسط فدرال صاحبان مواجه است عظیم هزینه تاخت و تاز کردن.

ترانس کوه پروژه در حال حاضر قرار به هزینه $12.6 میلیارد دلار از آخرین چاپ برچسب قیمت $7.4 میلیارد دلار است.

این است که برخی از رمز و راز قتل پیچ و تاب و طرح. وجود دارد مقدار زیادی از علائم هزینه های صعود بودند اگر چه نه در این سطح.

آن را نشان دهنده یک 70 درصد افزایش از آنجا که این پروژه تصویب شد اتاوا کمتر از چهار سال پیش. و اگر شما واقعا می خواهید برای دیدن برخی از زشت ریاضی آن را 133 درصد بالاتر از این رقم از $5.4 میلیارد شناور هفت سال پیش.

Blech.

“این را از طریق رفته چند سال تاخیر, تاخیر به دلیل دخالت های سیاسی و … حقوقی جنگ” آلبرتا وزیر انرژی سونیا وحشی در مصاحبه ای گفت:.

“تا به حال از آن ساخته شده به عنوان برنامه ریزی شده و در خدمت بسیاری از سال پیش ما نمی دیده اند قیمت escalations.”


آلبرتا وزیر انرژی سونیا وحشی در آلبرتا در ادمونتون در روز پنج شنبه, اکتبر. 31, 2019.

ایان Kucerak / Postmedia

اگر وجود دارد هر گونه خبر خوب برای آلبرتا در آخرین توسعه آن است که این تنش ترک نمی استانی مالیات دهندگان در قلاب برای $2 میلیارد تکه بالاتر tab.

این ایده در اصل مورد بحث در سال 2018 که ترودو دولت خریداری خط لوله و استان ظاهرا توافق برای کمک به پرداخت هزینه برای بودجه سرریز. این معامله مربوط به آلبرتا بود غیر الزام آور و هرگز رسمی با توجه به وحشی.

بدون در نظر گرفتن این پروژه در حال حاضر در نهایت ساخته شده است.

روز جمعه ترانس کوه Corp. مدیر عامل Ian Anderson تایید گسترش پروژه آغاز خواهد شد عملیات در دسامبر 2022 به خوبی پشت سر برآورد اولیه از سال 2017 که این پروژه متعلق به کیندر مورگان.

هنگامی که به پایان رسید, آن را تقریبا سه برابر مقدار نفت تصفیه شده و محصولات است که می تواند حمل از ادمونتون منطقه به برنابی B. C.

این یک گام مهم به unclogging خط لوله تراکم فشردن استان است.

گسترش این افزایش قیمت به طور کامل قابل پیش بینی با توجه به سابقه عمده دیگر پروژه های انرژی است که دیده می شود بودجه افزایش یابد در طول سال.

اما تاخیر مکرر داستان دیگری دارد و برخی از آنها قابل پیشگیری است.

پس از اولیه درخواست ثبت شده با تنظیم کننده فدرال در سال 2013 ترودو دولت تصویب پروژه سه سال بعد.

با وجود اینکه تلقی در منافع ملی آن مواجه سرسخت مخالفان از جان هرگن دولت در بریتیش کلمبیا و مبارزات بی امان برای جلوگیری از ترانس کوه باعث گسترش کیندر مورگان به قید وثیقه.


B. C. برتر جان هرگن.

مارتین OUELLET-DIOTTE/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آن را به فروش می رسد خط لوله به دولت فدرال برای از 4.5 میلیارد دلار در سال 2018 است.

در زمان Notley دولت گفت: این امر نیز متعهد به 2 میلیارد دلار برای پوشش هزینه های ناشی از “شرایط پیش بینی نشده.”

در عوض, آن را تا پایان با یک سهام.

ظاهرا که غیر الزام آور نامه ای که ایجاد شده هیچ قراردادی الزامات و “ما نمی خواسته شده است برای حمایت مالی” Savage گفت.

مقامات در اتاوا تایید دولت فدرال تنها مالک این پروژه اگر چه مشخص نیست که چرا این معامله هرگز تبدیل به یک قرارداد رسمی.

بدون در نظر گرفتن خیره کننده حکم دادگاه در سال 2018 نقض فدرال تصویب این پروژه در بخش, از آنجا که دولت فدرال bungled مشاوره با جوامع بومی آسیب دیده در B. C.

که منجر به تاخیر نزدیک به یک سال است. اتاوا reapproved این پروژه در تابستان گذشته یک فرایند است که در برابر بحرانی چالش دادگاه این هفته است.

“تاخیر پول هستند و ما تا به حال برای مدیریت از طریق تاخیر به عنوان ما را از طریق چند سال گذشته” اندرسون به خبرنگاران گفت:.

ترانس, کوه, در حال حاضر یک تاج, شرکت, صرف $2.5 میلیارد به تاریخ گرفتن گسترش پروژه به این نقطه با ساخت و ساز در حال انجام در بخش هایی از استان آلبرتا و بریتیش کلمبیا.

آن را هزینه اضافی $8.4 میلیارد دلار به پایان خط لوله و دیگری $1.7 میلیارد دلار در سال مالی هزینه های حمل.

قیمت رانده شده توسط تعدادی از عوامل از جمله در دوباره خاموش-دوباره ساخت و ساز و تغییرات در برخی از طراحی و ویژگی های ایمنی مانند بهبود تشخیص نشت نظارت است.

آن را به همان پروژه به عنوان آن را سه سال پیش اندرسون گفت.

مرتبط

او همچنان متقاعد شده آن را به صورت تجاری قابل دوام است متعهد شرکت های باربری و تولید خواهد شد حداقل 1.5 میلیارد دلار در EBITDA (درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک) در آن سال از عمل.

“اقتصاد قوی باقی می ماند,” او گفت:

اما این نبوده است, هزینه ورزش در خط لوله فلج.

شغل و سرمایه گذاری در حال حاضر از دست داده است و با توجه به عمیق تر تخفیف که با چکش غربی کانادا نفت سنگین و ارشاد استان برای محدود کردن خروجی است.

برچسب قیمت بالاتر هزینه خواهد شد از طریق شرکت های باربری بالاتر عوارض.

“پرداخت بیشتر برای همان قطعه از لوله دریافت نمی کند شما ارزش بیشتری است. آنچه در آن به معنی پایین تر است netbacks برای تولید کنندگان در آلبرتا و این به معنای کاهش درآمد مشمول مالیات پایین تر حق امتیاز و سود کمتر و در نتیجه کمتر سرمایه گذاری” گفت: Richard ماسون, سابق, مدیر عامل شرکت نفتی آلبرتا بازاریابی کمیسیون.

“در بسیاری از سرزنش به رفتن در اطراف برای چه مدت این گرفته شده و در نتیجه چه مقدار از آن را هزینه رفتن به.”

آن را نیز می تواند تاثیر قیمت فروش زمانی که اتاوا فروش آن به بخش خصوصی پس از این پروژه شده است derisked. چندین بومی رهبری گروه مانند پروژه آشتی نشان داده اند که آنها می خواهند برای خرید اکثریت سهام این خط لوله پس از آن در دسترس است.

“من فکر می کنم این عدد هنوز هم قادر گفت:” استیو ماسون, مدیر عامل از پروژه آشتی.

“ما در حال آماده به پرداخت به حد.”

اندرسون با اعتماد به نفس گاهشمار فعلی و سرمایه برآورد هزینه قابل دسترسی هستند.

اما تاریخ به ما آموخته وجود دارد هنوز هم می تواند بیشتر موانع و یا عدم قطعیت مانند نافرمانی مدنی و آینده اقدامات قانونی.

شده است وجود دارد یک شیب قیمت به پرداخت هزینه برای تاخیر که sideswiped این پروژه در طول سال و $12.6 میلیارد دلار تنها می گوید بخشی از داستان است.

کریس Varcoe است کلگری هرالد مقاله نویس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im