Suncor اجرایی علامت کوچک گفت: در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020 که کلگری-بر اساس شرکت در حال حرکت به جلو با برنامه های debottleneck موجود در آن Firebag حرارتی cenovus عملیات به افزایش تولید در حالی که تعویق انداختن آن پیشنهاد Meadow Creek گرینفیلد در محل پروژه. SunMedia

Suncor Energy مدیر عامل علامت کوچک است که به دنبال بیش از افق این روزها در cenovus غول گام های بعدی و همچنین به عنوان eyeing آینده خط لوله جدید و راه هایی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

برای oilpatch تغییرات هستند که در همه این جبهه ها.

در طول درآمد این شرکت تماس پنجشنبه کمی بحث Suncor برنامه برای مرتب کردن چندین پروژه های سرمایه ای در نمونه کارها خود را.

کلگری-بر اساس شرکت در حال حرکت به جلو با برنامه های debottleneck موجود در آن Firebag حرارتی cenovus عملیات به افزایش تولید در حالی که تعویق انداختن آن پیشنهاد Meadow Creek گرینفیلد در محل پروژه.

و همچنین بلند مدت برنامه ریزی برای $2 میلیارد کوکر پروژه در مونترال پالایشگاه به روند cenovus قیر — یک استراتژی مورد بحث و تاخیر در دهه گذشته — در حال حاضر شده است به طور دائم لغو شده است.

Suncor نیز در حال آماده شدن برای ایجاد اولیه نظارتی براده این سه ماهه به آن گزینه های آینده برای گسترش پایه آن معدن به طور بالقوه با استفاده از فن آوری های جدید است که به طور قابل توجهی کاهش آن اثرات زیست محیطی. (این پروژه نشده است تحریم.)

“ما به دقت ارزیابی پروژه های آینده” کمی به گفته تحلیلگران در کنفرانس تماس بگیرید.

“در همان زمان ما در حال پیشرفت در فن آوری های جدید توسعه است که باید از این پتانسیل به طور قابل توجهی کاهش سرمایه و عامل هزینه های انتشار گازهای گلخانه ای و استفاده از آب است.”

تلاش برای debottleneck Firebag خواهد به طور بالقوه افزایش خروجی توسط یکی دیگر از 20000 تا 30000 بشکه در روز تا سال 2025. Suncor نشده قرار دادن قیمت در این طرح اما نشان داد آن را ارزان تر از ساختمان جدید گرینفیلد پروژه.

“در Firebag ما در حال اعمال نفوذ بسیاری از دارایی های موجود است که بر روی زمین” ، “ما احساس می کنیم بسیار خوش بینانه است که ما قصد داریم برای این کار. برخی از این فعالیت در جریان است.”


در تصویر به خوبی در Suncor را Firebag پروژه.

Suncor

تحلیلگران می گویند منطق پشت این حرکت را حس می کند.

“آن را ارزان تر خواهد بود و از آن خواهد شد با استفاده از فن آوری های جدید. که خواهد شد نه تنها کمک به هزینه پایین بلکه نشانی از تولید گازهای گلخانه ای به عنوان” تحلیلگر گفت: Phil Skolnick از هشت سرمایه است.

“پایین آویزان میوه برای این حرارتی امکانات است که همیشه گیاه-de-تنگناها به عنوان مخالف به ساختمان جدید گیاهان” اضافه شده Mike Dunn یک تحلیلگر با Stifel FirstEnergy که منتشر تحقیق در Suncor.

مانند بسیاری از cenovus تولید Suncor رو پشت سر هم فشار از تلاش برای فشار هزینه ها برای بهبود رقابت خود را در حالی که کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در هر بشکه به تولید رشد می کند.

Dinara Millington, معاون تحقیقات در کانادا موسسه تحقیقات انرژی گفت: هزینه به گسترش موجود حرارتی cenovus پروژه به طور معمول خواهد بود حدود نصف قیمت در حال توسعه یک گرینفیلد تسهیلات اندازه مشابه.

آن را نیز یک “راحت تر مسیر به تصویب در یک مرحله ای (انبساط) از امکانات موجود در,” او اضافه شده است.

آب و هوا مسائل در خط مقدم از هر گونه بحث و گفتگو در ساختمان cenovus پروژه این روزها در یک کربن-محدود جهان به کانادا در تلاش برای رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

ماه گذشته Cenovus انرژی حاکی از آن قصد دارد به آن پایین تر تولید گازهای گلخانه ای در هر بشکه به 30 درصد تا سال 2030. آن را نیز به تصویب رسید هدف دستیابی به net-صفر تولید گازهای گلخانه ای در سه دهه. کانادا منابع طبیعی و مگ انرژی باید اهداف مشابه.

Suncor قبلا تنظیم یک هدف از برش آن تولید گازهای گلخانه ای در هر بشکه 30 درصد (از 2014 سطوح) در پایان این دهه است.

کمی گفت: این شرکت است که دو سوم از این راه به هدف خود را و اخیرا با توجه به چراغ سبز به باد توسعه و تولید همزمان پروژه. در ماه دسامبر Suncor تحریم چهل مایل وزش پروژه در جنوب آلبرتا انتظار می رود به هزینه 300 میلیون دلار برای ساخت.

در ماه سپتامبر را اعلام کرد قصد دارد به جای دو نفره کک دیگهای بخار با راندمان بالا تولید همزمان واحد در آن cenovus پایه گیاه در شمال فورت مکمورری.

این شرکت گفت: معادل 1.4 میلیارد دلار پروژه را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در ارتباط با بخار تولید در کارخانه حدود 25 درصد است.

“آنچه ما می دانیم این است که هر چند سال 2030 را حل نمی کند همه چیز و بیشتر وجود دارد که باید انجام شود. بنابراین برخی از این تکنولوژی قطعات واقعا بررسی برخی از گزینه های برای آینده” ،


پایه گیاه در شمال آلبرتا است Suncor بزرگترین نفت ماسه پروژه تولید 357,000 بشکه در روز از مصنوعی خام از آن دو upgraders.

Postmedia

در خط لوله جبهه Suncor مدیر عامل شرکت خوشبین است که سه پروژه بزرگ است که حمل و نقل نفت بیشتر از غرب کانادا در حال پیشرفت.

یک تصمیم مثبت در این هفته توسط مینه سوتا رگولاتور در Enbridge خط 3 پروژه جایگزینی حذف یک مانع کلیدی برای توسعه آن است. روز سه شنبه یک دادگاه فدرال تجدید نظر تصمیم رد درخواست توسط چندین B. C. اول سازمان ملل برای سرنگونی دولت فدرال تصویب ترانس کوه خط لوله گسترش است.

احکام اخیر در آمریکا نیز تشویق به تاخیر Keystone XL توسعه اگر چه TC انرژی هنوز به تصمیم نهایی در مورد سرمایه گذاری.

کمی گفت که او انتظار می رود این پروژه ها را جلو حرکت; بزرگتر بحث احاطه شده است زمان خود را.

“ما می دانیم که در جهان امروز وجود ندارد یک خط مستقیم بین دو نقطه در تلاش برای انجام برخی از این زیرساخت,” او اضافه شده است.

“ما قطعا شرط بندی هر یک از ما پول سهامداران در هر جدول زمانی خاص.”

جدول زمانی تغییر می تواند برای خطوط لوله و پیشنهاد cenovus پروژه ها.

اما یک چیز روشن است برای cenovus تولید مثل Suncor: درایو به کاهش هزینه ها و کاهش تولید گازهای گلخانه ای همچنان به انتخاب کنید تا بخار.

کریس Varcoe است کلگری هرالد مقاله نویس.

cvarcoe@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im