Varcoe: طولانی تاخیر ماهیان خاویاری پالایشگاه a $466M گودال پول برای آلبرتا

این ماهی خاویار پالایشگاه در ابتدا انتظار می رود به هزینه 5.7 میلیارد دلار برای ساخت دیده است سرمایه خود را هزینه های صعود به تقریبا 10 میلیارد دلار. عرضه / SunMedia

به عنوان کنی نظر دولت جدید سرمایه گذاری در پروژه های انرژی این استان است دست و پنجه نرم کردن با افزایش هزینه از یکی از آلبرتا اصلی هجوم به بخش: این ماهیان خاویاری پالایشگاه.

و صورتحساب آن ادامه خواهد داد به افزایش است.

با توجه به آلبرتا بودجه اسناد منتشر شده در هفته گذشته در این استان پرداخت کرده است حدود 466 میلیون دلار بدهی-تعمیر و نگهداری هزینه های پس از ماه ژوئن سال 2018 به تعهدات خود به $9.9 میلیارد پالایشگاه واقع در شمال شرقی ادمونتون.

آلبرتا, نفت, بازاریابی کمیسیون (APMC), تاج, شرکت شده است پرداخت به طور متوسط $27 میلیون در ماه مربوط به تامین مالی از تسهیلات. این پرداخت ها اتفاق می افتد حتی اگر پالایشگاه هنوز هم پردازش دولت قیر در تاسیسات — یا تولید درآمد برای استان از آن پالایش عملیات — با توجه به مسائل راه اندازی.

در حال حاضر یکی دیگر از جریان جدید از استانی پرداخت تنظیم شده است به پا زدن در.

ابتدا در ماه ژوئن در استان شروع خواهد ساخت اصلی بدهی بازپرداخت حدود 21 میلیون دلار در ماه در بالای بدهی-تعمیر و نگهداری هزینه های تجویز شده تحت موافقت نامه های امضا شده در آخرین دهه های سابق محافظه کار دولت است.

“این نا امید کننده است برای ما در حال حاضر از آنجا که ما در حال پرداخت پول برای آن در حال حاضر و ما در حال پرداخت پول برای آن در یک زمان هنگامی که ما یک رکود اقتصادی” وزیر انرژی سونیا وحشی در مصاحبه ای گفت:.

این ماهی خاویار تسهیلات با هدف افزودن ارزش به آلبرتا منابع طبیعی تبدیل استان قیر فضل به کم گوگرد دیزل و سایر محصولات. پالایشگاه متعلق به شمال غرب Redwater مشارکت است که به طور مشترک متعلق به کانادا منابع طبیعی با مسئولیت محدود. و شمال غرب پالایش Inc.

پروژه منتقل پیش رو پس از PC دولت موافقت کرد که در سال 2011 به عرضه آن با قیر استان دریافت از تولید نفت در ازای حق امتیاز و APMC پرداخت عوارض به پالایشگاه.

این پالایشگاه در ابتدا انتظار می رود به هزینه 5.7 میلیارد دلار دیده است سرمایه خود را هزینه های صعود به تقریبا 10 میلیارد دلار.

آلبرتا است مسئول تامین 75 درصد قیر طبیعی مواد خام به پالایشگاه بیش از 30 سال است. “به عنوان یک 75 درصد tollpayer به این ترتیب این استان در زمان بر بسیاری از خطرات را به عنوان اگر آن را ساخت پالایشگاه” آلبرتا حسابرس عمومی نوشت: در یک سال 2018 گزارش.

به عنوان بخشی از موافقت نامه های APMC است موظف به پرداخت 75 درصد از بدهی-تعمیر و نگهداری هزینه های مربوط به تامین مالی پروژه شروع در ماه ژوئن سال 2018 است.

ساخت و ساز آغاز شد در سال 2013 به پایان رسید در ماه مه سال 2018 است. این پالایشگاه شده است پردازش مصنوعی نفت خام از اواخر سال 2017, اما نه خوراک قیر به دلیل مشکلات مداوم با gasifier واحد. انتظار می رفت شروع به پردازش قیر در سال 2018 است.


Gasifier واحد تحت ساخت و ساز در ماه جولای سال 2016 در ماهیان خاویاری پالایشگاه.

آلبرتا کربن تنه خط پروژه

ونسا گودمن با شمال غرب Redwater مشارکت گفت: gasifier در حال اجرا است ثابت و “امیدوارم در آینده من قصد دارم برای گفتن یا دو ماه است که ما قادر خواهد بود به را که خوراک تغییر دهید.”

این استان می گوید: بازپرداخت بدهی انتظار می رود که تا حدی جبران شروع قیر پردازش زمانی در سال مالی آینده.

بودجه اسناد منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد هزینه های به APMC به شمال غرب Redwater مشارکت در عملیات پیش بینی شده برای ضربه زدن $206 میلیون دلار برای سال پایان مارس 31, افزایش به $319 میلیون دلار در سال مالی جدید به عنوان بدهی پرداخت های اصلی شروع این تابستان.

“در یک دنیای ایده آل شما خواهد بود پردازش قیر ساخت یک حاشیه و که پوشش بدهی پرداخت. اما از آنجا که ما در حال انجام است که ما هنوز هم نیاز به پرداخت بدهی و این که racking تا ضرر و زیان در APMC کتاب گفت:” ریچارد ماسون سابق اجرایی تاج corporation.

“این یک خاکستری زمان در حال حاضر چون هیچ کس فکر آن را اجرا کنید این طولانی بدون ضربه زدن به عملیات تجاری.”

کلید برای آلبرتا است برای دیدن پروژه پردازش قیر و تولید درآمد برای استان است.

“ما هنوز هم امیدواریم آن را به بالا و در حال اجرا تا پایان سال” Savage گفت.

“ما نیاز به پیشرفت بیشتر پول به APMC برای پرداخت (این قرارداد) در حالی که ما در حال انتظار برای (تسهیلات) به بالا و در حال اجرا است . . . این است ایده آل نیست. آن است که مقدار زیادی از پول.”

در واقع در آن است.


شمال غرب Redwater مشارکت ماهیان خاویاری پالایشگاه است که دیده می شود در طول یک تور در غرب Fort Saskatchewan, Alberta در روز پنج شنبه, نوامبر 24, 2016.

Kucerak ایان / Postmedia

استان برآورد APMC را پرداخت بیش از $785 میلیون و در مجموع بدهی-ارائه خدمات و پرداخت های اصلی و هزینه های پایان سال بودجه.

“آنها مجبور به پرداخت آن گفت:” برایان Livingston اجرایی همکار در دانشگاه کلگری دانشکده سیاست عمومی که مورد مطالعه این پروژه است.

“همه آنها می توانید انجام دهید این است نگه داشتن فشار تا زمانی که آنها می توانید آن را در حال اجرا شن دندان های خود را و پرداخت بهره پرداخت . . . این هزینه مالیات دهندگان زیادی است.”

زمان این افزایش پرداخت همراه به عنوان UCP دولت به فکر سرمایه گذاری های جدید در پروژه های انرژی.

هفته گذشته استانی تاج و تخت سخنرانی اعلام کرد دولت این است که “آماده سرمایه گذاری مستقیم و حمایت از شرکت ها و گروه های بومی در صورت لزوم برای اطمینان از آینده مسئول توسعه منابع.”

کنی اشاره کرد و هفته گذشته موفق استانی دخالت در Syncrude cenovus پروژه در دهه 1970 وجود دارد اما نمونه های دیگر از خطرات برای مالیات دهندگان به مداخله دولت.

آلبرتا سرمایه گذاری بیش از 400 میلیون دلار در سال 1980 به بی ولایتی upgrader ساخته شده در Lloydminster اما به فروش سهام خود به صورت لاشی 32 میلیون دلار در سال 1994.

از جمله موارد ارائه درس های ارزشمند به دولت از جمله به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض آن باید یک استراتژی خروج و برنامه ریزی برای غیر منتظره گفت: Livingston.

U C اقتصاددان ترور Tombe گفت: اگر استان مقابله با روشن بازار عدم سرمایه گذاری برای تجاری فن آوری و یا حمایت از یک کنترل از راه دور جامعه وجود دارد می تواند یک مورد برای مداخله دولت.

“اما اگر همه شما در حال انجام است و فقط در کسب و کار از بودن در کسب و کار و سپس شما در حال چیدن برندگان و بازندگان و تحریف در بازار,” او گفت:.

با وجود این مشکلات ماسون معتقد است ایده پشت این پالایشگاه شد directionally درست انجام به عنوان استان دارای بیش از حد بودن قیر بیش از حد چند بازار و نه به اندازه کافی خطوط لوله.

“برخی از اهداف مهم بودند. شما باید برای نگاه در آنچه که آنها در تلاش برای انجام در مقابل چگونه آن را معلوم شد,” او اضافه شده است.

“هزینه های تشدید و عملکرد نبوده است به طوری که تا کنون.”

کریس Varcoe است کلگری هرالد مقاله نویس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im