Varcoe: ‘آن را احساس می رم سوختن بود’ می گوید: Toews از بودجه برخورد با قیمت نفت خیز

اعضای کلگری اتاق بازرگانی و گوش دادن به آلبرتا وزیر دارایی تراویس Toews در یک سخنرانی در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia

وقتی آلبرتا مقامات دولتی شدند, ساختمان جدید بودجه استانی در اوایل ژانویه قیمت نفت شد, رقص, بالاتر از ما 60 دلار در هر بشکه رسید.

زمانی که وزیر دارایی تراویس Toews صحبت کرد دوشنبه به کلگری اتاق بازرگانی صبحانه معیار قیمت های نفت خام شد تندرست در اطراف ما 45 دلار در هر بشکه تقریبا 13 دلار پایین نفت پیش بینی های منتشر شده در بودجه جدید در هفته گذشته.

زمان بندی همه چیز است در سیاست.

در حال حاضر Toews است برای متقاعد کردن بهره و ناظران بازار جدید خود را برنامه مالی است که نه تنها لازم است اما قابل قبول است.

“جمعه قبل از بودجه در هفته ما تا به حال تجربه زیادی از بحران اقتصادی که در هفته جاری با coronavirus نگرانی … (اما) آن را مانند به نظر می رسید همه چیز حل و فصل کردن” او گفت: این جمعیت است.

“دوشنبه, همه چیز بود جهت دیگر و تا روز شنبه هنگامی که من در واقع ارائه بودجه آن را احساس می رم سوختن بود پشت سر من.”


آلبرتا وزیر دارایی تراویس Toews صحبت می کند به کلگری اتاق بازرگانی در روز دوشنبه.

جهانی اقتصاد در دولت لرزان این روزها با گسترش coronavirus. قیمت کالاها و سهام در بازار سقوط کرده در هفته های اخیر تا دوباره بجای اول برگشتن در روز دوشنبه.

S&P/TSX شاخص ترکیبی شروع به پریدن کرد بیش از 290 امتیاز در روز پس از لغزش و نه درصد در هفته گذشته.

انتظارات از کاهش تقاضای انرژی را زد بازارهای نفت از اوایل ماه ژانویه است. معیار وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نفت خام بسته دوشنبه در US$46.75 در هر بشکه در بورس نیویورک تا حدود 2.

در یک وبلاگ ATB مالی اقتصاددانان با اشاره دوشنبه “اقتصادی منفی اثرات coronavirus خواهد شد به طور موقت اما همچنین به دنبال مانند آنها خواهد بود و عمیق است.”

همه این عوامل را در استان پیش بینی قیمت نفت برای سال, مجموعه ای در $58 در هر بشکه برای آینده 2020-21 بودجه سال, نگاه ویژه آسیب پذیر یک نقطه Toews اذعان کرد.

“ما واقعا بر این باورند که با توجه به وقایع هفته گذشته و یا 10 روز در سال آینده خطر وجود دارد که ما $58 ممکن است نگه دارید و بر روی قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت” او گفت:.

“این را بدانید: تعدادی از متغیرهای دیگر است که می تواند در واقع مقابله با کاهش قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت (نفت).”

آن را اغلب یک وزیر مالیه می گویند یکی از کلید های اقتصادی پیش بینی نیست ممکن است نگه دارید حتی قبل از بودجه لگد به محل در تاریخ 1 آوریل.

اما آن اتفاق می افتد درست است.

DBRS مورنینگ معاون رئیس جمهور پل لبن گفت: برش استانی کسری بودجه بیش از سه سال به نظر می رسد معقول و منطقی است اما اشاره کرد که “بسیاری از نوسانات در بازار و چه کسی می داند چه نفت در حال رفتن برای پایان دادن به, به طور متوسط در این سال است.”

Toews همچنین اشاره کرد که کاهش قیمت نفت به اصطلاح دیفرانسیل بین ایالات متحده معیار قیمت و آلبرتا سنگین نفت خام اغلب باریک که باعث استانی درآمد. کاهش دلار کانادا نیز کمک می کند تا دولت را به پایین خط.

اما زمانی که پیش بینی های جدید است که تا کنون در زیر آب آن را می سازد برای یک هدف بزرگ.

“بینی های خود را فقط در داستان های جن و پری” گفت: NDP MLA عرفان صابر.

در جبهه اقتصادی, نگرانی در مورد خرید اینترنتی از coronavirus را افزایش داده اند در روزهای اخیر.

برتر جیسون کنی وزیر انرژی و سونیا وحشی در حال برنامه ریزی برای سفر به هوستون در هفته آینده به صورت سالانه CERAWeek 2020 کنفرانس, اما جمع آوری انرژی لغو شد یکشنبه به دلیل ادامه نگرانی ها در مورد COVID-19.

تا آنجا که بودجه مربوط بoth وزیر دارایی و نخست وزیر تاکید کرد که دولت تنها می تواند کنترل همه چیز در درون قدرت خود را مانند استانی هزینه و تلاش برای ایجاد آلبرتا رقابتی به عنوان امکان پذیر است.

این استان نیاز به جذب بیشتر سرمایه گذاری کسب و کار و دیدن بیشتر شغل های ایجاد شده پس از یک بدبختی 2019.

روز دوشنبه آقای کنی اعلام کرد که 100 میلیون دلار وام به آلبرتا یتیم به خوبی ارتباط به تمیز کردن حدود 1000 اضافی چاه های نفت و گاز. وام است که انتظار می رود به ایجاد تا 500 مستقیم و غیر مستقیم شغل در میدان نفتی بخش خدمات.


برتر جیسون کنی اعلام کرد 100 میلیون وام دولت به یتیم چاه انجمن. او به نظر می رسد با لارس De Pauw, مدیر اجرایی این سازمان است.

Wfan Sports Radio ته / Postmedia

صحبت کردن در Leduc برتر گفت: این استان با آن مواجه است سفت headwinds با کروناویروس که می تواند منجر به مهم رکود اقتصادی جهانی.

“این فقط یک چالش انداخته بودن در آلبرتا و همه می توانم بگویم این است که دقیقا به همین دلیل ما نیاز به اطلاعیه ها مثل امروز” کنی گفت.

“من نمی خواهد پنهان کردن آن. آن را بسیار به من. من فکر می کنم ما در حال انجام همه چیز ما منطقی می توانید برای دریافت این اقتصاد در حال حرکت دوباره و در عین حال ما در حال sideswiped با رویدادهای جهانی است که فراتر از کنترل ما است.”

یک سری از گزارش های جدید از آژانس های رتبه بندی اعتباری و بانک ها تأکید خطرات رو آلبرتا, اقتصاد, قیمت نفت و بودجه.

CIBC بازار سرمایه گفت: بودجه نشان می دهد آلبرتا در حال پیشرفت است کاهش هزینه های. “اما کاهش اخیر در قیمت نفت است و یک خطر روشن باید از آن باقی بماند” آن را می گوید.

یک مطالعه توسط Scotiabank اقتصاددان Rebekah جوان متحده دولت در میان مدت هزینه های محدودیت بود موجه به عنوان مسیر استانی بدهی در “ناپایدار مسیر زیر دو موفق کالا شوک.”

در مصاحبه ای جوان گفت: آلبرتا خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus در مقایسه با بقیه از کانادا به دلیل راهپیمایی احساس خواهد شد از طریق کاهش قیمت نفت است.

“وجود دارد که فقط بزرگ ابر تیره در سال 2020 که به من زده که من به عنوان خوانده شده بودجه. آنها قطعا برخورد با آن در کوتاه مدت,” او گفت:.

و هنوز هم وجود دارد مداوم خطرات روبرو خطوط لوله آلبرتا که نیاز به دریافت نفت به بازار است.

“خطر اصلی این است که بسیاری از چیزهایی که نیاز به تراز برای این بودجه به کار” اضافه شده آدم Hardi, دستیار معاون رئیس جمهور از مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران.

“بسیاری از این عوامل به چین هستند و خارج از کنترل دولت کلید که یک جهش در بخش انرژی است.”

کریس Varcoe است کلگری هرالد مقاله نویس.

[email protected]

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im