محتوای مقاله در ادامه

شنگرف انرژی جمهور Curtis هیکس در سال 2015. Aryn Toombs/Postmedia

روز دوشنبه دویچه بانک پیوست یک رشد رژه از بانک ها و صندوق های سرمایه گذاری پوسته پوسته شدن و یا کاهش قرار گرفتن در معرض خود را به صنعت نفت و گاز — و بیشتر به طور خاص cenovus.

این بانک به تصویب رسید جدید سوخت های فسیلی سیاست و دیگر امور مالی جدید cenovus پروژه تحولات در قطب شمال و یا نفت و گاز پروژه های که با استفاده از هيدروليكي در کشورهای با محدودیت منابع آب است.

تا پایان سال جاری این بانک را نقد و بررسی های موجود در فعالیت های کسب و کار جهانی در صنعت نفت و گاز. دویچه بانک نیز در پایان کسب و کار خود را در معدن زغال سنگ تا سال 2025 در آخرین.

این اولین بار نیست cenovus صنعت شده است به طور خاص.

در نروژ و ثروت صندوق گفت: آن را تا به حال مطالعه حذف شدند هفت شرکت از جمله کلگری مبتنی بر تولید امپریالیستی نفت Suncor Energy کانادا منابع طبیعی و Cenovus انرژی از برگزاری آن صندوق با استناد به انتشار کربن از cenovus عملیات.

دیگر بانک های اروپایی از جمله HSBC و BNP Paribas نیز کاهش وام دهی خود را به oilpatch. در سال 2018 HSBC معرفی یک سیاست است که آن را نمی خواهد سرمایه گذاری جدید cenovus پروژه های تصمیم گیری است که باعث انتقاد مکرر از برتر جیسون کنی.

برتر جیسون کنی. کریس شوارتس/دولت آلبرتا

روز سه شنبه آقای کنی در نبود حمایت در رویکرد تهاجمی در حالی که اذعان آلبرتا است, مشکل با دویچه تصمیم بانک.

“البته ما نگران هستند. دسترسی به سرمایه قبل از COVID تبدیل به یکی از بزرگترین چالش های کانادا در صنعت انرژی و مقدار آن است . . . بیرون آمدن از یک اطلاعات غلط کمپین از موسسات مالی” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de