Varcoe: Coronavirus ‘گرفتن بازار نفت, گروگان’ به عنوان قیمت غوطه کانادا شرکت سرپا ایستادن کردن

عربستان سعودی وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان آل سعود و وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک در آغاز یک اوپک و غیر اوپک در نشست وین, اتریش 6 دسامبر 2019. لئونارد Foeger / ایسنا

اینها متزلزل بار به صورت جهانی صنعت نفت را ترک کانادا بخش به سر خم کردن در میان تازه ترس از یک جنگ قیمت فوران.

معیار آمریکا قیمت نفت سقوط به just US$41.28 هر بشکه جمعه پس از اوپک و متحدان آن نمی تواند اعتصاب یک معامله به بریده بریده تولید می باشد. آن را بیشتر گریم اخبار به صورت یک صنعت در حال مبارزه با خرید اینترنتی از coronavirus رکود اقتصاد جهانی و تضعیف تقاضا برای انرژی است.

در کانادا برخی از تولید نفت در حال حاضر battening پایین دریچه مانند شنگرف انرژی سفت سود خود در نصف روز جمعه با استناد به تاثیر ویروس بر روی قیمت نفت است.

“Coronavirus به طور کامل در نظر گرفتن بازار نفت گروگان در این لحظه گفت:” مایکل Tran RBC Capital Markets, مدیر عامل, جهانی, استراتژی انرژی.

“وجود خواهد داشت قابل توجهی احساس درد در طول نفت چشم انداز بر مبنای جهانی…صنعت انرژی کانادا که در طول تاریخ بوده و کاملا انعطاف پذیر است که قطعا رفتن به آزمایش می شود دوباره.”

معیار قیمت نفت کاهش یافت و از US$63 در هر بشکه در اوایل ماه ژانویه به اواسط$40s در اوایل این هفته میان انتظارات و تقاضای انرژی در حال آماده سازی خود را با گسترش COVID-19 به بیش از 80 کشور جهان است.

اقتصاد چین در حال حاضر کاهش سفر هوایی پایین است و بازارهای سهام در حال سقوط با توجه به عدم قطعیت است.

این عوامل قرار داده و فشار شدید در سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان آن به کاهش تولید برای تقویت قیمت چیزی آن را انجام داده با موفقیت متوسط از اواخر سال 2016.

روز جمعه و انتظار می رود معامله بین کارتل و روسیه را به هم ریخت, ایجاد هرج و مرج بیشتر در بازارهای انرژی. در حالی که اوپک آشکارا تحت فشار قرار دادند برای اضافی تولید کاهش 1.5 میلیون بشکه روسیه را رد کرد و این ایده است.

“از مارس 1, نه اوپک و غیر اوپک (کشورهای) محدودیت” در تولید نفت, وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک گفت: پس از چهار جلسه به گزارش رویترز،.

در نوبت وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت و به پایین ترین قیمت از اواسط سال 2016. شکست برای رسیدن به یک معامله بیشتر به معنی بی ثباتی در فروشگاه در روزهای آینده.

آنچه که کمتر روشن است اگر شکستگی بین اوپک و روسیه جادوها یکی دیگر از دوره طولانی از بی ثباتی مانورهای رندانه برای سهم بازار و بسیار ضعیف قیمت ها.

“من مطمئن هستم که وجود دارد رفتن به یک جنگ قیمت, اما قطعا ما نمی توانیم قاعده که” ان-لوئیس Hittle معاون رئیس جمهور از روغن پژوهش با وود مکنزی در مصاحبه ای گفت:.

“در این مرحله به نظر می رسد به عنوان اگر قیمت ها در حال رفتن به سقوط است.”

حتی اگر coronavirus تحت کنترل در آورده است در جهت کوتاه, Wood Mackenzie انتظار دارد که تقاضای جهانی برای نفت رشد خواهد کرد فقط از 400 ، 000 بشکه در روز در سال جاری را از 1.3 میلیون بشکه در انتظار شروع سال 2020 است.

اگر اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی تصمیم می گیرد برای نگه داشتن خروجی تخت و یا حتی وضعیت تولید آن می تواند منجر به متعادل تر بازار نفت زمانی که تقاضا در سطح شروع به بهبود می یابند از این ویروس با قیمت clawing بازگشت به $50 سطح, او گفت:.

اگر یک جنگ جدید برای سهم بازار فوران با کشورهای تقویت خروجی “قیمت را به سقوط به $30s شروع به برش را به تولید کنندگان که می توانید تنظیم تولید خود را به قیمت های پایین است.”

تحلیلگران می گویند که فشار نفت تولید کنندگان در ایالات متحده, اما آن را نیز sideswipe کانادا اپراتورهای کاهش جریان نقدی سطح و فشار تولید با بالاتر بدهی.

“این است که سالم سناریو در همه. آنچه که ما احتمالا دو چهارم از قیمت نفت در حدود 40 محدوده. آن را کاملا ممکن است … اگر در واقع این یک جنگ قیمت شما می توانید آن را ببینید زیر 40 دلار گفت:” پیتر Tertzakian مدیر اجرایی قوس موسسه تحقیقات انرژی.

“پاسخ به سرپا ایستادن کردن و آن صبر کنید. این بیماری همه گیر خواهد شد و در نهایت خود را حل و فصل و تقاضا خواهد آمد.”

اما آن نامشخص است که چه خواهد شد.

S&P/TSX پوش شاخص انرژی کاهش یافته و 6.6 درصد جمعه. سهام در شنگرف یافت و 18.5 درصد در حالی که Cenovus انرژی هلال نقطه انرژی و نیرومند و درشت هیکل انرژی تمام با حدود 12 درصد است.

در برش آن ماهانه سود سهام شنگرف اشاره به ظهور COVID-19 برای تصمیم گیری.

مدیر عامل تونی مارینو گفت: ویروس “به طور چشمگیری تغییر فرد کسب و کار و دولت رفتار … و قیمت کالاها است.”

مارینو فکر نمی کند که این ویروس شیوع را تغییر چشم انداز دراز مدت برای این بخش است. اما قیمت نفت بهبود دیده می شود در آغاز سال به عقب رانده شود برای ناشناخته دوره است.

“این سخت است برای گفتن چه مدت از آن خواهد بود. خود من حدس می زنم آن را در میان مدت,” او اضافه شده است.

“من فکر می کنم از آن به عنوان تنظیم بازگشت قیمت نفت موقعیت برای من حداقل یک سال شاید دو سال امیدوارم نه بیشتر از آن.”

شرکت های دیگر نیز پاسخ دهد.

در پنج شنبه, کانادا منابع طبیعی کمرنگ 100 میلیون دلار از سرمایه خود را از بودجه و گفت: آن را می تواند کاهش بیشتر در صورت لزوم. تولید کنندگان مانند کهربای نفت و افزایش انرژی معوق برخی از هزینه های به بعد, در سال است.

عدم اطمینان نیز تاثیر آلبرتا دولت که پروژه آمریکا قیمت نفت را به طور متوسط US$58 در هر بشکه در بودجه سال آن را به عنوان تلاش برای تعادل این استان کتاب توسط 2022-23.

“اگر وجود دارد این است که عمده طولانی مدت رکود اقتصادی جهانی که بدیهی است تاثیر طرح ما برای رسیدن به تعادل در بازه زمانی که” برتر جیسون کنی به خبرنگاران گفت: جمعه.

برای استان و کانادا بخش انرژی این است که زمین ناآشنا با نفت در سقوط قیمت پنج سال پیش به دنبال خط لوله چالش های ضعیف قیمت گاز طبیعی و سرمایه گذار علاقه نداشتن.

اما این صنعت با دوام تر از آن بود که در سال 2015 با داشتن برش کارکنان فشرده و هزینه های بهبود بهره وری و اتخاذ فن آوری های جدید.

“ما یک بیت نبرد سخت در اینجا بیش از دیگران است اما رفتن به صرفه جویی در نبرد خسته اگر این طول می کشد” Tertzakian به این نتیجه رسیدند.

کریس Varcoe است کلگری هرالد مقاله نویس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de