Varcoe: Cenovus مدیر عامل هشدار خط لوله محاصره آسیب می تواند کل اقتصاد

الکس Pourbaix رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Cenovus انرژی است. ویل Andruschak / Postmedia محتوای آثار

رئیس یکی از بزرگترین کانادا cenovus تولید در حال رشد است به طور فزاینده ای نگران محاصره ظاهر در سراسر کشور در برابر ساحلی GasLink پروژه و همچنین آینده پیشنهاد Frontier cenovus معدن.

Cenovus انرژی مدیر عامل الکس Pourbaix گفت: تظاهرات در برابر بریتیش کلمبیا گاز خط لوله در این هفته است که قطع برخی از راه آهن حمل و نقل در نقاط مختلف کشور, به زودی شروع به فشار کل اقتصاد است.

“من می گویند که آنها تا حد زیادی نگرانی های من” Pourbaix گفت: در مصاحبه روز شنبه با اشاره به اختلال هنوز تحت تاثیر خود شرکت نفت توسط راه آهن حمل و نقل.

“ما یک وضعیت که در آن یک زیر مجموعه کوچک از کانادایی های خاص نمایش نظر گرفتن اقدامات است که اگر نه مسئله در حال رفتن به بسیار به سرعت شروع به تأثیر نه فقط در صنعت انرژی آنها در حال رفتن به شروع به تأثیر اقتصاد کانادا است.”

روز چهارشنبه تظاهرات بیش ساحلی GasLink پروژه در شمال بریتیش کلمبیا ادامه داد: به آشکار شدن در سراسر کشور است.

تایید خط لوله ساخته شده توسط TC انرژی است که پشتیبانی از تمام 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر. اما, آن است که مخالف با مرطوب’suwet’en اول ملت ارثی ستاد در شمال-مرکزی B. C. و محاصره علیه توسعه صورت گرفته در آلبرتا, B. C., انتاریو و کبک.

Canadian National Railway Co. با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه گفت: صدها نفر از آن قطار لغو شده اند و هشدار داد این خواهد بود مجبور به تعطیل کردن بخش های بزرگی از آن مقطع کشور, شبکه اگر محاصره در خطوط آن نیست حذف شده است.

در این بیانیه CN اجرایی J. J. Ruest گفت: ظروف حرکت مواد غذایی و کالاهای فاسد شدنی و مصالح ساختمانی و مواد پروپان و منابع طبیعی در حال حاضر تحت تاثیر قرار در حالی که بندر شاهزاده روپرت موثر تعطیل.

هر وقفه طولانی مدت از ترافیک راه آهن می تواند قابل توجه سردرد کانادا نفت تولید مانند امپراتوری نفت و یا Cenovus انرژی است که تکیه بر نفت خام توسط راه آهن حمل و نقل برای دریافت برخی از نفت خود را به بازار است.


یک برگ افرا کانادا پرچم با نمادهای بومی بر روی آن می گذارد روی ریل قطار در Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی Belleville, Ont., در روز سه شنبه. اعضای Mohawk خاک در حال مسدود کردن CN/از طریق آهنگ در حمایت از مرطوب’suwet’en را محاصره گاز طبیعی خط لوله گاز در شمال B. C.

کانادا پرس

با کانادا خطوط لوله در حال اجرا کامل کالگری-بر اساس Cenovus ramped تا راه آهن حمل و نقل در سال گذشته به حدود 120,000 بشکه در روز) در ماه ژانویه در حالی که کل صنعت منتقل تقریبا 300000 بشکه با قطار در ماه نوامبر.

امپریال نفت افزایش یافته و نفت خام توسط راه آهن حمل و نقل از طریق آن ادمونتون راه آهن ترمینال از صفر در ماه اکتبر به بیش از 100,000 بشکه در ماه گذشته.

“ما نگران هستند و این بسیار نزدیک است” گفت: Imperial سخنگوی جان هاردینگ.

هر پایدار اختلال در خدمات راه آهن می توانست پیامدهای عمده ای برای آلبرتا بخش انرژی و همچنین مناطق دیگر اقتصاد از جمله کشاورزی است.

در حالی که آلبرتا دولت شده است محدود کردن تولید نفت از سال گذشته به دلیل عدم وجود خط لوله ظرفیت شرکت ها می توانند دریافت ویژه تولید کمک هزینه اگر آنها افزایشی صادرات نفت خام خروجی از استان با استفاده از راه آهن.

از دسامبر به این استان اعطا ویژه تولید کمک هزینه برای حدود 100 ، 000 بشکه در روز از خروجی اضافی.

این برنامه اجازه داده است Cenovus به حرکت به طور کامل و نامحدود وضعیت تولید. این شرکت در حال برنامه ریزی برای آوردن آنلاین جدید خود را 50,000-بشکه در روز Christina Lake فاز G گسترش پروژه در شش تا 12 ماه.

اما محاصره وضعیت یک نگرانی فوری گفت: Pourbaix.

“کسانی که ماشین های راه آهن نه تنها حرکت دانه یا روغن و یا پتاس در خارج از کشور, آنها حرکت مورد نیاز کالاها و محصولات به کشور گفت:” Pourbaix که همچنین معاون رئیس Canadian Association of Petroleum تولید کنندگان و هیئت شورای کسب و کار در کانادا.

“همه تحت تاثیر دولت باید به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای حل و فصل این موضوع است.”


کارکنان در Cenovus Christina Lake cenovus امکانات واقع در جنوب فورت مک موری, راه رفتن گذشته گرانش جدا به عنوان آنها شروع به تغییر خود را در این مه 2012 فایل عکس.

وینسنت McDermott / Postmedia

ساحلی GasLink پروژه تنها یکی از چندین ملی انرژی فایل های که در حال جوش این روزها از جمله ترانس کوه گسترش (TMX) و آینده تصمیم اتاوا در ستیز مرزی cenovus پروژه معدن توسط تک منابع است.

پیشنهاد توسعه واقع بین فورت مکمورری و فورت Chipewyan تبدیل شده است یکی دیگر از نقطه اصطکاک بین کنی و ترودو دولت با یک مشترک فدرال استانی نقد و بررسی پنل معرفی آن تایید شود.

این کنی دولت خواستار یک تصمیم مثبت در پایان سال است اما دولت لیبرال مواجه است فشار از پروژه مخالفان و تقسیم شده است.

یک نظرسنجی منتشر شد شنبه توسط آنگوس رید موسسه نشان می دهد که 49 درصد از کانادایی ها در حمایت از ساخت و ساز از $20.6 میلیارد دلار پروژه از جمله قریب به اتفاق 78 درصد در آلبرتا.

اما چهار در 10 کانادایی مخالفت با آن از جمله 57 درصد در کبک.

در حالی که رای دهندگان محافظه کار به شدت به عقب مرزی این بررسی نشان داد 51 درصد از گذشته رای دهندگان لیبرال مخالفت با ساخت و ساز در حالی که 37 درصد از آن پشتیبانی می کند. (این نظر سنجی آنلاین از 1,300 کانادایی انجام شد دوشنبه و سه شنبه.)

“این یک مورد از یک منبع توسعه پروژه که ترودو دولت به دقت آج در اطراف سیاسی” گفت: Shachi Kurl, موسسه, مدیر اجرایی.

“وجود ندارد دقیقا ساحل به ساحل اجماع در این مسئله است.”

که باعث می شود این پروژه در آینده حتی بیشتر نامشخص است.

Pourbaix گفت: صنعت نفت به دنبال ندارد صورت “رایگان” در نظارت روند اما او با اشاره به مرزی رفته از طریق گسترده بررسی های زیست محیطی است که توصیه می شود آن را جلو حرکت می کند.

“در صورتی که پروژه تبدیل شده است را در کابینه من فکر می کنم ما فقط باید بسیار محتاط در مورد چه پیامی سرمایه گذاران بین المللی و رک و پوست کانادا سرمایه گذاران را,” او گفت:.

“آن را یافت شده است در کانادا علاقه و اجازه دهید با آن.”

کریس Varcoe است کلگری هرالد مقاله نویس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su