Varcoe: به عنوان PM چهره محاصره اولین بار سازمان ملل به دنبال راه پیش رو برای پروژه های انرژی

دو نفر یک مکالمه در سایت از یک توقف راه آهن در Tyendinaga Mohawk خاک به عنوان بخشی از اعتراض بریتیش کلمبیا ساحلی GasLink خط لوله در Tyendinaga, انتاریو, کانادا فوریه 16 سال 2020 است. REUTERS/Carlos Osorio ORG XMIT: GGGTYE122

به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو در روز سه شنبه تاکید کرد که “نیاز به پیدا کردن یک راه حل” به ضد خط لوله محاصره و سر از شورای منابع از کانادا شد بحث در مورد چگونه به ساخت یک مسیر رو به جلو در برخی از این عوامل مسائل مربوط به انرژی.

این شورا که نشان دهنده بیش از 130 کشور است که تولید نفت و یا خط لوله در خاک خود است میزبانی یک کنفرانس بزرگ در کلگری هفته آینده برای بررسی بومی مشارکت در عمده پروژه های انرژی.

شورای مدیر عامل Stephen بوفالو می داند کنفرانس زمان تضمین شدید نور افکن خواهد شد با تمرکز بر جمع آوری و گسترده تر موضوع بومی مالکیت منابع تحولات در کانادا.

“ما نمی توانیم فقط رقص در اطراف مسائل در مقابل از ما. اگر ما مردم را ناراحت کننده من فکر می کنم ما در حال انجام کار ما است. ما باید برای پیدا کردن راه حل های بهتر برای رسیدگی به برخی از این مسائل” بوفالو گفت: روز سه شنبه در یک مصاحبه.

“اگر آن را به یک قلب به قلب بحث پس از آن که آنچه باید اتفاق می افتد . . . من فکر می کنم ما را پیدا خواهد کرد برخی از پاسخ در این کنفرانس است.”

دو روز فروم, در فوریه. 26 و 27 می آید به عنوان یک بحث ملی است فوران بیش از توسعه انرژی مربوط توسط تظاهرات اخیر بیش ساحلی GasLink پروژه خط لوله در بریتیش کلمبیا.

ستیز 670 کیلومتر خط لوله است که ساخته شده توسط TC انرژی به حرکت گاز از Dawson Creek منطقه عظیم LNG کانادا پروژه در نزدیکی Kitimat.


توسعه بخشی از ساحلی GasLink مسیر خط لوله به گاز طبیعی مایع و پروژه در Kitimat, B. C.

منطقه Kitimat

در حالی که این پروژه تصویب شده است و دارای پشتیبانی از تمام 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله آن است که مخالف با مرطوب’suwet’en ملت ارثی ستاد در شمال-مرکزی B. C.

تظاهرات در طول هفته گذشته مسدود شده اند خطوط راه آهن در نقاط مختلف کشور ایجاد وقفه در زنجیره تامین و جابجایی کالا و مردم و منجر به اخراج موقت در CN راه آهن.

یک نامه مشترک از بیش از 30 سازمان های کسب و کار فرستاده شد روز شنبه به نخست وزیر, جزییات نحوه راه آهن و زیرساخت های راه بندان ایجاد “مشکلات شدید برای خدمات عمومی کانادا کسب و کار کارگران و خانواده های آنان است.”

دولت لیبرال باید با استان های پلیس و رهبران بومی برای پایان دادن به اختلال “بدون تاخیر بیشتر” اظهار نامه امضا شده توسط سران آلبرتا اتاق بازرگانی کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل Canadian Association of Petroleum تولید کنندگان و شورای کسب و کار در کانادا.

اما آن نامشخص باقی مانده است چه مدت تظاهرات خواهد رفت و یا چه اتاوا بعدی را انجام خواهد داد اگر محاصره ادامه خواهد داد.

ترودو گفت: مجلس عوام در روز سه شنبه است که پیدا کردن یک راه حل آسان نخواهد بود اما آن را به همکاری و صبر و شکیبایی است.

مرتبط

دوایت نیومن کانادا صندلی پژوهش در بومی حقوق در دانشگاه ساسکاچوان گفت: دولت در مواجهه با فشار و نخست وزیر شرایطی هفته گذشته هنگامی که محاصره شروع اضافه شده به نا امیدی.

“آنها در یک مشکل, نقطه,” او گفت: از دولت فدرال است. “ما در یک نقطه محوری و آنچه اتفاق می افتد در هفته های آینده حتی اهمیت زیادی به مسائل مربوط به آینده.”

ساحلی GasLink نیست و تنها با فشار دادن انرژی نگرانی در مواجهه با دولت, صنعت, صنعت و جوامع بومی.

ساخت و ساز در ترانس کوه گسترش جریان است و اتاوا خواهد بود و به دنبال فروش این پروژه به بخش خصوصی در برخی از نقطه. حداقل سه نفر بومی رهبری گروه می خواهید برای خرید یک سهام این خط لوله که به حمل و نقل نفت را از آلبرتا به سواحل اقیانوس آرام.

این ترودو دولت نیز انتظار می رود برای تصمیم گیری تا پایان این ماه اگر آن را به تصویب $20.6 میلیارد مرزی cenovus پروژه پیشنهاد شده توسط تک منابع است که امضا پشتیبانی از 14 جوامع بومی در این منطقه است.

بوفالو اشاره اکثریت برای اولین بار سازمان ملل در امتداد مسیر خط لوله نیز پشتیبانی ترانس کوه گسترش است.

“با وجود آنچه که شما می شنوید وجود دارد برخی از فرصت های مالی و اقتصادی فرصت های توسعه برای برخی از جوامع است . . . برای مثال 20 جوامع که امضا با ساحلی GasLink,” او گفت:.

“آنها می خواهند به شرکت در این پروژه می خواهید به مزایای اضافه شده است.”


استفان بوفالو, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هندی شورای منابع.

هفته آینده کنفرانس شامل سخنان از سیاستمداران مانند برتر جیسون کنی و سابق B. C. برتر کریستی کلارک و همچنین به عنوان اولین سازمان ملل و رهبران صنعت.

یک چیز روشن است: بیشتر جوامع بومی علاقه مند به کاوش مالکیت فرصت های انرژی در تحولات گفت: Nillo ادواردز مدیر اجرایی اولین کشورهای عمده پروژه های ائتلاف.

ایجاد شده توسط چندین B. C. اولین بار سازمان ملل در سال 2015 برای کمک به آنها در بررسی مالکیت منابع تحولات این گروه در حال حاضر دارای 65 اعضا در پنج استان کشور و یک سرزمین است. توانایی های بالقوه خود بهره در پروژه های محدوده از خط لوله و LNG تحولات به برق و شبکه انتقال زیرساخت ها است.

“این در حال تبدیل شدن به یک علاقه بیشتری (در سازمان ملل) به دلیل مالکیت به شما می دهد می گویند در پروژه” ادواردز گفت.

“شما وجود دارد در جدول و آن را به شما می دهد می گویند در مورد این پروژه موفق شده است و به طور بالقوه به شما می گویند چگونه به کاهش اثرات خاص که در غیر این صورت unaddressed.”

مالکیت در پروژه های بزرگ است که تنها یک موضوع برای بحث و گفتگو در هفته آینده و پیدا کردن راه حل برای برخی از این گسترده تر مسائل دشوار خواهد بود. به عنوان بوفالو گفت: برخی از این مکالمات مردم را ناراحت کننده است.

اما او معتقد است این ایده از معنی دار بومی مالکیت می تواند تفاوت در کانادا بحث انرژی در آینده است.

“آن زمان که برای اولین بار سازمان ملل واقعا امکان استفاده کامل از این فرصت” بوفالو اضافه شده است.

“همه ما فقط باید در همان صفحه.”

کریس Varcoe است کلگری هرالد مقاله نویس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de