Varcoe: یکی دیگر از خوب انرژی ظروف سرباز یا مسافر در کانادا به عنوان تک وثیقه در مگا پروژه

بازدید کنندگان با تصویب یک لوگوی تک منابع با مسئولیت محدود. در طول آینده نگر و توسعه دهندگان انجمن کانادا (PDAC) کنوانسیون سالانه در تورنتو در تاریخ 4 مارس 2019. رویترز/کریس Helgren

چگونه کاملا آشفته است منابع فرآیند توسعه در کانادا یک شرکت صرف بیش از نه سال و 1.1 میلیارد دلار در تلاش برای به دست آوردن یک cenovus پروژه تایید شده توسط دولت فدرال تنها به راه رفتن دور روز قبل از تصمیم نهایی تحویل داده شده است?

پاسخ واضح است. آن را گران.

چگونه دیگری را برای توضیح این خبر که ونکوور مبتنی بر تک منابع با مسئولیت محدود. داده است تا در گرفتن فدرال تصویب آن پیشنهاد $20.6 میلیارد مرزی cenovus معدن کمتر از یک هفته قبل از اتاوا بود و انتظار می رود به ارائه یک تصمیم.

اما به نظر نمی رسد به ماده است.

درست مثل تگزاس مبتنی بر کیندر مورگان داد تا در سال 2018 تلاش برای به دست آوردن ترانس کوه گسترش در سراسر خط پایان پس از صرف بیش از $1 میلیارد دلار در پروژه — ترک اتاوا به خرید این خط لوله — و یا زمانی که TransCanada پرتاب در حوله انرژی شرق در سال 2017 (و ثبت شده میلیارد و 954 میلیون شارژ) تک انداخت تا دست خود را.

سپس آن را به سمت خروجی.

“به معنای واقعی کلمه بیش از چند روز گذشته آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که هیچ سازنده مسیر رو به جلو” تک مدیر عامل همین لیندسی گفت: دوشنبه در یک کنفرانس سرمایه گذاری.

“پروژه فرود آمد مستقیما در پیوند گسترده تر از حد بحث ملی در توسعه انرژی های بومی و آشتی و البته تغییر آب و هوا. بنابراین ما پله به عقب.”


همین لیندسی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Teck منابع Ltd.: “ما پله به عقب.”

رودریگو Garrido/ایسنا

هیچ سازنده مسیر رو به جلو این باید کانادا را شعار عمده برای پروژه های انرژی.

شما می توانید صرف پول و منتظر نوبت خود را, اما شانس مطمئن به نظر نمی آید خوب در این تفرقه بحث بر موازنه انرژی و محیط زیست است.

همچنین به عنوان راه بندان به ساحلی GasLink پروژه خط لوله ادامه دهد و انرژی های دیگر جنگ ادامه دارد, از جمله بیش از ترانس کوه.

چه پیامی می کند این ارسال برای سرمایه گذاران ؟ دور ماندن.

که صرف 1 میلیارد دلار و سپس صدور قرار وثیقه در تصویب پروژه و بدون گرفتن پاسخ نهایی? یک شرکت است که در نگاه چشم انداز و فکر آن را نه تنها ارزش مقاومت که یک تخت رد — و یا بله با تاخیر بیشتر و پیچیده شرایط — به سادگی قابل قبول نیست.

“این یک مستقيم انکار مطلق سیرک سیاسی کشور ما به نظر می رسد در حال حاضر – عدم اطمینان سیاسی و اقتصادی عدم قطعیت گفت:” علامت گذاری شولز رئیس Canadian Association of Oilwell Drilling Contractors.

“آن را به مراتب بزرگتر از تک” اضافه شده تیم McMillan سر از کانادا انجمن نفت تولید می کند. “این نوع از اواخر مرحله سیاسی مانع واقعا sours فرصت برای کانادا است.”

وجود دارد, بدیهی است, بوده است, بی اندازه از مقدار سیاست بازی بیش مرزی از همه طرف. قطعا وجود دارد به معقول مسیر رو به جلو را می کند که یک دهه برای رسیدن به.

مشترک فدرال-استان پنل گفت: Frontier در جهت منافع عمومی است. مهم نیست.

این فقط تک و سهامداران آن چه کسانی هستند بازنده است. همچنین افرادی که زندگی می کنند در فورت مکمورری منطقه امید برای یک بیت از حرکت برای منطقه و سطوح مختلف دولت بود که به تولید درآمد بیشتر — اگر Frontier بود که تا کنون ساخته شده است.

این 14 گروه های بومی در منطقه است که موافقت نامه های امضا شده با شرکت و پیش بینی شغل و مزایای اقتصادی از توسعه است.


ران Quintal, رئيس جمهور از فورت مک کی متیس ملت گفت: “آن را تقریبا به نظر می رسد مانند ما افتاد در خط پایان است.”

کالن پرنده/فورت مکمورری امروز

“این کاملا ویرانگر است. این است که تقریبا یک بحران ملی در شرایط از آنچه که ما رو” ران Quintal, رئيس جمهور از فورت مک کی Metis ملت گفت: یکشنبه شب.

“ما خیلی نزدیک بودند. آن را تقریبا به نظر می رسد مانند ما افتاد در خط پایان است.”

فورت مک کی اول ملت رئیس مل Grandjamb گفت: در بیانیه ای که روز شنبه درآمد از مرز های مربوط به شرکت را در ارائه پشتیبانی برای بزرگتر دراز مدت مراقبت از مرکز و یک مدرسه ابتدایی.

برخی می گویند این شرکت هرگز ساخته عظیم cenovus پروژه معدن حتی با یک فدرال نور سبز.

بسیاری از تحلیلگران بودند عمیقا شک و تردید در مورد اقتصاد. مرزی نیاز به یک شریک پروژه بیشتر خطوط لوله و قیمت جهانی نفت و بالاتر از امروز US$51 یک بشکه جلو بروید.

اما در مورد این فکر می کنم برای یک لحظه. روز جمعه Teck مدیر عامل شرکت گفت: آنها قرار بود برای تصمیم گیری منتظر اضافه کردن آن را کسی نمیداند چه اتفاقی خواهد افتاد.

“من فکر می کنم ما آمده ایم این دور, ما فقط در حال رفتن به صبر کنید و ببینید چه پاسخ این است که” لیندسی گفت: در یک تحلیلگران تماس بگیرید.

با پایان تعطیلات آخر هفته آن تصمیم به برداشت آن نرم افزار است. بدیهی است در دراز مدت اقتصاد نیست به طور ناگهانی تغییر در یک دوره 48 ساعته.

برتر جیسون کنی که دولت موفق به کسب یک کلید دادگاه در آلبرتا دادگاه تجدید نظر دوشنبه در برابر اتاوا بیش فدرال مالیات بر کربن گفت: “صحبت با تک مدیر عامل شرکت در آخر هفته در مورد پروژه.

“آنچه در واقع اتفاق افتاد این بود. دولت فدرال اجازه دهید تک می دانیم که وجود خواهد داشت نه یک بله-هیچ تصمیم گیری در برنامه این هفته, اما به جای آن خواهد بود معوق به برخی از نقطه در آینده ایجاد عدم اطمینان و حتی بیشتر,” کنی به خبرنگاران گفت:.

“من باور شده است که عدم اطمینان آنها را شروع کرد با این پروژه است.”

در مصاحبه ای فدرال و وزیر محیط زیست Jonathan Wilkinson صراحت رد هر گونه ادعای اتاوا تصمیم گرفته بود برای به تاخیر انداختن تصمیم گیری در مرز.

“که تصمیم داشت حتی ساخته شده است,” او گفت:.

ویلکینسون با اشاره به نامه او را دریافت پنج شنبه از لیندسی صحبت در مورد چگونگی بازار سرمایه و سرمایه گذاران به دنبال یک راه برای آشتی آب و هوا و منابع مسائل.

مدیر عامل شرکت اصل گفت: “تک نمی خواهم به فوتبال سیاسی ایران اینجا,” او اضافه شده است.

برای Quintal وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش برای رفتن به اطراف. او علاقه مند در این مبارزه.

آن زمان برای پایان دادن به یدک کش-از-جنگ بیش از توسعه منابع و باید یک بحث منطقی است که اجازه می دهد تا پروژه های که انجام داده اند کار — مانند Frontier — به جلو حرکت زیر آب و هوای کانادا تلاش.

“این یک بحران است.”

“دادگاه ها و چالش های قانونی گذشته ما فقط به هدر رفتن انرژی ما از نظر مبارزه با هر یک از دیگر زمانی که از یک وحدت ملی دیدگاه ما می تواند در تلاش برای پیدا کردن یک مسیر رو به جلو است.”

کریس Varcoe است کلگری هرالد مقاله نویس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im