Varcoe: آلبرتا است طرح بودجه مگر اینکه آن را در دهان پانچ

ترانس کوه ساخت و ساز در جریان است در آلبرتا. عرضه / jpg

جدید آلبرتا بودجه می آید با یک جهش اقتصادی و خود را بسیار خود شغل طرح اما این طرح بر اساس یک بسیاری از چیزهایی که رفتن حق — و نه بیش از حد اشتباه رفتن.

دیگر چگونه یکی می کند توضیح دهد که چگونه کنی دولت بودجه منتشر شد پنج شنبه پیش بینی رشد اشتغال خواهد شد و نزدیک به سه گانه از سال گذشته کم خونی سطح ؟

یا این که نرخ بیکاری است که باقی مانده گیر کرده در حدود هفت درصد به طور پیوسته به عقب نشینی به 5.1 درصد 2023 در نزدیکی اشتغال کامل سطوح در تضاد کامل با بخش خصوصی پیش بینی ؟

و این پروژه رشد اقتصادی آینده حصیر به گسترش 2.5 درصد در سال جاری حتی به عنوان قیمت های نفت خام روز پنج شنبه به ما 47 دلار در هر بشکه با توجه به خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس.

پس از یک تا پنج سال رکود اقتصادی اجازه دهید انگشتان ما عبور و امید دوم بودجه از وزیر دارایی تراویس Toews درست می آید.

اما اگر شما نگاهی به پیش بینی ها از بانک و اقتصادی فکر می کنم مخازن آن مطمئن به نظر می رسد بیشتر نیست دیدن سیل از مشاغل آینده را به سرعت.

“ما پیش بینی رونق زمان در دو سال آینده. این پیش بینی ها به اعتقاد من معتبر هستند اما آنها محتاط” Toews خبرنگاران گفت: در قوه مقننه است.

در عین حال آن را مسلم روشن وجود دارد و در حال حاضر خطرات رو به این استان مانند مداوم مسائل مربوط به تجارت با چین قفل کردن آلبرتا کانولا و خطرات رو به رشد جهانی برای تقاضای انرژی ناشی از شیوع کروناویروس.

به عنوان Toews منتشر بودجه خود قیمت نفت سقوط در روز پنج شنبه با خام وست تگزاس اینترمدیت در حال سقوط به US$47.09 در هر بشکه کاهش شدید از $61 دیده می شود در آغاز سال است.

بودجه پیش بینی قیمت نفت را به طور متوسط US$58 در هر بشکه در سال مالی آینده آغاز می شود که در ماه آوریل است.

هر 1 دلار کاهش در متوسط قیمت نفت در طول سال به معنی $355 میلیون کاهش درآمد برای خزانه داری.

آن را به اندازه کافی برای ضربه غول پیکر سوراخ در استان پیش بینی درآمد اگر این قیمت های پایین معطل برای چند ماه.

دانشگاه کلگری اقتصاددان ترور Tombe گفت: چه خارج از غرفه در طرح مالی است که چقدر شبیه به هزینه و درآمد ارقام از اکتبر گذشته بودجه بدون هیچ گونه قابل تنظیم برای افزایش خطرات در حال حاضر رو به آلبرتا.

“من نمی دانم چرا آنها این, آن را سخت به دفاع از” Tombe گفت.

“شده اند وجود دارد برخی از تغییرات اساسی در محیط زیست جهانی اقتصادی قیمت نفت و وجود دارد بسیاری خطرات و عدم قطعیت در اینجا. و برای ساخت در هیچ اضافی احتیاط در اینجا خود را در هوا تکان دهنده است.”

تا جایی که خبر خوب است ؟

کسری بودجه در حال سقوط انداختن از $7.5 میلیارد دلار برای بودجه سال منتهی به مارس به $6.8 میلیارد و سپس معادل 2.7 میلیارد دلار در 2021-22. دولت هنوز پروژه کتاب متعادل خواهد شد در 2022-23.

درآمد میله میله برای باقی می ماند نسبتا مسطح در این سال در حالی که هزینه های عملیاتی سقوط است و تلاش هماهنگ برای نگه داشتن درب ظرف را در هزینه است.

چرخش در اقتصاد خواهد بود به رهبری صادرات و بهبود در هزینه های سرمایه با توجه به سند. سرمایه گذاری از خارج از بخش انرژی همچنان یک نقطه روشن در حالی که بازار مسکن “به آرامی به دست آوردن کشش.”

بیشتر هزینه های سرمایه پیش بینی شده است از صنعت انرژی, صعود شش درصد است. “نفت و گاز سرمایه گذاری پیش بینی شده است در نهایت به نوبه خود گوشه ای” سند متحده است.

استراتژی برای کاهش مالیات بر درآمد شرکت ها را به میزان یک سوم را نیز تحریک سرمایه گذاری و ایجاد شغل دولت ادعا میکند.

این بودجه شامل تعهد به افزایش وام به صنعت-بودجه یتیم خوب انجمن برای سرعت بخشیدن به بازسازی نفت و گاز چاه.

“ما در حال پیشرفت بیشتر از 100 میلیون دلار برای انجام این کار گفت:” وزیر انرژی سونیا وحشی. “ما نیاز به شغل. به طوری که این ایده در آن به مردم بازگشت به کار.”

این استان همچنین انتظار برای دیدن دستاوردهای اشتغال در رشد دیگر مناطق مانند کشاورزی است.

Toews گفت: “طرح برای شغل” تلاش برای آوردن $1.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و صادرات مواد غذایی بیش از چهار سال ایجاد 2,000 مشاغل و گسترش صنعت هشت درصد سالانه است.

که بزرگ خواهد بود برای دیدن, اما این چیزی است که به برنامه ریزی ،

به عنوان مایک تایسون معروف quipped: “همه در یک برنامه تا زمانی که آنها را در دهان پانچ.”

به عنوان مکرر خط لوله تاخیر نشان داده اند در سال های اخیر و در حال حاضر coronavirus شیوع غیر قابل کنترل عوامل می تواند بسته اقتصادی erikson.

مرتبط

Toews با اشاره به استان پمپ کردن حداقل 170,000 بشکه در روز اضافی تولید نفت در این سال جمعیت هنوز در حال رشد است که باید قفل در یک تکه بزرگ از انتظار می رود رشد تولید ناخالص داخلی.

اگر استان برخورد نوسانات که کارائی آن پیش بینی درآمد اضافی مالی داری اتفاق خواهد افتاد تاکید کرد.

گزارش صادر شده پنج شنبه توسط کنفرانس كانادا پیش بینی آلبرتا اقتصاد رشد خواهد کرد با 2.2 درصد در این سال به عنوان oilpatch صرف افزایش می یابد.

اما آن را می بیند رشد اشتغال باقی مانده نسبتا مسطح تا لاشی 0.4 درصد در سال 2020 نه 1.4 درصد استان است که طرح ریزی.

فکر می کنم تانک پروژه های نرخ بیکاری افزایش خواهد یافت و به 7.7 درصد در این سال و پس از آن تا به 8.1 درصد در سال 2021 خوب بالا استان را تخمین می زند.

“من این کار وضعیت بسیار ضعیف گفت:” متی استوارت, هیئت مدیره, مدیر اقتصاد است.

با رشد تقاضا برای انرژی انتظار می رود برای آرام کردن او می بیند روغن گیر در آن زمان قیمت گذاری محدوده برای نیمه اول سال قبل از تقویت به طور متوسط در پایین 50 دلار در یک سطح بشکه در سال 2020 است.

تیاو بزرگ اقتصادی پرسش در بودجه دوباره به سرمایه گذاری و ایجاد شغل قیمت نفت و بلندی خطرات در حال حاضر رو به یک منبع مجهز استان است.

برای یک دولت اختصاص داده شده به حفظ تعادل آن کتاب و رشد اقتصادآن نیاز به دیدن این چیزها همه در مسیر درست و یا وجود خواهد داشت بیشتر تصمیمهایی دشوار وزیر دارایی.

کریس Varcoe است کلگری هرالد مقاله نویس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im