Team cymru: کشش است که در رواج

مربی تناسب اندام هلن team cymru نشان می دهد کمک کشش همسترینگ در پنجشنبه 13 فوریه سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia گاوین جوان/Postmedia

کشش بوده و در زیر میکروسکوپ برای چند دهه. چگونه به کشش زمانی که به کشش و آنچه را که بهترین راه برای کشش بحث شده اند توسط طرفداران در همه طرف بحث.

به طور معمول وجود دارد تاکید قرار داده و بر روی قلب و عروق و مقاومت مطبوع اما انعطاف پذیری است که هنوز هم یک چاره اندیشی موقت است. محبوبیت بالا-شدت تمرینات مربوط به فاصله آموزش بلند کردن وزنه های سنگین و فشار بدن خود را به حداکثر افزایش داده است به افزایش آسیب های شغلی و تمرین بیش از حد. از سوی دیگر مدت طولانی در مشاغل کم تحرک و زندگی را به همان اندازه منجر به اختلال طیف محدودی از حرکت و کاهش قدرت.

به تازگی کشش تبدیل شده است و رواج به درک تکامل می یابد فیزیولوژیکی پیچیدگی بدن انسان و تغییر دیدگاه های سلامت عملکرد و قدرت و تناسب اندام. پیچیده شدن روابط عضلات و بافت همبند از جمله فاسیا منجر به طیف وسیع تری از تکنیک های کشش برای افزایش تحرک.

صرف نظر از سطح تناسب اندام, انعطاف پذیری, آموزش حیاتی است. هنگامی که تحرک محدود است به دلیل مصدومیت عدم بیماری یا عمل تکراری و بدن را جبران خواهد کرد برای مدیریت افزایش بار به مفاصل و عضلات و بافت به کار در اطراف یک اختلال. به عبارت دیگر اگر بدن را محدود کرده است طیف وسیعی از حرکت در یک منطقه خاص فشار اضافی قرار داده است به مناطق دیگر بدن. برای مثال اگر هیپ ندارد پر تحرک و ثبات بیشتر استرس است که به کارگردانی کمر و یا زانو.

نه انعطاف پذیر بودن است نه بهانه ای برای عدم کشش. کمتر انعطاف پذیر هستید و بیشتر وقت شما باید صرف افزایش انعطاف پذیری خود را.

وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از کشش گزینه های را انتخاب کنید و برنامه مناسب بستگی به آنچه شما به طور خاص نیاز بر اساس آرایش ژنتیکی تنظیمات شخصی آسیب سابقه و سن و جنس و وزن و برنامه های آموزشی و زمان تحرک. همه تکنیک های ایده آل برای همه.

بیایید شروع شده توسط به دنبال در کشش در دو دسته اصلی; ایستا و پویا. کشش استاتیک اشاره به در حال حرکت به یک کشش به یک نقطه تنش ملایم و برگزاری آن را برای برخی از زمان. به طور معمول 30 تا 90 ثانیه. در یین یوگا, کلاس, شما ممکن است نگه دارید کشش برای سه تا چهار دقیقه است. منطق پشت این نوع کشش آن را تحت تاثیر کشش رفلکس. کشش رفلکس حفاظتی عصبی پاسخ در عضله برای محافظت از آن در برابر کشش بیش از حد. هنگامی که یک حرکت کشش عضله فیبر فراتر از آن منطقه راحتی رفلکس باعث انقباض عضلات. با برگزاری یک کشش خفیف نقطه از این تنش عصبی پاسخ شل اجازه می دهد برای طیف وسیعی از حرکت است.

پویا کشش استخدام فعال جنبش از طریق طیف گسترده ای از حرکت است. این نوع کشش قابل انتقال است به فعالیت های فیزیکی است که در آن طول می کشد مفاصل و عضلات و بافت همبند را از طریق طیف گسترده ای از حرکت است. پویا کشش خوب است برای گرم کردن و حفظ محدوده نرمال حرکت و همچنین بهبود قابلیت ارتجاعی عضلات و بافت همبند است.

کشش استاتیک می تواند آرامش بخش تر و آرام و به خوبی کار می کند هنگامی که مناطقی از بدن را بیش از حد تنگی. هر دو نوع کشش باید منافع خود را بسته به هدف شما.

پویا کشش است به اشتباه با کشش بالستیک که شامل یک تندرست اقدام به فشار بدن فراتر از آن محدوده نرمال حرکت. این نوع کشش می تواند نتایج خوبی را با این حال از آن نیاز به مهارت و کنترل به عمل بدون خطر آسیب دیدگی — به ویژه هنگامی که انجام می شود در پایان نقطه از دامنه حرکت. برای مثال ایستاده به جلو خم با در طیف وسیعی از کشش.

کشش می تواند فعال و یا غیر فعال. منفعل کشش با استفاده از کمک از خارج برای دستیابی به نتایج. این کمک می تواند وزن بدن یک بند اهرم جاذبه یک فرد یا دستگاه کششی. یک فعال شامل کشش عضلات ایجاد کشش به عضله مخالف. برای مثال انقباض عضلات چهار سر ران به طول عضلات همسترینگ.

از این کشش پایه وجود دارد طیف گسترده ای از تخصصی کشش تکنیک های.

• فعال جدا کشش تخصصی کشش تکنیک است که شامل جداسازی عضله کشیده می شود, برگزاری این موقعیت را برای دو ثانیه پس از آن انتشار و تکرار هشت تا 10 بار. هر کشش برگزار می شود حداکثر تا دو ثانیه برای جلوگیری از فعال شدن رفلکس کشش.

• مهار متقابل شامل کشش عضلات و پس از آن به طور فعال انقباض عضله مخالف است. با این روش شما آرامش عضلات شما در حال کشش و شما تکیه می کنند مخالف عضلات به آغاز کشش.

• حس عمقی تسهیل عصبی عضلانی است که فرم های پیشرفته تر از آموزش انعطاف پذیری است که شامل کشش و انقباض عضلات هدف.

• ایزومتریک کشش استاتیک شامل هیچ جنبش است. این روش مبتنی بر کشش عضلات که در حال کشیده و به دنبال آن آرامش عضلات.

• آزادی Myofascial با استفاده از کشش فشرده سازی مستقیم فشار و تکنیک های دیگر برای آزادی مناطق محدود از فاسیا در حالت ایده آل ایجاد یک بیوشیمیایی و مکانیکی تغییر است که اجازه می دهد تا به صورت کارآمد تر جنبش است. ترکیبی از آزادی myofascial با کشش نشان داده شده است به نتایج بهتر است.

خط پایین این است که اگر شما صرف زمان در تحرک و آموزش در حال حاضر شما خواهد شد پرداخت هزینه برای آن است. حفظ مطلوب دامنه حرکتی مفاصل و عضلات و بافتهای اطراف است ضروری برای عملکرد بهینه عملکرد و پیشگیری از آسیب دیدگی. مشاوره حرفه ای برای یادگیری انواع روش های کشش و پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما.

هلن team cymru صاحب شرکت آکادمی تناسب اندام و یوگا و چرخش Studio, نویسنده Fusion تمرینات و انگیزه و سلامتی بلندگو. پیدا کردن آنلاین در heavensfitness.com و helenvanderburg.com. او را دنبال کنید در Facebook/ helenvanderburg, Instagram: @hvanderburg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im