Team cymru: کاربردی تناسب اندام می تواند نگه داشتن شما را سالم از طریق پیری

با توجه به ارتوپدی فیزیوتراپی تری کین دو تا از رایج ترین نشانه های پیری هستند سرعت راه رفتن ما و توانایی ما برای رسیدن از یک صندلی بدون استفاده از دست ما.

“برای دیدن یک مرد جوان راه رفتن آهسته جلب چشم ما و باعث ایجاد این تصور که چیزی اشتباه است با او در حالی که تماشای یک پیرمرد پیاده روی سریع ایجاد تحسین و احترام است. ساخت تلاش برای گرفتن 20 نشریه علمی پژوهشی گام های به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است و هر روز یک راه عالی برای حفظ خود عصبی تابع و اعتماد به نفس می گوید:” کین.

با توجه به بلند شدن از صندلی نیاز به استفاده از دست خود را کین می گوید که در حالی که آن ممکن است آسان تر آن می تواند منجر به از دست دادن قابل توجهی از قدرت پا که تقریبا غیر ممکن است برای بازگرداندن بدون مقدار زیادی از ورزش است. کین بیماران را تشویق می کند به انجام آنچه که او خواستار بالش squats که در آن بیمار قرار می دهد دو بالش روی صندلی و بیمار حاصل به پایین خود را تا زمانی که آنها را لمس بالش سپس بلافاصله ایستاد و بدون استفاده از دست خود و یا نشستن به طور کامل. به عنوان بیمار را بهبود می بخشد و قدرت خود را قادر به انجام بین 10 و 15 تکرار در یک ردیف کین می پرسد بیمار به حذف بالش یکی از این صندلی به آن را بیشتر به چالش کشیدن. اساسا هر بالش که حذف شده است نشانه خوبی از افزایش قدرت پا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de