Valtteri Bottas برنده اتریش GP; Montrealer نیکلاس Latifi 11th

محتوای مقاله

Valtteri Bottas برنده یک عمل بسته بندی شده جایزه بزرگ اتریش برای قهرمانان مرسدس روز یکشنبه به عنوان فرمول یک خود را آغاز تاخیر فصل را با مقدار زیادی از درام اگر هیچ تماشاگران در یک مسابقه با تنها 11 finishers.

چارلز لکلرک به پایان رسید تعجب دوم برای فراری با مکلارن Lando نوریس جشن یک سکو برای اولین بار پس از یک زمان مجازات کاهش یافته مرسدس بنز ” شش بار قهرمان جهان لوئیس همیلتون برای چهارمین.

“من موفق به آن را نگه دارید با هم و کنترل مسابقه از طرف من و این یک شروع خوب برای این فصل گفت:” فین Bottas که تا به حال به نگه داشتن سرد خود را از طریق سه خودرو ایمنی دوره.

نوریس در 20 جوانترین راننده در مسابقه و در حال حاضر جوانترین بریتن به ایستادن بر روی یک F1 تریبون همچنین مجموعه ای از سریعترین دامان.

مسابقه در یک بعد از ظهر آفتابی در دیدنی Red Bull Ring برگزار شد در مقابل خالی grandstands و هیچ طرفداران برای اولین بار با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

اسپانیایی Carlos Sainz ساخته شده آن را یک امتیاز دو مسافت برای مک لارن در پنجم با سرجیو پرز ششم برای مسابقه نقطه Pierre Gasly هفتم برای AlphaTauri.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر