محتوای مقاله در ادامه

در داده های پروازی هواپیماهای بدون سرنشین پرواز در Okotoks, هوایی تگزاس فرودگاه در پنج شنبه, جولای 19, 2020. در پرواز داده ها به تازگی دریافت یک سال گواهی از حمل و نقل کانادا به عملیات هواپیماهای بدون سرنشین بصری فراتر از خط دید (BVLOS) برای اهداف امنیت عمومی. گاوین جوان/Postmedia

در سال 2019 حمل و نقل کانادا که با استفاده از چهار سازمان برای محاکمه به اطلاع بالقوه BVLOS مقررات برای آینده است. دو تا از این آزمایشات توسط کانادا پست و تحویل هواپیماهای بدون سرنشین کانادا که هر دو به کاوش در استقرار هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل به کانادا از راه دور و مناطق روستايی — تحویل هواپیماهای بدون سرنشین کانادا ارائه غذا و خدمات پزشکی در Moosonee, Ont.

در پرواز داده است که هواپیماهای بدون سرنشین خدمات و آموزش شرکت در Okotoks, شده است که در اطراف از سال 2014. آنها کار بر روی پروژه های که نیاز به پیشرفته هواپیما برای داده های مکانی کسب و آنها کار انجام داده ایم برای شهرداری ها ، دانشگاه ها ، سازمان های دولتی و خدمه اورژانس در میان شرکت های دیگر.

“این مجوز اجازه می دهد ما برای گسترش عملیات ما و نوع عملیات است که ما می توانیم انجام … این است که به صورت بسیار پیشرفته و بسیار صالح اپراتورهای. سازمان ما در مجموع دارای بیش از 30000 ساعت پرواز نظامی و تجاری و تفریحی هواپیما” گفت: Healy.

sbabych@postmedia.com

توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de