ما می فرستد 160 نیروهای نظامی به مرز یمن باقی می ماند در مکزیک’ حاکم

CBP اطلاع کنگره کارکنان از استقرار ارتش روز شنبه در یک ایمیل که به دست آمده CQ رول تماس بگیرید. این سازمان گفت: آن را قرار داده بود در پاسخ به بحران نیروی آماده به کار در فوریه. 28 “در صورت توده مجبور ورود” و فعال پرسنل در روز چهارشنبه.

“این اقدامات همراه با نگرانی رو به رشد گسترش coronavirus باعث CBP به طور رسمی درخواست فعال شدن CRF پرسنل به Paso Del Norte و San Ysidro بنادر از ورود” آژانس نوشت و در آن ایمیل. “اشتغال از CRF فقط یک عنصر از CBP بزرگتر جامع امنیت مرزی تلاش است که تضمین ایمنی و امنیت از همه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آخرین ارسال نیروهای نظامی به مرز در تابستان 2019. در ماه دسامبر پنتاگون بازرس کل اعلام کرد رسیدگی به قانونی بودن اعزام.

مهاجرت طرفداران ابراز بهت و حیرت بیش از جدیدترین و توسعه داده شده است که هر گونه درخواست برای به دست آوردن ورود مهاجران و وکلای آنها ساخته شد چرا که دادگاه اعلام کرده بود قرار دادن آنها در MPP به عنوان غیر قانونی. برخی از کارشناسان نیز مورد سوال که آیا CBP پرسنل در بنادر از ورود می تواند روند حجم زیادی از مهاجران است.

“آنها باید در یک طرح احتمالی برای منظم re-ورود به آمریکا در صورت MPP تعطیل است اما ظاهرا به جای آنها می خواهند برای ‘متر’ آنها را در راه بازگشت در” ترزا قهوه ای, مدیر مهاجرت و مرزی سیاست در مرکز سیاست دو حزبی نوشت در توییتر. “متاسفانه این نوع برنامه ریزی احتمالی لازم است که معمول نیست برای این دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im