اطلاعات رسمی از اداره آمار در دسترس نیست برای دوره زمانی که این بیماری همه گیر عمیقتر در آمریکا و اروپا است. اداره خواهد شد و انتشار فوریه داده های تجارت بین المللی در اوایل ماه آوریل.

ویرجینیا پورت اقتدار حجم واردات بودند توسط 7.4 درصد در ماه فوریه از ماه مشابه سال قبل اما حجم صادرات بودند تا با 3.6 درصد در ظرف معادل یا TEUs [معادل بیست فوت واحدهای]. هریس نسبت داده شده که برخی از سربازان ارتش به افزایش سويا و فرآوری گوشت خوک-صادرات به چین.

بندر لانگ بیچ کالیفرنیا در کشور دوم شلوغ ترین و یکی به شدت در معرض چین تجارت, گزارش 17.9 درصد کاهش در واردات طی ماه فوریه اما صادرات بودند تا با 19.3 درصد است.

حتی بزرگتر کاهش آمار بندر لس آنجلس, شماره 1 در این کشور در حمل و نقل ترافیک با حجم واردات در ماه فوریه به پایین با 22.5 درصد است. حجم صادرات هم شد اما بیشتر از متوسط 5.7 درصد است.

فیلیپ Sanfield سخنگوی بندر تایید کرد که بیشتر حوض کارگران بوده است به نام بازگشت به کار به عنوان ورود کشتی از چین شروع به انتخاب کنید تا. او تاکید کرد که این بندر همچنان به کار بخار کامل به عنوان یک ضروری خدمات وجود کلی تر stay-at-home منظور صادر شده توسط مقامات دولتی در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im