آمریکا و چین وجود ندارد و از بین المللی واکسن تلاش

در آزمایشگاه های سراسر جهان صدها نفر از دانشمندان در حال مسابقه به توسعه یک واکسن برای coronavirus و پایان دادن به این بیماری همه گیر آورده است که تجارت جهانی سفر و خیلی از زندگی روزمره به توقف screeching.

اما در حالی که چشم از کسب و کار خصوصی و جامعه مدنی و رسانه های خبری در حال تثبیت شده که در آن واکسن نامزدها نگاه امیدوار کننده ترین و چگونه به زودی درمان می تواند در دسترس برای استفاده گسترده نسبتا کمتر توجه است که پرداخت می شود به سمی زنجیره ای از حوادث است که می تواند آشکار در سطح بین المللی یک بار واکسن آماده است و دولت های ملی رقابت بیش از دسترسی به آن است.

اگر مسابقه های جهانی بیش از گذشته چند هفته و ماه به تهیه coronavirus مرتبط با تجهیزات پزشکی هر چیزی به رفتن — یکی که دیده است ملی و ایالتی و محلی در دولت, بخش خصوصی و چند جانبه موسسات رقابت با یک دیگر به روی دست کسی رفتن, حرکت شبیه چمچه زنی و ذخیره کردن مقادیر اندک از آزمونهای تشخیصی تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش — سپس رقابت برای به دست آوردن ارزش مقادیر از یک واکسن جدید خواهد بود چیزی دوست دارد که جهان هرگز دیده می شود.

شدت دستپاچه شده توسط این احتمال برخی از قدرتهای اروپایی از جمله فرانسه و آلمان در حال حاضر در تلاش برای ساخت یک گسترده ائتلاف بین المللی که به طور مشترک سرمایه گذاری, توسعه و به اشتراک گذاری در هر واکسن. آن است که روشن نیست که چگونه موفق تلاش خود را خواهد بود, غایب خرید از ایالات متحده و چین که هر دو با استفاده از آنها قابل توجه اقتصادی و منابع علمی برای همه-در شکار برای یک واکسن.

“ما فقط توقف COVID-19 از طریق همبستگی” رئیس سازمان جهانی بهداشت Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: روز جمعه در یک مجازی کیکآف رویداد با سران متحده از 10 کشور حمایت از کار مشترک و به اشتراک گذاشتن یک واکسن. “کشورهای سلامت همکاران و تولید کنندگان و بخش خصوصی باید با هم عمل می کنند و اطمینان حاصل شود که میوه های علوم و تحقیقات می تواند به نفع همه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de