به روز رسانی: مونترال اولین مورد مشکوک به از coronavirus COVID-19

زن بیمار تحت درمان قرار گرفت و در وردن بیمارستان پس از برگزاری نمایشگاه علائم خفیف بود و بعد از آن مرخص وزیر بهداشت دانیل مک کین گفت.

کبک مقامات بهداشتی باید این استان را اولین مورد مشکوک به رمان coronavirus COVID-19 در مونترال.

بیمار مونترال-منطقه کاری تا به حال فقط در بازگشت از سفر به ایران, روز شنبه هنگامی که او رفت و به یک کلینیک پزشکی است که شب به دلیل “خفیف” علائم کبک وزیر بهداشت دانیل مک کین گفت. وضعیت او آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان اما گزارش های متعدد گفت که او تحت درمان قرار گرفت و در وردن بیمارستان قبل از اینکه منتشر شد. McCann کاهش یافته و به بیشتر از جزئیات دیگر از گفتن به زن در پرواز از طریق دوحه و نه حمل و نقل عمومی پس از بازگشت او.

نتایج حاصل از آزمایشات انجام شده جمعه آمد جمعه دکتر ایو Jalbert معاون کبک بهداشت عمومی آژانس حفاظت از خبرنگاران توسط تلفن از شهر کبک.

یکی دیگر از تجزیه و تحلیل نمونه ها مورد نیاز است در ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ به صورت رسمی تایید McCann گفت. نتایج حاصل از این تجزیه و تحلیل خواهد شد شناخته شده یکشنبه.

“ما شده اند بسیار هوشیار به عنوان یک دولت” McCann گفت. “ما باید بررسی شده است بسیاری از مردم است. این سیستم به خوبی کار کرده است. بنابراین من می خواهم برای گفتن به مردم که ما آماده این شبکه آماده است. تمام اقدامات لازم به واقعا محافظت از جمعیت حفاظت از کارگران و مراقبت از بیماران وجود دارد.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی,” او اضافه شده است.

او تصریح کرد که چهار کبک بیمارستان ها استفاده می شود برای درمان بیماران آلوده که نیاز به بستری خواهد شد. آنها یهودی کلی و Ste-جاستین در مونترال و مرکز بیمارستان de l’université لاوال و کبک قلب و ریه موسسه در شهر کبک.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im