به روز رسانی: Montgomery حفاری به عنوان پلانت ، در مورد آزار و اذیت

شهر فایل های شکایت, Quebec شهرداری کمیسیون پس از C. D. N.—N. D. G. شهردار موفق به “خود را به انجام برسانند تعهدات قانونی به عنوان یک کارفرما.”

قصبه شهردار سو مونتگمری ایستاده است شرکت پس از شهر مونترال ثبت یک شکایت در روز جمعه با کبک شهرداری کمیسیون در یک مورد مربوط به آزار و اذیت سیاسی رئیس ستاد.

“با وجود جلسات متعدد و مداخلات با هدف درخواست (مونتگمری) اقدام به دنبال توصیه از یک بررسی به محل کار آب و هوا در قصبه (و) او را به انجام برسانند تعهدات قانونی به عنوان یک کارفرما و وظیفه خود را به عنوان یک عضو از (شهر) شورای شهردار Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل هنوز به دنبال” شهرستان گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

“به عنوان یک نتیجه از شهردار غیر مداخله حسابرسی-کلی شکایت با کبک شهرداری و کمیسیون آن را درخواست بررسی این پرونده.”

کمیسیون اداری دادگاه که مشاوره شهرداری وزیر امور آن حکم شامل حصول اطمینان از مناسب حکومت در سطح شهری و arbitrating در اختلافات درون شهری و دولت است که می تواند بر حکومت.

آن را شنیده است موارد مربوط به نقض یک شهرداری منشور اخلاقی برای مشاوران و تحمیل تعلیق و جریمه در مقامات منتخب.

شکایت ثبت شده پس از بررسی توسط مونترال حسابرسی-به طور کلی در بر داشت که دو نفر از کارکنان در حال تجربه آزار و اذیت روانی و مونتگمری شده بود “عمدا کور” به این وضعیت است.

مونتگمری حاضر به آتش دامن هریس رئیس ستاد گفت: او می خواست برای دیدن جزئیات از پرونده او عضو هیات. این شهرستان گفت: این اطلاعات را محرمانه باقی می ماند برای محافظت از هویت مردم درگیر است.

مونتگمری را به امتناع از اقدام خود اخراج از Projet مونترآل پارلمانی ماه گذشته. او و مونترال شهردار گذرد پلانت باید پس از رد و بدل وکیل نامه — مونتگمری به دنبال جزئیات این تحقیق پلانت خواستار توقف به نظر ساخته شده توسط مونتگمری در مورد قصبه کارکنان.

پلانت گفت: Projet مونترآل مشاوران در C. D. N.—N. D. G. در حال انجام بهترین خود را برای انجام در شرایط سخت است.

“دیگر مقامات منتخب در قصبه در حال کار اضافه کاری برای اطمینان بخشیدن به (مردم) و به طوری که قصبه از توابع” Plante گفت. “از آنجا که انگیزترین چیزی که در همه این است که قصبه است عملکرد خوبی در حال حاضر به دلیل از کار آب و هوا و کاملا اسفناک.

“دوباره من غمگین که خانم مونتگمری نمی کند قرار داده و با پرسنل ، او انتخاب شد به حکومت یک قصبه — برای کار با تمام کارمندان سیاسی پرسنل — برای پیدا کردن راه حل ها و انتقال فایل ها به جلو است. که ‘ به همین دلیل او انتخاب شد.”

در بعد از ظهر جمعه مونتگمری با صدور بیانیه زیر را در Facebook:

“اولین اولویت من این است که قصبه Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل همچنان به عملکرد خوب است. اولویت های ما همچنان به جلو حرکت کند.

“من عمل به عنوان به زودی به عنوان من ساخته شده بود آگاه از اتهامات. من اختصاص یک عضو از تیم من به عنوان تماس بین من و بوروکراتها. حسابرسی عمومی هرگز از من خواست به آتش من رئیس ستاد. این تقاضا از شهردار پلانت.

“چرا پلانت دولت اجازه می دهد حسابرسی کلی برای پنهان کردن حقایق ؟ من تکرار درخواست من به شهردار پلانت که او را گزارش و redact محرمانه عناصر است.”

زبان برای شهرداری کمیسیون ایزابل Rivoal گفت: محققان را ارزیابی این شهر شکایت علیه مونتگمری و مصاحبه با شاهدان.

اگر شواهد از نقض اخلاق در کد وجود خواهد داشت یک جلسه عمومی که در آن هر دو طرف خواهد شد در حال حاضر خود را در مورد.

اگر مونتگمری است یافت می شود در نقض رسمی انتخاب می شوند کد اخلاق کمیسیون می تواند موضوع یک توبیخ درخواست برای بازپرداخت وجوه و یا تعلیق او به مدت 90 روز.

“این فصل بعد از یک جنگ داخلی در Projet مونترآل و متاسفانه این یکی که همچنان برای بسیاری از ماه به عنوان کمیسیون می کند و کار خود و شهروندان (قصبه) درد و رنج خواهد بود در حالی که این اپرا صابون درآمد حاصل” گفت: لیونل پرز رهبر مخالفان گروه مونترآل و عضو شورای شهر در C. D. N.—N. D. G.

پرز گفت: مونتگمری را رئیس ستاد ادامه داد: برای آمدن به دفتر, با وجود سفارش توسط حسابرسی کلی است که او هیچ ارتباطی با قصبه کارکنان.

پرز به نام پلانت به شفاف تر در مورد اینکه او چگونه به کار گرفته شده مهم است. مونتگمری گفت: Plante به نام حسابرسی بررسی “bulls–t” و این که او ارائه هریس یک کار درون حزب حتی اگر او می خواست او را به حذف از توابع به عنوان رئیس ستاد.

پلانت را رد کرده است او ساخته شده نظر و متهم به مونتگمری از “جعل داستان و ایجاد جایگزین حقایق است.”

پرز گفت: شهروندان شایسته بیشتر از یک توضیح.

“او مایل به ارائه یک قرار harasser کار در Projet مونترآل. این برای تلفن های موبایل خیلی بیشتر مانند hush پول و تلاش برای قرار دادن به خواب شرم آور داستان,” او گفت: Plante.

پرز افزود او برای حفظ شهروند از خدمات متاثر از حماسه.

“من قصد دارم برای ادامه همکاری با تمام همکاران من در این شهر از جمله شهردار Montgomery,” او گفت:.

“در پایان روز او و Projet مونترآل ساخته اند تصمیم گیری های خود را و آنها باید با آنها زندگی می کنند اما در عین حال هدف من است برای اطمینان از یک سطح معینی از حالت عادی طوری که حداقل تاثیر را نسبت به شهروندان است.”

T’Cha maya frost از مونترال گازت کمک به این گزارش.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im