‘به جاستین ترودو’ به حل و فصل راه آهن محاصره ایتالیایی, توالت می گوید

کبک برتر می گوید او و انتاریو برتر داگ فورد بسیار ناراضی با تظاهرات برگزار شد و در همبستگی با B. C. مرطوب’suwet’en زمین مدافعان.

کبک — بی تاب برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, نام نخست وزیر جاستین ترودو در روز پنج شنبه به گام تا بشقاب و حل مانع شدن مشکل اخلال در ترافیک راه آهن در مونترال و بقیه از کشور است.

“آن را به جاستین ترودو برای حل مشکل” ایتالیایی, توالت به خبرنگاران گفت: به عنوان او وارد برای سوال دوره در قوه مقننه است. “این است که ایجاد بسیاری از ناراحتی در کبک و انتاریو است.”

ایتالیایی, توالت گفت: به او گفته بود به انتاریو برتر داگ فورد در روز چهارشنبه و گفت: آنها هر دو بسیار ناراضی با این وضعیت که همچنان به تشدید.

محاصره دهندگان در سراسر کانادا گفته اند که آنها در حال اقدام در همبستگی با کسانی که مخالف ساحلی GasLink پروژه خط لوله که عبور سنتی خاک مرطوب’suwet’en اول کشور در نزدیکی هوستون, B. C.

“ما هر دو توافق دارند این است که بالاتر از همه یک فدرال مشکل” ایتالیایی, توالت گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک خط لوله در بریتیش کلمبیا. داگ فورد و من بسیار نگران هستند.

“آن نه نگرانی کبک نیست نگرانی انتاریو آن مربوط به دولت فدرال است. آن را تا به آنها برای پیدا کردن راه حل. این مسئولیت ما نیست داگ یا خودم اما ما رنج زیادی است.”

ایتالیایی, توالت ساخته شده از دیدگاه یک روز پس از ترودو کبک سیاسی ستوان پابلو رودریگز در دیدار با کبک وزیر حمل و نقل فرانسوا Bonnardel در شهر کبک به بحث در مورد راه بندان است که آغاز شده و دوشنبه.

این دو توافق کردند که به ایجاد یک کمیته مشترک برای مقابله با بحران است که فلج قطار خدمات در Candiac خط که در آن Kahnawake Mohawks هستند منینگ یک مانع است.

سرویس وقفه تاثیر می گذارد مسافران با استفاده از Candiac, Delson, St-ثابت و Ste-Catherine ایستگاه در ساحل جنوبی و همچنین LaSalle و Du Canal ایستگاه در مونترال.

مسافر و حمل و نقل ریلی خدمات بر روی خط — از جمله از طریق خدمات راه آهن بین مونترال و تورنتو — متوقف شده است.

CN پنج شنبه اعلام کرد آن را تعطیل شرقی آن شبکه به طور نامحدود.

در Kahnawake این گروه جمع آوری در امتداد ریل قطار در حال رشد است. حدود 20 نفر ایستاده در اطراف آتش و یا گرم در یک کلبه ماهیگیری در نزدیکی مرسیه پل در روز پنج شنبه.

برخی تخلیه پالت چوبی از یک وانت به نگه داشتن آتش رفتن در حالی که دیگران آماده تنقلات در برگ ریزان. این “محاصره” متشکل از چند قطعه چوب و Haudenosaunee کنفدراسیون پرچم وجود دارد اما کامیون و ماشین آلات سنگین و در حالت آماده به کار.

مردم در اردوگاه می گویند آنها نمی ایستادگی کردن تا RCMP برداشت از مرطوب’suwet’en خاک.

“این راه آهن در اینجا آن چیزی است که ما خواسته برای این پل ها, ما نمی پرسند برای آنها فقط آن رم پایین ما گلوی بر روی زمین ما” گفت: Tekarontake یک موهاک سالمند. “و در حال حاضر آنها می گویند” این قانون است.’ قانون چه ؟ هر عدالت بر بی عدالتی نیست عدالت در همه.”

ایتالیایی, توالت است گفت که او نگران حمل و نقل کالا به ویژه پروپان از غرب کانادا است. در ماه نوامبر, ایتالیایی, توالت به نام دولت فدرال به پایان CN اعتصاب کارکنان راه آهن به دلیل از دست دادن پروپان شد فلج کننده کبک کشاورزان است.

در پنج شنبه, ایتالیایی, توالت گفت: او گفته فورد او فکر می کند انتاریو باید بخشی از مانع شدن کمیته نیز هست اما تکرار آن است اتاوا نقش برای مقابله با این مسئله است.

با ترودو در خارج از کشور, وزیر حمل و نقل مارک Garneau شده است دست زدن به فایل. در اوایل این هفته گفت آن خواهد بود تا به استان ها برای استفاده خود و نیروهای پلیس برای اجرای هر گونه دستورات در برابر معترضان.

محاصره در Kahnawake آغاز شده و روز شنبه پس از RCMP افسران B. C. اجرا فقط مانند یک اتصال نیاز به خط لوله مخالفان برای روشن شدن راه را برای خدمه ساخت و ساز برای ساخت ساحلی GasLink پروژه — بخش مهمی از $40 میلیارد LNG کانادا گاز طبیعی مایع و پروژه صادرات.

در ضمن بومی خدمات وزیر مارک میلر ارائه شده برای دیدار با سه بومی رهبران سعی کنید به آمده به وضوح در یک محل از انتخاب خود.

“درخواست من که من از شما لطفا در نظر است به منظور اعتراض و مانع شدن از ریل قطار به عنوان به زودی به عنوان عملی. به عنوان شما را به خوبی می دانم که این بسیار فرار وضعیت و ایمنی از همه درگیر است از بیشترین اهمیت را به من” میلر گفت: در یک ایمیل یک کپی از آن او نوشته شده علنی یکشنبه صبح.

“من امیدوارم که شما توافق می کنید به این درخواست و که ما می توانیم در دیدار با روح صلح و همکاری است که باید راهنمای ما در ارتباط است.”

آنچه به نظر می رسد گیج کننده بسیاری از کانادایی ها این است که شکاف بین انتخاب مرطوب’suwet’en chiefs — که در حمایت از خط لوله — و ارثی ستاد مبارزه با پروژه. در بسیاری از جوامع چند ساکنان رای در گروه انتخابات شورای زیرا آنها اعمال شده توسط دولت فدرال است.

تفرقه مسائل مانند LNG و خط لوله اغلب اعتصاب به این سوال که در درون یک ملت انجام خواهد شد و مردم است. این نوع بخش نیز در حال حاضر در Mohawk قلمرو هر چند در این سوال خاص.

این اقدام در Kahnawake پشتیبانی توسط گروه شورای بلکه Longhouse — یک جناح سیاسی بر اساس سنتی ایروکیز حکومت.

“من مادر خاله عمه من — آنها به ما آموخت به ایستادن برای آنچه حق گفت:” مایک منارد که نشسته به همراه آهنگ پنج شنبه. “این است که برای شما بیش از حد به آن را برای شما به حق تنفس در هوای پاک و نوشیدن آب زلال.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که شما نمی سازش و سیاره — مادر ما — یکی از کسانی که همه چیز.”

کانادا مطبوعات کمک به این داستان.

[email protected]

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su