تا 50 سانتی متر برف در راه, ترین مونترال مدارس تعطیل جمعه

مدارس در Lester B. Pearson School Board, انگلیسی مونترال هیئت مدیره مدرسه و Commission scolaire de Montréal تمام خواهد شد بسته جمعه.

محیط زیست کانادا به روز شده آن زمستان طوفان هشدار برای منطقه مونترال بالا بردن حداکثر ممکن آسمانی به 50 سانتیمتر با شب جمعه است. که بیش از 45 سانتی متر و حداکثر آن قبلا اخطار صادر شده و پنج شنبه صبح. آن همچنین باعث عمده سه تخته مدرسه به بستن درهای خود را در روز جمعه.

به عنوان برف در حال سقوط بود به روز شده در اواخر بعد از ظهر هشدار پیش بینی کرد که “در مجموع از 30 به 50 سانتیمتر از برف است و انتظار می رود با شب جمعه است. … برف را تشدید خواهد کرد و در این شب و باقی بماند تا جمعه. علاوه بر نسیم شمال باد را تند باد تا 60 کیلومتر در ساعت است. این باد همراه با برف باعث باد برف بیش از چند مناطق جنوبی و مرکزی استان کبک.”

تکرار محیط زیست کانادا را به خود هشدار برای جلوگیری از سفر غیر ضروری به خصوص در روز جمعه Urgence کبک و Sûreté du Québec در میان سازمان خواستار احتیاط برای رانندگان و مالکان است.

مونترال-منطقه تخته مدرسه نیز گفت: آنها نظارت بر وضعیت.

به Lester B. Pearson هیئت مدیره مدرسه برای اولین بار اعلام کرد که تمام مدارس و تمام بزرگسالان و مراکز فنی و حرفه ای بسته خواهد شد به دانش آموزان و کارکنان در روز جمعه.

این تعطیلی نیز تحت تاثیر قرار مدیره مهدکودک و خدمات پس از مدرسه و فعالیت های شب.

اواخر پنج شنبه شب, انگلیسی مونترال هیئت مدیره مدرسه (EMSB) و Commission scolaire de Montréal (CSDM) نیز اعلام کردند که بسته شدن تمام مدارس در روز جمعه.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im