Unthinkability تعصب می آید برای دموکرات ها

X

داستان جریان

مقالات اخیر

رای گیری دموکراتیک اولیه مسابقه در حال آماده شدن برای گرما اما به مسابقه خود را بیشتر یا کمتر بیش از مدت کوتاهی پس از آن آغاز می شود. تا پایان ماه مارس به طور کامل دو سوم از نمایندگان به کنوانسیون ملی اهدا خواهد شد. محرومیت عمده سقوط در نظرسنجی اعداد بین در حال حاضر و پس از آن برنی ساندرز است که به احتمال زیاد برای برنده شدن در این سهم – شاید حتی یک اکثریت این نمایندگان. نتایج حاصل از شنبه نوادا قفقاز قطعا چیزی به نشان می دهد در غیر این صورت. که در آن نقطه انکار او را نامزدی می شود بسیار روی حیله و تزویر گزاره.

اگر شما در میان کسانی که بر این باورند ساندرز است که قوی ترین نامزد دموکرات ها می تواند اجرا شود در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس این است برای همه خوب است. اگر شما فکر می کنم خارجی در یک انتخابات عمومی مشکل برای شما ممکن است تعجب که چگونه آن را به این, به خصوص در یک انتخابات که در آن وجود دارد به نظر می رسید بسیاری امیدوار کننده نامزدها. به خصوص گیج کننده است این تصمیم از نامزدهای دموکرات به چکش مایکل بلومبرگ – که نمی شود در رای گیری برای دو نفر بیشتر است – در تازه ترین بحث است.

در اینجا چند افکار:

1. Megafields متفاوت در عصر ضعیف gatekeepers.

برای بیشتر از 50 سال گذشته مقدماتی را گشوده به شرح زیر است: یک گروه از 10-12 (یا گرفتن) نامزدهای خود را اعلام تمایل به اجرا برای رئيس جمهور. به عنوان ملاقات آنها با مقامات حزب و پول اهدا کنندگان “نامرئی اصلی” آشکار که در آن حزب تصمیم می گیرد که آن را می خواهم برای دیدن تبدیل شدن به نامزد. زمان آیووا دارای آن قفقاز وجود دارد تنها سه یا چهار دوام نامزد و پس از نیوهمشایر فقط یک یا دو. نه هر مسابقه به دنبال این الگو اما معمولا نژادها به طور موثر توسط اواسط ماه مارس حتی اگر همه نامزدها نمی آن را می دانم.

این جمهوری 2016 و 2020 دموکراتیک مقدماتی شده اند متفاوت است. در هر دو موارد زمینه در حال ظهور از نوادا بوده و تقریبا به اندازه یک نمونه آیووا زمینه است. این زمینه خواهد شد به احتمال زیاد باریک بیشتر پس از کارولینای جنوبی, اما وجود دارد یک فرصت معقول ما باید چهار یا پنج جدی دموکرات ها رقابت در روز سه شنبه.

این نوع از زمینه ها در حال خاک حاصلخیز برای جناحی نامزدها خود را به استفاده از سطح پایه از حمایت ریشه در اصلی میدان است. مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا آغاز شده با شرکت پشتیبانی در حدود 20-25 ٪ از حزب جمهوری خواه. اما از آنجا که دیگر آرا گسترش بیش از چند نامزد که 20-25 ٪ تولید قوی نمایش آن در اوایل متحده است. هنگامی که نامزد برنده اوایل مسابقه این اجازه می دهد تا او را نگه دارید به عنوان یک نامزد مشروع و سپس اقدام به گسترش درخواست تجدید نظر خود را.

که آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 و آن چیزی است که اتفاق می افتد در سال 2020 است.

2. جمعی عمل مشکلات زیادی در زمینه های واقعی هستند.

در سال 2016 احتمالا وجود دارد یک راه برای توقف مغلوب ساختن پیشی جستن از تبدیل شدن به نامزد, اما آن را درگیر یک ضد تهمت جایگزین تشکیل اوایل. حتی با فوق العاده, سه شنبه تهمت trailed بسیاری از رقبای جمهوری خواه در سر به سر خروج سنجی. اما این مشکلات ایجاد شده برای ضد مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای. هر نامزد به حال قابل قبول ادعای نامزدی و هر نامزد فکر می کردم که اگر او outlasted او را مخالفان او خواهد برنده یک در یک. این کمک به نامزدها مانند جب بوش و مارکو روبیو و جان Kasich همه ماندن در این مسابقه به خوبی گذشته نقطه که در آن آنها تا به حال یک ادعای قوی برای نامزدی, جلوگیری از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رای از تحکیم در این فرآیند است. در یک جهان که در آن روبیو برنده آیووا می آید و در دوم در نیوهمپشایر یا تد کروز پس از اتمام قوی تر در نیوهمشایر زمینه به طور بالقوه winnows و شما باید یک نتیجه ای متفاوت.

یک اثر مشابه است که بازی کردن در سمت دموکراتیک. پیت Buttigieg برنده آیووا در زیر برخی از شمارش به پایان رسید و دوم در نیوهمپشایر. او مشروع ادعا می کنند به مدت تا سه شنبه. بلومبرگ استراتژی مبتنی بر یک در اواخر موج. جو بایدن نیز اعلام کرده است که او قصد دارد در بهار-شبانه روزی از قوی نشان دادن در کارولینای جنوبی برای سه شنبه. کسانی که سه نامزد همه باید مشروع ادعا می کنند برای ماندن در تا سه شنبه. ماساچوست و مینه سوتا نیز بازیگران برگه های رای در روز سه شنبه به ctq و الیزابت وارن انگیزه ای برای ماندن در به طوری که آنها ممکن است برنده مهم نمایندگان برای یک برنامه به طور بالقوه با میانجیگری سازمان ملل متحد ،

به عبارت دیگر حتی اگر آن را ممکن است منطقی در مجموع برای نامزدها به رها کردن در سطح فردی داوطلبان انگیزه برای ماندن در. بدون حزب قوی بازیگران مداخله وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار این زمینه برای محدود کردن سرعت.

3. اینترنت همه چیز را تغییر میدهد.

برای بسیاری از 1990s و 2000s ناظران سیاسی بودند در معرض ابتلا به نوشتن “اینترنت در حال رفتن به تغییر همه چیز است.” اما برای بسیاری از کسانی که در دهه تنها وجود دارد glimmers از آنچه آمده بود. جورج دبلیو بوش است, جمع آوری اعانه, Howard Dean, کمپین ظهور وبلاگستان سقوط ترنت لات – همه این چیزها به نظر می رسید به سیگنال های کاملا متفاوت سیاست کمین فقط در اطراف گوشه.

آینده در حال حاضر. با آنلاین جمع آوری کمک (با کمک از افزایش فوق العاده PACs) نامزد قادر به دور زدن حزب سنتی gatekeepers به درجه ای است که غیر قابل تصور بود در 1990s. در همان زمان, ظهور, سایت هایی مانند Facebook, Twitter و YouTube مجاز و غیر سنتی نامزدها به گسترش پیام خود را بدون نیاز به صبر برای یک تماس از “60 دقیقه.”

این است که می گویند که سنتی gatekeepers هیچ نقش دیگر آن است که تنها تا حد زیادی کاهش یافته است. این اجازه داده نامزدها مانند ساندرز و تهمت بلکه مانند Tulsi Gabbard و ران پل به گسترش مبارزات انتخاباتی خود را. در سال 2000 جان مک کین مجبور شد به تعلیق خود را از شورشیان مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری به دلیل پول خود را بیرون زد. در سال 2020 است که می تواند یک موضوع است.

4. Unthinkability تعصب.

در نهایت فراتر از افزایش جذب سرمایه و هسته ای قوی حامیان نامزدها مانند تهمت و ساندرز بهره برده اند از آنچه که من لقب “unthinkability تعصب” در سال 2016. این مثل این است که قوی نسخه از تایید تعصب که در آن مردم خود را تنظیم قبل از احتمالات یک رویداد اتفاق می افتد به صفر و حاضر به روز رسانی خود را priors زیرا آنها فقط نمی تواند تصور امکان آمدن به تصویب. در تابستان 2016, من نوشت: یک سری از قطعات نشان می دهد که تهمت می تواند برنده انتخابات عمومی این ملاقات بود از جمله تمسخر و طعن است که من در زمان یک ماه استراحت از توییتر. در اواخر سال 2019 من نوشت: یک قطعه نشان می دهد که مردم کم بها دادن ساندرز’ شانس تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد. در حالی که پاسخ بود و کمتر عصبانی شد هنوز ملاقات با درجه ای از شک و تردید است که به نظر می رسد بی دلیل امروز.

این بی ضرر است در خود و برای خود است اما این پتانسیل برای تبدیل مسیر مسابقه. با نوشتن خاموش تهمت و ساندرز در تابستان و پاییز قبل از انتخابات سال داوطلبان مجاز نامزدهای خود را برای تقویت و هسته ای خود را از پایگاه های پشتیبانی به رشد است. علاوه بر این با حمله به یکدیگر بیشتر “سنتی” نامزد جمعی ضعیف خود را کاهش خود را نسبت به شورشیان.

البته هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان در سمت چپ در سال 2020 و ساندرز نیست نامزد نشده است. اما اگر موارد بالا درست است او را به سختی گذشته شورشیان نامزد ما ممکن است انتظار می رود برای دیدن ، صاحب نظران و نامزدها – و بالاتر از همه قدرت حزب کارگزاران – نیاز به انطباق با واقعیت جدید و یا این تکرار در سال آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de