نامید چین ویروسی تبلیغات جنگ

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بالا پینگ در جهان نظامی بازی ها در ووهان که در آن رسانه های چینی می گویند coronavirus آورده بود توسط یک زن دوچرخه سوار آمریکایی.

توسط ریچارد برنشتاین RealClearInvestigations
مارس 30 سال 2020

چین به راه انداختن یک جنگ تبلیغاتی علیه coronavirus در جبهه است. علاوه بر آن مستند تلاش برای منحرف کردن توجه از آن در اوایل سرکوب از اطلاعات در مورد این بیماری و ادعا می کنند که آن را در میان همه ملت ها در حال حاضر متوقف معضل است همچنین هل دادن یک جایگزین توضیح ریشه های آن—یعنی که آن را شروع نمی شود در ووهان پس از تمام شد اما ایجاد یک نظامی بیوشیمیایی در ایالات متحده و آورده بود به چین توسط یک تیم آمریکایی که به رقابت در بازی های جهانی در ووهان در ماه اکتبر گذشته.

صفحه نمایش گرفتن از یک ویدیو positing که یک زن دوچرخه سوار آمریکایی که رقابت در ووهان در ماه اکتبر است “بیمار صفر است.”

YouTube

در حالی که تئوری توطئه شد و به سرعت اشاره کرد و اخراج در بسیاری از غرب آن است که ادامه و گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی در چین – کشوری که به شدت نظارت بر آنچه که به نظر می رسد در آن حاضر سیستم عامل به طور منظم شستشو آن را از آنچه مقامات تماس “شایعات.” اما مقدار زیادی از آن را بر روی سیستم عامل است که ممنوع در چین به نظر می رسد با هدف ظاهری بخشی از یک تلاش هماهنگ برای متقاعد کردن جهان است که چین یک بار تبه کار از coronavirus داستان است که در واقع آن قهرمان که تبه کار است و امریکا است.

اثر آن ممکن است ارائه یک تصویر جدید از نحوه خبر جعلی در صورت تکرار با صدای بلند و اغلب به اندازه کافی با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک حامل برای گسترش اطلاعات غلط در سراسر جهان است.

به تازگی, به عنوان مثال, جهانی, بار, انگلیسی-زبان سخنگوی حزب کمونیست چین به نام دولت آمریکا به انتشار سوابق پزشکی از تمام اعضای تیم آمریکایی به رقابت پرداختند که در ووهان به طوری که “برای پایان دادن به حدس در مورد پرسنل نظامی ایالات متحده آوردن Covid-19 به چین است.” در درخواست ایالات متحده آمریکا به “شفاف” کاغذ دادن اعتبار به یک ادعا در قلب تئوری توطئه که یک 50 ساله, دوچرخه مسابقه ای به نام Maatje Benassi عضو هیئت آمریکایی شد “بیمار صفر” اولین قربانی این بیماری که بدان معنی است که این ویروس به ارمغان آورده بود به چین توسط ایالات متحده است. این ادعا شده است تقویت سراسر توییتر.

نظریه پرداز توطئه جورج وب در یک صفحه نمایش گرفتن از یک ویدیو یوتیوب.

YouTube

در میان ironies در این است که تقاضا برای شفافیت است که از چین, یکی از مخفی ترین و مات رژیم در تاریخ است. یکی دیگر این است که این ایده که Benassi است “بیمار صفر” ناشی از یک توطئه آمریکایی نظریه پرداز به نام جورج Webb. در یک ویدیو یوتیوب در اوایل این ماه وب پیشرفته است که مفهوم همراه با این نظریه که این ویروس ایجاد شد و نه در چین اما در فورت Detrick در کارولینای جنوبی است.

این اولین بار نیست که چین داده است شبه رسمی از تحریم به بازنویسی اخیر coronavirus گذشته است. این نظریه که ارتش آمریکا ایجاد شده coronavirus بوده است تبلیغ در توییتر برای مثال با ژائو Lijian سخنگوی چین وزارت امور خارجه. آنچه واضح تر در طول زمان ممکن است هدف از تلاش های چین: برای برنده شدن احترام برای درمان آن شواهد رایگان ادعا می کنند برای ارائه این سوال این ویروس را ریشه به عنوان بلاتکلیف چیزی به فوریت نیاز به تحقیقات بیشتر و افشای.

نظامی جهان بازی لوگو برای ووهان مسابقات در ماه اکتبر گذشته.

ویکیپدیا

وب سایت های چینی در حال حمل متعدد ویدئوها جزئیات آنچه که یکی از آنها با چیزی که خود را “نوک تیز پیکان نظامی اخبار” تماس “امریکا زشت حقیقت” slickly تولید شده و حرفه ای به روایت, لیست, مختلف ظاهرا متهم حقایق در مورد آمریکا رفتار و چرخش آنها را به یک داستان از یک تیره ضد چین طرح — که به عنوان مثال در اواخر ماه فوریه رئیس جمهور تهمت به نظر می رسید عدم نگرانی در مورد گسترش ویروس به ایالات متحده است.

یکی ساخت دور فراهم می کند به تازگی یکی از استادانه درست شده ارائه نظریه به تاریخ. آن را به طور کامل روشن نیست که آن را ایجاد و یا چگونه گسترده آن در گردش است در چین و یا چگونه بزرگ نفوذ خود است. مختصری غیرعلمی نظرسنجی از مردم در داخل چین عمدتا تحصیلکرده طبقه متوسط شهری تبدیل شده که هیچ کس در واقع اعتقاد بر این ادعای خود.

اما این تصویری است که به صورت حرفه ای انجام می شود با یک چینی زبان راوی صحبت بسیار سبک و بمی رسمی چینی پخش اخبار. این نگاه و فرمت های دیگر فیلم هایی که قرار داده شده است توسط یک ارتش واحد تبلیغات در ووهان اگر آن را نمی تواند تایید شود که آیا این ویدئو جدید تولید شد در این راه یا نه.

مراسم افتتاحیه در ووهان بازی.

Gerben ون Es/Defensie/ویکیمدیا

“ما باید برای پیدا کردن بیمار صفر اول coronavirus مورد” راوی می گوید: در آغاز از آنچه تا به شکل یک تکه از روزنامه نگاری تحقیقی ظاهرا صادقانه و با هدف تلاش در الک را از طریق از حقایق برای رسیدن به “حقیقت” این ویروس را ریشه. “در ابتدا همه فکر می کردند آن را از یک بازار غذاهای دریایی در ووهان اما در حال حاضر به نظر می رسد شاید نه” راوی می گوید: رفتن به پیشبرد این نظریه که تصویری کشف خواهد شد: “شاید این مربوط به ووهان نظامی رقابت است.”

در حمایت از آن مفهوم راوی – با توجه به RealClearInvestigations’ ترجمه – به یاد بینندگان که 2019 نظامی جهان بازی برگزار شد که در ووهان در ماه اکتبر سال گذشته با مشارکت توسط برخی از 10,000 ورزشکاران از بیش از 100 کشور جهان از جمله آمریکا تیم با حدود 300 ورزشکاران و کارکنان. آمریکا است که راوی می گوید: “بسیار قوی توانایی های” آیا ضعیف در این رقابت ها و در واقع آمریکا تیم برنده هشت مدال هیچ یک از آنها طلا در مقایسه با چین 239.

آیا این یک چیز عجیب و غریب? راوی می گوید: قرار دادن فقرا عملکرد آمریکا به یک شوم نور و استفاده از آن برای حمایت از این نظریه که coronavirus باید سرچشمه در آمریکا و نه در چین.

“آیا شما فکر می کنم آمریکایی ها آمد به ووهان برای خرید سویا سس ؟” راوی می پرسد sarcastically. “آنها نمی آیند به رقابت; آنها آمد چرا که آنها یک کار را انجام دهید” و در حالی که او نمی گوید به صراحت مفهوم روشن است: “کار” بود به بوته ویروس جدید در ووهان در نتیجه فریم چین به عنوان خالق این بیماری جدید.

جیمز Kraska: چین عدم ارائه به موقع اطلاعات “است که بیش از یک اخلاقی شکست. آن را نیز نقض وظیفه قانونی.”

Naval War College

و از آنجا که حرکت می کند به دیگر مشکوک “حقایق” در مورد این بیماری همه گیر در میان آنها: که برخی از ژاپنی ها که هرگز به چین آمد با این ویروس پس از گذراندن تعطیلات خود در هاوایی; که بیشتر گونه های این ویروس شناسایی شده اند در ایالات متحده از چین; که در فورت Detrick بود به طرز مرموزی بسته توسط مراکز کنترل بیماری در ماه ژوئیه گذشته.

راوی نیز تکرار برخی در حال حاضر بی اعتبار ادعا می کند به ویژه که رابرت Redfield سر از CDC بستری در یک کنفرانس مطبوعاتی که برخی از آمریکایی ها اعتقاد به مرگ از آنفولانزا در پاییز گذشته در واقع درگذشت Covid-19. Redfield بستری در این “بسیار محکم” راوی می گوید: در نتیجه او ادعا ارائه انکار ناپذیر تایید این نظریه که این ویروس در ایالات متحده قبل از آن در چین است.

چه Redfield در واقع گفت: در کنگره شهادت در ماه مارس و پس از این ویروس تا به حال شروع به گسترش در آمریکا بود که این امکان وجود دارد که برخی از افرادی که مرگ معتقد بودند باعث شده اند آنفولانزا ممکن است در واقع قربانی شده اند coronavirus اما نیست تست شده برای آن است. او نگفت که مردم درگذشت Covid-19 پاییز گذشته قبل از این بیماری در چین ظاهر شد.

چینی ها تصویری می رود و سپس به پاسخ آن سوال در مورد هویت بیمار صفر: آن Maatje Benassi, ارتش, دوچرخه مسابقه.

“دایره کامل” راوی می گوید و سپس آدرس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن: “چه شده است شما پاسخ؟”

بیرون گردش چینی ادعا می کند بر روی سیستم عامل مانند توییتر و یوتیوب که ممنوع در چین می تواند در بخش یک ماده ساده از غرور ملی یک نگرانی برای این کشور تصویر های بین المللی و در پاسخ به رئیس جمهور تهمت استفاده از واژه “چینی ویروس” برای اشاره به این بیماری است که خشم بسیاری از چینی. اما برخی از مفسران اشاره می کنند که چین خودداری از اطلاعات نقض قوانین بین المللی است که می تواند آن را از نظر قانونی مسئول است.

چین را به عدم ارائه به موقع اطلاعات در مورد ویروس و سطح آن از سرایت به سازمان جهانی بهداشت به عنوان مثال “است که بیش از یک اخلاقی شکست” جیمز Kraska استاد حقوق بین الملل دریایی در نیروی دریایی جنگ, کالج, اخیرا نوشت. “آن را نیز نقض یک وظیفه قانونی است که چین بدهکار به کشورهای دیگر تحت قوانین بین المللی و برای آن مجروح متحده – در حال حاضر شماره گذاری برخی از 150 – ممکن است به دنبال درمان های قانونی.”

برای مطمئن شود, تئوری های توطئه هستند لژیون در سراسر جهان, آیا این ادعا که 9/11 حملات بودند سیا طرح را به رئیس جمهور بوش بهانه ای برای حمله به عراق و یا اینکه آیا این مفهوم تصریح کرد توسط تام پنبه سناتور جمهوری خواه از آرکانزاس که این ویروس در سرچشمه با تکنولوژی بالا بیوشیمیایی در ووهان خود را.

تفاوت با چین است که در آنجا اطلاعات غلط استفاده شده است به عنوان یک عنصر از سیاست های دولت گاهی رسمی گاهی اوقات بیشتر غیررسمی اما در هر صورت بدون هیچ گونه امکان که مطبوعات آزاد و مستقل قضایی ماشین آلات را به چالش بکشد رسمی “حقیقت است.”

شاید آشکار ترین و شناخته شده به عنوان مثال از این در چین کشور انکار است که خود را نظامی غیر نظامی قتل عام تظاهر کنندگان در زمانی که این پایان را به عظیم طرفدار دموکراسی تظاهرات در پکن در سال 1989. تقریبا بلافاصله پس از ارتش نقل مکان کرد و در سرکوب جنبش اعتراضی و کشتن صدها نفر از مردم در نظر کامل به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از چشم شاهد, چینی تلویزیون شد و گفت که تنها مردم کشته شدند که شب شجاع بودند سربازان ارتش حمله “اراذل و اوباش.”

به دروغ تلاش coronavirus نشده رسیده که نقطه; آن را یک کمپین تبلیغاتی inundating رسانه ها. در واقع برخی از تلاش برای انتشار ایده آمریکایی مسئولیت این ویروس کاهش یافته است ، در اوایل این ماه, برای مثال, یک وبلاگ نویس در استان گوئیژو چین ارسال شده تصویری از یک زوج مرد slyly قرار دادن تف در مترو قطب. “این یک اثبات جامد نشان می دهد که آمریکایی ها بودند گسترش این ویروس در جهان نظامی بازی ها” وبلاگ نویس نوشت: این ادعا که مرد در این ویدئو یک عضو ارتش ایالات متحده تیم بود مترو در ووهان.

در واقع این ویدئو نشان داد یک مرد سوار مترو نه در ووهان اما در بروکسل, بلژیک, جایی که او دستگیر شد و مترو و ماشین ضد عفونی. زمانی که دیگر کاربران رسانه های اجتماعی در چین اشاره کرد که از بلاگر ادعایش را پس گرفت هر چند قبل از او در پست اصلی مشاهده شده است توسط یک نامشخص تعداد زیادی از مردم.

اما این ایده که Maatje Benassi شد بیمار صفر و که در حال حاضر وجود دارد “بحث” بین چین و ایالات متحده بیش از ریشه های این ویروس در سراسر جهان به عنوان یک جستجو در گوگل از Benassi نام نشان می دهد. تقاضای چین برای آمریکا به “شفاف” با انتشار نظامی تیم سوابق پزشکی به نظر می رسد در همه چیز از وب سایت های مورد بین المللی دوچرخه سواری به 24 ساعته سایت های خبری در سراسر جهان است.

در همین حال شده است وجود دارد هیچ جمع شدن طولانی تصویری “بررسی” از coronavirus ریشه با آن ادعا می کنند که این insinuated به چین توسط ارتش ایالات متحده. در حالی که برخی از مقامات چینی در حال دادن اعتبار به که ادعا می کنند دولت را رسما تایید آن است. به نظر می رسد محتوای آن را خارج وجود دارد برای گسترش یک ایده است که ممکن است تغییر بحث در مورد ویروس از چین مسئولیت به این سوال: آیا آن را در واقع سرچشمه در امریکا ؟

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de