دانشجویان دانشگاه اصرار استان به اقدام علیه پردیس خشونت جنسی

Sadiya Nazir VP خارجی برای دانشگاه کلگری, دانش آموز را, اتحادیه اروپا به شمار در کلگری در روز یکشنبه 9 فوریه سال 2020 است. او صندلی شورای آلبرتا دانشجویان و بخشی از این مقاله با عنوان خشونت جنسی در محوطه دانشگاه: توصیه هایی برای دولت آلبرتا. جیم ولز/Postmedia

دانشجویان خواستار استان برای اقدام علیه خشونت های جنسی در متوسطه دانشگاه.

در اولین از نوع خود گزارش منتشر شده در دوشنبه, شورای دانشجویان دانشگاه آلبرتا ارائه بینش دقیق مشکل و کارگردانی پنج توصیه های سیاست در ایران دولت محافظه کار به بهتر پیگیری و آدرس خشونت جنسی در محوطه دانشگاه.

“دانش آموزان نیاز به دانستن دولت خود مراقبت در مورد این موضوع که این یک مسئله واقعی است و دانش آموزانی که در صورت پردیس خشونت جنسی تنها نیست” گفت: شورای صندلی Sadiya Nazir.

“ما می خواهیم دولت آلبرتا را به سرب در ایجاد سیاست های سراسر آلبرتا برای اطمینان از بدون توجه به جایی که یک دانش آموز را انتخاب و برای رفتن به مدرسه متوسطه آنها می دانند که موسسات خود را در حال گام برداشتن به آدرس پردیس خشونت جنسی.”

این توصیه ها عبارتند از: سالانه دانشگاه, بررسی برنامه های آموزشی اختصاص بودجه برای تقویت پردیس پشتیبانی و قوی تر سیاست های مدارس با استانی نظارت.

Nazir گفت: وزیر فرهنگ و چند فرهنگی و وضعیت زنان للا Aheer و وزیر آموزش و پرورش پیشرفته Demetrios Nicolaides دیده اند گزارش. او گفت: آنها متعهد به پرداختن به این موضوع و قول داده اند که برای ادامه تعامل با رهبران دانشجویی به بحث در مورد توصیه.

“تا کنون آنها شده اند و پذیرای” گفت Nazir. “اگر آن را گرفته شده توسط دولت نسبتا به زودی ما را نگه دارید و آنها را پاسخگو به وعده های خود.”

خشونت جنسی در زمینه متوسطه پردیس شامل تجاوز به عنف مجبور به سقط جنین ناخواسته پیشرفت های جنسی و یا جلوگیری از کسی که از با استفاده از حفاظت. آن را اشاره به اعمال جنسی علیه یک فرد و مشخص شده است که با اجبار و عدم رضایت و یا عدم رضایت.

Nazir گفت: این گزارش در زمان دو سال برای ایجاد و تمرکز بر بالا بردن سطح آگاهی و فشار برای تغییر. این جزئیات موانع گزارش دهی دولت و متوسطه پاسخ به پردیس خشونت جنسی و نحوه پاسخگویی به نیازهای فوری از قربانیان است.

“ما یک موضوع در سراسر دانشگاه,” او گفت:. “با عدم وجود استاندارد گزارشگری و مکانیزم های سیاست در سراسر متوسطه موسسات در آلبرتا ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از موانع به افشا و گزارش.”

آن را سخت برای ارزیابی چگونه شایع موضوع پردیس خشونت جنسی است اما آمار کانادا گزارش رنگ یک تصویر تلخ. آژانس ملی گفت: 87 درصد از 636,000 موارد از خود گزارش جنسی-حمله حوادث در سال 2014 متعهد شدند در برابر زنان است. از کسانی که نزدیک به 47 درصد مربوط به زنان بین سنین 15 و 24.

شورای دانشجویی گفت که پس از متوسطه دانشگاه دارای غلظت بالایی از این گروه جمعیتی آن می توان فرض کرد که موضوع خشونت جنسی در دانشگاه است از نگرانی جدی است. این گروه گفت که آن را نیز برجسته چگونه فقدان متحد گزارش باعث می شود آن را به چالش کشیدن به اندازه گیری میزان پردیس خشونت جنسی.

خشونت یکی از مهمترین و تحت جنایات گزارش شده در کانادا.

“پردیس خشونت جنسی محروم می سازد دانش آموزان در یک محیط با خیال راحت و با اطمینان دنبال آموزشی تلاش و تجربه غنی” این گزارش گفت:. “بسیاری از بازماندگان باید برای رقابت با غیر قابل قبول اختلال در آن باعث می شود علاوه بر تاثیر سوء بر عملکرد تحصيلی و فیزیکی و روانی خوبی بودن.”

شورای دانشجویی گفت: مشکل سیستمیک است که مسائل مربوط به نژادپرستی و تبعیض جنسی و هوموفوبیا نقش مهمی در فعال کردن عاملان تایید تجاوز به عنف فرهنگ یک جامعه عادی است که نگرش منفی و رفتار نسبت به زنان و به حاشیه راندن و خاموش کردن قربانیان است.

نویسندگان این گزارش تجزیه و تحلیل خشونت جنسی سیاست های ایجاد شده توسط بودجه عمومی متوسطه موسسات در سراسر آلبرتا. در حالی که اکثر نهادهای سیاست در محل وجود دارد هیچ پایه استاندارد بنابراین نتایج به طور گسترده ای متفاوت است.

دانشگاه کلگری خشونت های جنسی سیاست تصویب شد در ماه ژوئن 2017 و هیچ اشاره ای به بررسی تاریخ. این گزارش گفت: مدرسه سیاست نه به شدت محکوم کردن خشونت های جنسی و یا بحث در مورد تجاوز به عنف فرهنگ و یا مانند مسائل سیستمیک به عنوان نژادپرستی و تبعیض جنسی و همجنسگرا ستیزی.

Nazir که یک دانش آموز در U C وجود دارد گفت: در حال حاضر دو خشونت جنسی حمایت طرفداران در محوطه دانشگاه برای یک جامعه از بیش از 30 ، 000 مردم است.

“ما می دانیم که کار می کند دیدن بسیاری از مردم و آنها در ظرفیت. دو نفر در تلاش برای مقابله با حوادث زیادی را در, و ما می دانیم که آن دسته از کارکنان پشتیبانی بسیار تحت الشعاع تعداد مطلق از موارد آنها دریافت,” او گفت:.

“بخش دیگری به این اطمینان موسسات در سراسر آلبرتا باید از این ظرفیت به آدرس هر مورد به عنوان آنها را از طریق آمده است.”

تغییر سیاست: توصیه هایی برای استان

شورای دانشجویان دانشگاه آلبرتا پیش نویس خود پنج توصیه برای دولت آلبرتا (گوا) با انجام تجزیه و تحلیل سیاست های زیست محیطی اسکن و گفتگو با نمایندگان و بر روی زمین متخصص.

پنج توصیه های که در این گزارش یادداشت ها به صورت جداگانه و مهم است اما کافی نیست خود به خود به شرح زیر است:

  1. گوا باید ارزیابی و اندازه گیری شیوع خشونت های جنسی در دانشگاه های استان با سالانه موسسه خاص دانشجویی بررسی در نظر گرفته شده برای ایجاد پاسخگویی و ارائه بینش.
  2. گوا باید اطمینان حاصل شود همه نهادها باید “قوی” خشونت های جنسی سیاست ها و روش های به پوست با کمک یک استانی چارچوب است.
  3. گوا باید تخصیص بودجه سازگار به سمت پردیس گسترده جلسات آموزشی مانند اطرافیان مداخله و خاص مبارزات مانند #IBelieveYou مبارزات انتخاباتی.
  4. گوا باید با کار متوسطه موسسات به ارتکاب بودجه مناسب خدمات پشتیبانی برای کسانی که تحت تاثیر پردیس خشونت جنسی مانند ایجاد و یا ارتقاء خاص/مرکز تخصصی در دانشگاه و بودجه گزینه های موجود در جامعه برای ایجاد ارتباط بین آنها و پردیس.
  5. گوا صندوق باید آموزش آنلاین به عنوان یک پایه برای آموزش پردیس کارکنان و اعضای هیات علمی در “موثر و حمایتی در پاسخ به خشونت های جنسی آشکار است.”

این گزارش با اشاره به اهمیت برگزاری نظرسنجی به طور موثر اندازه گیری و ارزیابی دولت از خشونت در دانشگاه ها در استان اشاره کرد که صرفا با تکیه بر تعداد موارد گزارش شده است “ناکافی است.”

ارزیابی مانند یک پردیس آب و هوا نظرسنجی ممکن است مفید باشد در ارزیابی نقاط قوت و ضعف موسسه متوسطه در سراسر تنوع و شمول تلاش های آن اعلام کرد.

آلبرتا — همراه با ساسکاچوان, نیوفاندلند و لابرادور, و, New Brunswick — ندارد قانون در محل به آدرس پردیس خشونت جنسی. نوا اسکوشیا در حال حاضر دارای یک لایحه قبل از آن قوه مقننه و باقی مانده در پنج استان باید قانون در محل.

موفقیت های گذشته از جمله استان #IBelieveYou مبارزات انتخاباتی شد که در این سند به عنوان موفق حرکات است که نه تنها به ارمغان آورد و موضوع را به نور اما تغییر ادراک از خشونت های جنسی در سراسر استان.

— با فایل های از اولیویا Condon

[email protected]

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im