اتحادیه تظاهرات به عنوان شرکت کارگیل گوشت گیاه بازگشایی بعد از خاموش شدن با توجه به COVID-19


محتوای مقاله

رودخانه بالا — بزرگ-گوشت بسته بندی کارخانه در جنوب آلبرتا بازگشایی برای کسب و کار دوشنبه دو هفته بعد از آن بود shutdown با توجه به گسترده شیوع COVID-19.

یک خط طولانی از اتومبیل ها و اتوبوس ها منتظر ورود به شرکت کارگیل کارخانه در نزدیکی رودخانه بالا جنوبی از کلگری که بسته شد به طور موقت در آوریل 20.

این اتحادیه که نشان دهنده کارگران برگزار شد تجمع در لبه املاک و واگذار کردن ماسک صورت با نابودسازی “اول ایمنی” به هر کسی که آنها مورد نیاز است.

UFCW Local 401 president Thomas Hesse holds flags as other union members used poles to hand out masks and information to workers entering the Cargill plant near High River while protesting the meat processing plant reopening on Monday, May 4, 2020. The plant had been temporarily shut down after hundreds of workers contracted COVID-19. The union says the plant is still not a safe for workers. Gavin Young/Postmedia
UFCW محلی 401 رئیس جمهور توماس Hesse دارای یک پرچم به عنوان دیگر اعضای اتحادیه با استفاده از قطب به دست ماسک و اطلاعات به کارگران وارد شرکت کارگیل گیاه در روز دوشنبه. /گاوین جوان/Postmedia

“ما صدها نفر در اینجا برای هر کسی که می خواهد به آنها گفت:” توماس Hesse جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 401.

“مردم می ترسند. آنها در حال آمدن به محل کار. این مشکل برای همه است.”

شده اند وجود دارد بیش از 900 مورد از این بیماری و مرگ در میان 2000 نفر از کارگران در کشتارگاه.

گیاه فرآیند حدود 4500 سر گاو در یک روز بیش از یک سوم از کانادا گوشت-بسته بندی ظرفیت.

اتحادیه استدلال در شرایط نا امن برای کارگران به دنبال توقف-سفارش کار در شرکت کارگیل. جلسات قبل از روابط کار هیئت مدیره آغاز شد در آخر هفته و ادامه دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de