Undercover agent گفت: برای محافظت 100 کیلو کوکائین در Griffintown آپارتمان

“وجود دارد بسیاری از مردم که علاقه مند بودند,” undercover agent گفت: پلیس در واکنش به عکس های خود را از 100 کیلو کوکائین است.

Rabih (رابی) Alkhalil, 32, چهره شش اتهامات مربوط به پروژه Loquace رسیدگی به رهبری Sûreté du Québec را به یک گروه شش مردانی که به طور خلاصه تحت سلطه قاچاق کوکائین در کبک در سال 2011 و 2012. جزوه / پلیس تورنتو خدمات

یک تصویر ارزش هزار کلمه است اما آن را به ارزش خیلی بیشتر به پلیس زمانی که آن را یک عکس از یک صد کیلو کوکائین است.

یک مرد بود که کار مخفی برای پلیس در سال 2012 شهادت روز پنج شنبه در Gouin دادگاه در شمال مونترال در مورد چگونه پلیس در سراسر کبک به طور ناگهانی در زمان علاقه زیادی به کار خود را زمانی که او فرستاده کنترل خود عکس ها از حمل و نقل از 100 کیلوگرم کوکائین که از او باقی مانده بود مسئول برای یک شبکه که توزیع مواد مخدر در سراسر استان.

Undercover agent که نام نمی تواند منتشر شود به دلیل انتشار ممنوعیت شهادت در یک مورد در برابر Rabih (رابی) Alkhalil, 32, مردی که چهره شش اتهامات مربوط به پروژه Loquace رسیدگی به رهبری Sûreté du Québec را به یک گروه شش مردانی که به طور خلاصه تحت سلطه قاچاق کوکائین در کبک در سال 2011 و 2012.

Undercover agent گفت: او تصمیم گرفت به کار برای پلیس پس از او به پایان رسید حکم زندان و خود را به طور جدی در بدهی بیش از یک طرح شکست خورده برای قاچاق مواد مخدر به کانادا. او گفت که او رفت و به RCMP و آنها توافق کردند به استفاده از او برای مبارزه با مواد مخدر-قاچاق تحقیقات.

او به دنبال گذشته خود اتصالات از جمله فردریک Lavoie یک شهر کبک اقامت کرد: در گذشته است. او شهادت داد که او و Lavoie توافق برای راه اندازی یک آپارتمان در مونترال Griffintown از آن توزیع کوکائین برای Lavoie. این دو نفر خریداری امن نصب شده آن را در آپارتمان و به کار رفت. در ماه مه سال 2012 در مدت کوتاهی پس از از سرگیری این رابطه Lavoie اطلاع undercover agent که 100 کیلوگرم کوکائین تحویل داده شده بود به آپارتمان در Notre-Dame سنت W.

به عنوان بخشی از آرایش undercover agent می تواند تنها ترک آپارتمان به خوردن. در غیر این صورت او تا به حال به نگه داشتن بسیار گران قیمت حمل و نقل تحت حفاظت است. او گفت که او بستهای کوکائین از جعبه و انباشته پیچیده بسته در انبوهی از پنج کیلوگرم در هر. او در زمان عکس و ارسال آنها را به پلیس خود را کنترل.

“روند من بودن (undercover agent) در نظر گرفته شد خیلی بیشتر به طور جدی پس از من با ارسال عکس” عامل گفت: دادگاه عالی عدالت آنه-ماری ژاک. او در جلسات قبلی با پلیس درگیر تنها SQ محققان از شهر کبک. محققان از سایر نقاط استان از جمله مونترال نشان داد تا خود را برای جلسه بعدی.

“وجود دارد بسیاری از مردم که علاقه مند بودند,” او گفت:.

Alkhalil است که گفته شده بخشی از یک گروه که شامل لری Amero یک Hells فرشته و شین کنت (چرخ) Maloney یک رهبر در مونترال West End باند که تحت کنترل کوکائین Lavoie توزیع شده است. Maloney التماس کرد گناه را به اتهامات مرتبط با پروژه Loquace در حالی که اقامت رسیدگی قرار داده شد در Amero مورد دلیل این تاج در زمان بیش از حد طولانی او را مورد محاکمه.

Undercover agent توصیف لحظه ای او اطلاع داده شد که Lavoie مشغول به کار بود با Alkhalil. او گفت که در طول تابستان سال 2012 او دعوت به ناهار خوردن با اعضای گروه در چوب 35 رستوران در St-Laurent بلوار. زمانی که آنها وارد شد او در بر داشت برخی از اعضای گروه نشسته در یک بخش VIP رستوران نوشیدن ودکا.

او گفت: Lavoie معرفی او به Alkhalil و توضیح داد بعد که Alkhalil می خواستم برای دیدار با کسی که امنیت 100 کیلوگرم کوکائین است.

“او می خواست برای معرفی من به خاطر رابی می خواستم به می دانم که کنترل کوکائین” عامل گفت.

“چه شد آقای Alkhalil را در نقش” دادستان تیان Meng پرسید: بعد از آن.

“او مانند مرد در بالا باشد. او یکی از رهبران” عامل گفت. “فرد به من توضیح داد که رابی بود ، او که در حال انجام آن (قاچاق).”

Lavoie متهم شد در پروژه Loquace اما او هیچ جا یافت می شود زمانی که بازداشت شد در نوامبر 2012. خود را تجزیه بدن یافت می شود, در مارس 12, 2014 در کلمبیا. باقی مانده خود را به حال شده است بسته بندی شده در چهار کیسه زباله در سبنتا یک شهر 300 متر در شمال غربی پایتخت, Bogota.

با توجه به یک گزارش پخش شده توسط رادیو کانادا در دسامبر سال 2018 کلمبیا مقامات گفته اند که Lavoie کشته شد توسط استیون اسکینر یک همکار کانادا. اسکینر, 46, در حال حاضر پشت میله های زندان. در ماه سپتامبر او به طور کلی حکم 11 سال پس از او التماس کرد گناه را به قتل نفس در مارس 10, 2011, مرگ, Nova Scotia زن به نام استیسی آدامز.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de