زیر آتش بیش از معاملات کلی Loeffler خواهد انحلال تمام سهام

این به این معنی او را هنوز هم نگه داشتن دارایی های که ساخته شده از چندین شرکت اما نگه نمی فردی سهام شرکت, به عنوان مثال.

Loefller آغاز شده و فروش خود را به طور مشترک برگزار می شود دارایی در Jan. 24 همان روز مقامات کاخ سفید در جریان سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در مورد رمان coronavirus. Loeffler سپس فروش بیش از 1 میلیون دلار در بورس, به گزارش دیلی. میلیون ها نفر بیشتر در فروش سهام پدید آمده با توجه به گزارش مجله آتلانتا قانون اساسی.

Loeffler بازیگران تقصیر را به گردن رسانه ها به طور نادرست و تمرکز در تاریخ تجارت و گفت: این جلسه نیست عرضه خود را با هر گونه مواد غیر دولتی اطلاعات — یک استاندارد است که می تواند او را در معرض یک اتهام تجارت خودی.

“در آن گرسنگی به جای سرزنش رسانه ها تثبیت شده در یک فانتزی نامناسب کنگره معاملات ناشی از یک Jan. 24 جلسه من و دیگر سناتورها با حضور مقامات بهداشت” Loeffler نوشت. “اما بر اساس همزمان گزارش ها و اظهارات مقامات ارائه شده است که این جلسه هیچ مواد یا غیر دولتی تعیین اطلاعات مورد بحث قرار گرفت. همه ما به دیدار با بهداشت عمومی رهبران و از آنها سوال بپرسید در مورد ظهور ویروس.”

Loeffler منصوب شد به سنا توسط گرجستان فرماندار در ماه ژانویه پس از سن. جانی Isakson استعفا داد و با استناد به دلایل بهداشتی. او در حال اجرا است در یک انتخابات ویژه برای پر کردن مانده از Isakson مدت و چهره یک چالش از Rep. داگ کالینز در Nov. 3 توافق اولیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>