این UCP دولت است که پیش بینی اقتصاد آلبرتا را به بازگشت به اشتغال کامل توسط 2023 حتی اگر خصوصی دیگر پیش بینی کرده اند پیشنهاد استان نرخ بیکاری باقی خواهد ماند و به طور قابل توجهی افزایش حداقل برای چهار سال آینده.

این UCP دولت است که پیش بینی اقتصاد آلبرتا را به بازگشت به اشتغال کامل توسط 2023 حتی اگر خصوصی دیگر پیش بینی کرده اند پیشنهاد استان نرخ بیکاری باقی خواهد ماند و به طور قابل توجهی افزایش حداقل برای چهار سال آینده. Postmedia

این UCP دولت است که پیش بینی اقتصاد آلبرتا را به بازگشت به اشتغال کامل توسط 2023 حتی به عنوان خصوصی پیش بینی نشان می دهد این استان نرخ بیکاری بالا باقی می ماند برای مدت حداقل چهار سال آینده و منتقدان می گویند دولت قیمت نفت پیش بینی ها بیش از حد خوش بینانه است.

در روز پنجشنبه بودجه استانی سخنرانی با عنوان “گرفتن آلبرتا بازگشت به کار” وزیر دارایی تراویس Toews گفت: این استان در مسیر رهبری کشور در رشد اقتصادی بعد از دو سال. او گفت که او انتظار دارد رشد تولید ناخالص داخلی واقعی به دوباره بجای اول برگشتن به قبل از رکود اقتصادی در سطح 2.5 درصد در سال جاری (اوایل سه شنبه در یک کنفرانس كانادا گزارش نام برای 2.2 درصد رشد تولید ناخالص داخلی برای آلبرتا در سال 2020) و سپس با شتاب به طور متوسط کمتر از سه درصد بین 2021 و 2023.

رشد انتظار می رود که محور رشد جمعیت و همچنین به عنوان یک جهش در سرمایه هزینه های کسب و کار به ویژه در بخش انرژی است. دولت پیش بینی کرد که تولید نفت و گاز خواهد شد توسط 170,000 بشکه در روز در سال 2020 و شرکت های انرژی صرف خواهد شد اضافی 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری در خط با پیش بینی در ماه ژانویه منتشر شد توسط the Canadian Association of Petroleum تولید کنندگان).

در این استان نرخ بیکاری در حال حاضر نشسته در حدود هفت درصد از UCP انتظار دارد که برای رسیدن به 6.7 درصد در پایان سال و سقوط به قبل از رکود اقتصادی در سطوح 5.1 درصد 2023.

“در حالی که وجود دارد این است که کارهای زیادی باید انجام شود در مشاغل جلو وجود دارد دلیل برای خوش بینی” Toews گفت: پنج شنبه.

دولت اشتغال پیش بینی قابل ملاحظه ای متفاوت است از کسانی که قبلا منتشر شده توسط بانک ملی و پیش بینی سازمان. برای مثال دولت طرح شش درصد نرخ بیکاری تا پایان سال 2021 است خوش بینانه تر از هشت دیگر مقایسه ای پیش بینی های که بیکاری پیش بینی شده برای استان در سال آینده متفاوت از هشت درصد به پایین از 6.2 درصد است. تنها RBC Royal Bank پیش بینی موافق با Alberta دولت شش درصد پروجکشن.

برای 2023 زمانی که دولت آلبرتا پیش بینی استان را قبل از رسیدن به رکود سطح 5.1 درصد بیکاری استوکس اقتصاد است که پیش بینی این رقم خواهد بود و نزدیک به 5.9 درصد است. در این کنفرانس هیئت مدیره کانادا پیش بینی کرده است که تا سال 2023, Alberta هنوز هم در حال مبارزه با 7.7 درصد بیکاری است.

منتقدان می گویند UCP اشتغال پیش بینی بر اساس بیش از حد خوش بینانه اقتصادی مفروضات. دولت پیش بینی وست تگزاس اینترمدیت, قیمت به طور متوسط $58 دلار در هر بشکه در سال جاری بدون تغییر از آن اکتبر 2019 بودجه پیش بینی شده است. اما شرایط تغییر کرده پس از آن — coronavirus شیوع موجب ترس از رکود اقتصادی جهانی و قیمت انرژی شده است در حال سقوط با نفت وست تگزاس اینترمدیت در معاملات به $47 محدوده پنج شنبه.

دانشگاه کلگری اقتصاددان ترور Tombe گفت که او می یابد بسیاری از پیش بینی های سرخ در بودجه — اشتغال-رشد تولید ناخالص داخلی به مسکن شروع می شود — “تکان دهنده است.”

“و نه به خاطر من می دانم که در آن همه چیز در حال رفتن به رفتن در چند سال آینده هیچ کس واقعا می کند اما از آنجا که آنها (دولت) نیست چیزی تغییر نسبت به بودجه سال 2019 با وجود بزرگ اقتصادی و مالی تغییرات در محیط زیست است که ما در حال فعالیت تحت” Tombe گفت.

NDP رهبر مخالفان راشل Notley گفت: 2020 بودجه استانی به نظر می رسد ساخته شده است در “wildly خوش” پیش بینی قیمت انرژی و رشد اقتصادی است.

“آن استوار بر یک را باور چارچوب اقتصادی پیش بینی است که اکثر مردم می دانند که درست نیست” Notley گفت: در انتشار اخبار.

تصمیم اخیر توسط کلگری-کانادا بر اساس منابع طبیعی با مسئولیت محدود به افزایش آن در سال 2020 بودجه های سرمایه ای در حدود 250 میلیون دلار بیش از سال 2019 سطوح و همچنین شرکت شیمیایی داو را اعلام کرد قصد دارد برای $200 میلیون اتیلن گسترش پروژه در آلبرتا بودند ذکر شده در پنجشنبه سند بودجه به عنوان اثبات این که این استان را در چرخش اقتصادی در حال حاضر آغاز شده است.

دولت بانکی است که آن را در حال حاضر اعلام کرد برنامه ریزی برای کاهش این استان نرخ مالیات شرکت به هشت درصد — یکی از پایین ترین نرخ در شمال امریکا — در سال 2022 باعث خواهد شد بیشتر سرمایه گذاری در استان و ایجاد شغل. با توجه به فدراسیون کانادا از کسب و کار مستقل است که در ستایش و پنج بودجه استانی در انتشار اخبار, 83 درصد از این استان را صاحبان کسب و کار کوچک معتقدند کاهش نرخ مالیات شرکت بهره مند خواهند شد آلبرتا اقتصاد در طول زمان است.

مرتبط

دولت نیز بودجه $75 میلیون دلار در طول سه سال آینده برای سرمایه گذاری و استراتژی رشد با هدف شناسایی و جذب جدید خارجی و سرمایه گذاری داخلی است که رشد اقتصاد است. استراتژی هدف قرار خواهد شد نسبت به اولویت بخش هایی مانند انرژی, کشاورزی, تکنولوژی, حمل و نقل هوایی و حمل و نقل, سرمایه گذاری و گردشگری — اگر چند جزئیات در دسترس بود پنج شنبه.

در حالی که Toews اذعان شنبه خطرات وجود دارد به اقتصادی دولت پیش بینی — نه فقط coronavirus شیوع بلکه جهانی تنش های سیاسی و احتمال این که تصویب پروژه خط لوله خواهد شد به پایان رسید — او گفت که او معتقد است دولت اشتغال پیش بینی های معتبر هستند.

“گروه ما کاملا رک و پوست کنده بسیار قوی سابقه — نه تنها از درآمد طرح موفقیت بلکه از اشتغال طرح موفقیت” Toews به خبرنگاران گفت:. “بر اساس آنچه ما می بینیم در اینجا بر روی زمین در این استان و سیگنال های اطراف سرمایه گذاری اضافی در جریان آمدن ما اعتماد به نفس ما خواهد شد نگاه کنید یک کاهش تدریجی در بیکاری است.”

در علاوه بر این به بهبود اشتغال تصویر دولت در بودجه سال 2020 پیش بینی می کند میانگین درآمد هفتگی در آلبرتا را بهبود بخشد 2.8 درصد در این سال در حالی که اصلی درآمد خانوار افزایش خواهد یافت 4.4 درصد است. خرده فروشی در آلبرتا که کاهش 0.5 درصد در سال 2019 هستند انتظار می رود به افزایش چهار درصد در سال 2020 با توجه به دولت پیش بینی شده است.

astephenson@postmedia.com

توییتر: @AmandaMsteph

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im