UCP خوش آلبرتا می تواند جذب مبلغ 1.4 میلیارد دلار در کشاورزی-مواد غذایی سرمایه گذاری

دولت است بانکی که کاهش مالیات شرکت ها را فریب بیشتر گیاهان پردازش به آلبرتا

یک ترکیب از Stahlville کلنی برداشت گواهی بذر گندم در نزدیکی Rockyford آلتا., در اوت. 28, 2017. مایک کشید/Postmedia

این UCP دولت است بانکی که کاهش مالیات شرکت ها را فریب بیشتر کشاورزی-گیاهان پردازش مواد غذایی به آلبرتا کمک به استان دیدار بلند پروازانه اهداف جدید برای رشد ارزش افزوده بخش کشاورزی.

به عنوان اعلام کرد در این هفته بودجه استانی دولت تعیین کرده است هدف از جذب $1.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری مستقیم در طول چهار سال آینده در ارزش افزوده پردازش کشاورزی در آلبرتا. وزیر کشاورزی Devin Dreeshen گفت: این امکان وجود دارد برای ایجاد 2,000 جدید شغل مستقیم در هدفمند بخش های مانند کانولا پردازش گوشت پردازش مالت, صنعت گلخانه صنعت و نوظهور پروتئین گیاهی بخش.

“با بسیاری از کالاهای ما بیش از 90 درصد از محصول است که فقط حمل در سراسر جهان به پردازش در جای دیگر. و این چیزی است که ما می خواهم به انجام در استان” Dreeshen در مصاحبه ای گفت:, و اضافه کرد دولت معتقد است حرکت خود را به کاهش نرخ مالیات شرکت ها به هشت درصد تا سال 2022 به عنوان به خوبی به عنوان آن نوار قرمز کاهش طرح خواهد شد یک راه طولانی به سوی جذب سرمایه گذاران است.

وی افزود: دولت نیز تعامل مستقیم با سرمایه گذاران از طریق تجارت ماموریت به طور فعال ترویج کشاورزی-مواد غذایی فرصت های در آلبرتا.

“با مالیات استفاده و همچنین مقررات استفاده ما وجود دارد فکر می کنم پتانسیل عظیمی برای جذب سرمایه گذاری در اینجا” Dreeshen گفت. “اما ما نیاز به یک تیم است که می رود و تلاش می کند به طور فعال به ارمغان می آورد که سرمایه گذاری در اینجا … شما برنده نیست با نشستن در خانه امیدوار است که مردم به شما آمده است.”

افزایش ارزش کشاورزی با انجام پردازش بیشتر در خانه و ایجاد بازارهای اضافی برای آلبرتا کشاورزان شده است هدف از این استان تولید گروه و شده اند وجود دارد برخی از عمده برنده در این جبهه در سال های اخیر است. در پاییز گذشته به عنوان مثال, New Brunswick مبتنی بر کاوندیش مزارع افتتاح $430 میلیون سیب زمینی پردازش گیاه در Lethbridge منطقه یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های خصوصی تا کنون در منطقه است. در واقع Lethbridge منطقه به عنوان یک کل تبدیل به یک hub برای پردازش مواد غذایی در آلبرتا با بیش از 120 تاسیس پردازش کسب و کار از جمله ریچاردسون دانه روغنی طلوع پردازنده های مرغ و Sunnyrose پنیر (Agropur).

علاوه بر این ممکن است فرصت برای آلبرتا پالس بخش به عنوان یک نتیجه از رشد جهانی علاقه گیاهی و پروتئین است. در سال 2018 پروتئین صنایع کانادا — یک گروه از کسب و کار متوسطه و موسسات غیر انتفاعی — اهدا شد $153 میلیون دلار از دولت فدرال از طریق آن نوآوری Superclusters ابتکار. این گروه که با هدف به کانادا یک رهبر جهانی در پروتئین گیاهی است بودجه موجود برای پروژه های که کمک خواهد کرد که کانادا چمن زار تبدیل از یک صادر کننده مواد خام نخود و عدس به یک ارزش افزوده پردازنده.

Botaneco Inc., که در حال حاضر دارای 25 نفر پرسنل و یک دفتر در شمال شرق Calgary توسعه منحصر به فرد از فن آوری پردازش برای استخراج پروتئین و مواد تشکیل دهنده دیگر از محصولات کشاورزی مانند حبوبات و کنف و کانولا و دریافت 8 میلیون دلار از پروتئین صنایع کانادا در تابستان گذشته.


آلبرتا کانولا صنعت است که به خوبی می چرخاند به گسترش ارزش افزوده پردازش.

جف مک اینتاش/کانادا مطبوعات

بخش تما مدیر کل آلبرتا کلزا گفت: کلزا در صنعت احتمالا قوی ترین ارزش افزوده جزء از هر گونه کانادا کشاورزی کالا با ظرفیت فرایند حدود نیمی از كلزا برداشت سالانه به نفت و غذا. باقی مانده است که صادر می شود به عنوان بذر اما یک مشکل تبدیل شد در سال 2019 زمانی که چین و کانادا شماره 1 کلزا در بازار متوقف شد, واردات محصول کانادا.

تما گفت وجود دارد بالقوه برای گسترش ارزش افزوده پردازش و حتی بیشتر در آلبرتا اضافه کردن چینی واردات محدودیت در کلزا دانه می تواند انگیزه ای برای شرکت به سرمایه گذاری اضافی در خرد کردن ظرفیت. کلزا تولید کنندگان نیز سوق دادن استان به افزایش سوخت های تجدید پذیر استاندارد برای دیزل از زمان مورد نیاز از دو درصد تجدید پذیر محتوا به پنج درصد — یک حرکت تما می گوید می تواند ایجاد پردازش بیشتر شغل.

با این حال او هشدار داد که ارزش افزوده بخش کشاورزی بوده و یک هدف برای چند دهه در آلبرتا و این استان تنها “گام های کوچک” نسبت به دستیابی به آن است.

“آن است که البته هدف نهایی” تما گفت. “ما می خواهیم به محصولات غذایی در اینجا و نه کشتی مواد تشکیل دهنده در جایی دیگر به مونتاژ شود. اما شما می آیند تا در برابر منافع رقابت در کشورهای دیگر — هر کشور دیگری به همان هدف ما است.”

پنجشنبه بودجه استانی نیز تعیین هدف رشد آلبرتا صادرات اولیه کشاورزی به 7.5 درصد در هر سال و آن ارزش افزوده صادرات به 8.5 درصد در هر سال است. هدف بلند پروازانه است با توجه به مشکلات کشاورزان مواجه شده اند در سال گذشته گفت: Dave اسقف صندلی آلبرتا جو کمیسیون.

مرتبط

“ما تا به حال کلزا در موضوع برداشت از جهنم در حال حاضر وجود دارد coronavirus” اسقف گفت. “و البته (ساحلی GasLink تظاهرات و راه آهن) راه بندان فقط از نوع قرار داده و شکر و تخم مرغ در کیک … من فکر می کنم هشت درصد خواهد بود شدنی اگر ما نمی هر گونه پیش بینی نشده, ناشناخته شرایطی مانند ما این آخرین محصول سال.”

این UCP را برای اهداف کشاورزی آمده در همان زمان دولت اعلام کرد آن را از بین بردن $46 میلیون در هزینه از وزارت کشاورزی 38 درصد کاهش. در مجموع 277 کامل-موقعیت زمان حذف خواهد شد از این بخش در این سال اگر چه هیچ اطلاعات موجود در مورد چه نوع از مواضع تحت تاثیر قرار خواهد شد.

در یک مصاحبه Dreeshen گفت: دولت متعهد شده است برای پیدا کردن بازده در وزارت در حالی که هنوز حفظ, خدمات, اما اسقف گفت: کشاورزی گروه نگران هستند.

“ما بسیار نگران کاهش از دست دادن مردم و که در آن است که برگ های ما” اسقف گفت.

[email protected]

Twitter.com/AmandaMsteph

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de