محتوای مقاله

یوبی سافت به نام Christophe Derennes به عنوان مدیر جدید آن Montreal studios دوشنبه در پاسخ به اتهامات آزار و اذیت جنسی که متزلزل تصویری بازی غول پیکر به هسته اصلی آن است.

شنبه شاهد خروج سه سطح بالا کارکنان از جمله برقراری Ezel رئیس شرکت کانادایی studios. در پاریس یوبی سافت رئیس خلاق افسر سرژ Hascoët استعفا داد, آیا به عنوان Cécile کورنت مدیر منابع انسانی است.

“این جای تعجب بود گفت:” یکی از کارکنان یوبی سافت تماس برای این داستان همه آنها آرزو به ناشناس باقی می ماند. “بسیاری از افراد از جمله خود من نمی فکر می کنم همه چیز را به این حد از نظر این شرکت در واکنش به این مسئله است.

“وجود دارد برخی از افرادی که به عنوان فرض در نظر مواضع خود را از قدرت; دیدن دو نفر از آنها از دست دادن شغل خود یک خوش آمدید, تغییر و نشانه آن است که این شرکت با توجه به چیزهایی که به طور جدی.”

شناخته شده برای آمار بازی های ویدئویی از جمله Assassin’s Creed سری Ubisoft شمارش 18,000 کارکنان در سراسر جهان از آن 22 درصد زنان هستند. در بیانیه منتشر شده روز شنبه مدیر عامل Yves Guillemot تأسف است که “یوبی سافت نشده است قادر به تضمین آن همکاران امن و فراگیر محیط کار. این قابل قبول نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de