ایالات متحده انداز از چین غوطه طول تاج بحران

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

یک نظرسنجی جدید توسط مرکز تحقیقات پیو فراهم می کند روشن ترین تصویر لحظهای در عین حال از سقوط در نمایش آمریکایی از چین به لطف COVID-19 بیماری همه گیر. گرفته مارس 3-29 بزرگ غذای آماده از بررسی 1000 بزرگسالان است که 66 درصد در حال حاضر یک دیدگاه منفی از چین در مقایسه با 26 درصد مطلوب است. که 20% پرش در رتبه نامطلوب پس از 2017 و 6 درصد افزایش از سال گذشته است. این بدترین اعداد ثبت شده برای چین با وجود پکن جهانی کمپین روابط عمومی برای به تصویر کشیدن آن coronavirus پاسخ در یک نور مثبت است.

آسیب به چین تصویر عمیق و گسترده است. نزدیک به 90 درصد از آمریکایی ها در نظرسنجی بر این باورند که چین از قدرت و نفوذ هستند یک تهدید به طور کامل با 62% گفت این یک “اصلی” را انتخاب کنید. همانطور که برای بسیاری قابل مشاهده چینی رهبر 71 درصد از پاسخ دهندگان به “عدم اعتماد” در چین حزب کمونیست دبیر پینگ است. کسانی که با مدرک دانشگاهی و بالاتر بودند کمی منفی بیشتر در مورد چین از کسانی که بدون مدرک دانشگاهی اما در 68% درصد به 64 درصد هر دو سالم بودند اکثریت. حتی جوانترین جمعیتی 18-29 برگزار شد 53 درصد نامطلوب مشاهده در مقایسه با 71 درصد از کسانی که در سن 50 و بالاتر.

برعکس 91 درصد معتقدند بهتر است برای جهان اگر امریکا پیشرو در جهان با قدرت در مقایسه با فقط 4 درصد ترجیح می دهند که چین است. به همین ترتیب 83 درصد بر این باورند که آمریکا پیشرو در جهان قدرت نظامی در مقابل 6% که فکر می کنم آن چین است.

همانطور که برای اقتصاد 59 درصد می گویند که ایالات متحده پیشرو در جهان با قدرت اقتصادی در مقابل 30 درصد این استدلال برای چین است. در طول سه سال گذشته از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعدادی از آمریکایی ها نگران کسری تجاری برگزار کرده است تا حد زیادی ثابت در 49% و مشابه 52% باید نگران از دست دادن شغل به چین در همان سال است.

وجود دارد بیشتر به شیرجه رفتن به از این نظرسنجی اما این نتیجه به نظر می رسد روشن است: CCP را فراگیر جهانی coronavirus تبلیغات انتخاباتی به نظر می رسد شکست خورده اند حداقل در میان آمریکایی ها عادی است. اسفند ماه نظرسنجی انجام شده بود احتمالا نقطه بالا پکن تلاش برای متقاعد کردن جهان است که آن را به حال سرعت عمل آشکارا و مسئولانه برای از بین بردن coronavirus و هشدار دادن به جهان است. در ماه پس از آن تبدیل شده است به طور گسترده ای پذیرفته شده است که CCP تحت پوشش تا طبیعت و میزان اپیدمی خاموش خبرچین و گمراه جامعه بین المللی است.

علاوه بر این پکن تلاش برای برنده شدن در ستایش “اهدا” لوازم پزشکی باید شک و تردید عمل با توجه به میلیون ها قطعه معیوب و نامطلوب تجهیزات آن را به فروش و حمل در سراسر جهان است. در حال حاضر از میسوری به هند, محلی و ملی polities با توجه به چگونگی سو چین و خواستار پرداخت غرامت.

این coronacrisis است نه صرفا اقتصادی و اجتماعی و اپیدمیولوژیک نقطه عطفی برای جهان است. به عنوان نظرسنجی پیو نشان می دهد, آن را نیز یک نقطه عطف برای جهان روابط با چین است. علی رغم بهترین تلاش های پکن موفق به متقاعد کردن آمریکایی ها و بسیاری از نقاط جهان از خود شایستگی و حسن نیت. به جای CCP حزب-دولت دیده می شود به عنوان یک شریک غیرقابل اعتماد و حتی بیشتر به شدت به عنوان یک تهدید نه تنها در انتزاعی ژئوپولیتیک راه اما یکی به طور مستقیم موثر بر سلامت و رفاه خانواده ها و جوامع است. خرید اینترنتی برای چین و چین شخصا خواهد بود شدید و طولانی مدت.

در پاسخ به دیدگاه های معمولی آمریکایی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بعید است که برای نرم کردن موضع خود نسبت به پکن. و نه خواهد شد و دیگر دولت ها در کشورهای ویران شده توسط coronavirus را بیشتر ملایم خط به سمت دولت چین به عنوان آن را واضح تر می شود که چقدر از این فاجعه می تواند اجتناب شده است اگر پکن هشدار داده بود در جهان که این ویروس می تواند انتقال بین انسان, و یا اگر آن را به حال مانع میلیون چینی از سفر به خارج از کشور در طول سال جدید قمری به جای تنها توقف مسافرت داخلی از ووهان. بسیار جدا از اقتصاد جهانی است که CCP است نگران خواهد شد سرعت بخشیدن به دلیل این اقدامات است. علاوه بر بحران اقتصادی جهانی ادامه خواهد داد به چکش اقتصاد چین که کاهش نزدیک به 10 درصد در سه ماهه اول سال 2020 است.

برای دولتی که بلند افتخار از آن جهانی نقش دارد و غم انگیز برای درس پکن. تا به حال آن را در واقع انجام این نوع از شفافیت و حسن نیت که در آن ادعا شد که نشانه های آن در سیاست خارجی نه تنها خواهد جهان شده اند در امان بدترین coronacrisis اما CCP می تواند مشروع ادعا کرده اند یک نقش رهبری. به جای دوره بعدی از جهان را در روابط با چین را به شکل نگرانی بی اعتمادی و محتاطانه فاصله فقط مخالف از آنچه که هم واشنگتن و پکن تلاش کرده اند به انجام رساندن بیش از چهار دهه اخیر.

مایکل Auslin یک همکار در موسسه هوور دانشگاه استنفورد و نویسنده کتاب “آسیا جغرافیای سیاسی جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im