نظامی ایالات متحده را در برخورد با ویروس. اما آن را مخفی نگه دارید

X

داستان جریان

مقالات اخیر

ارتش ایالات متحده است که “در حال آماده شدن برای بدترین سناریو با توجه به پتانسیل گسترش” از COVID-19 ویروس نیروی هوایی ایالات متحده ژنرال Tod D. Wolters به خبرنگاران گفت: جمعه. اما فقط آنچه در آن حالات است یک راز نظامی. در زمانی که رئیس جمهور و مشاوران او نگه روزانه کنفرانس های مطبوعاتی که در آن بدترین سناریو برای شهروندان در حال رک و پوست کنده و نگران کننده مورد بحث پنتاگون در حال حرکت برای سفت کردن چه اطلاعات سهام آن در مورد COVID-19 و تاثیر آن بر نظامی است.

وزارت دفاع ارائه شده است در حال اجرا بالغ نظامی مربوط COVID-19 عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر با جدا کردن ارقام برای خدمات اعضای خانواده خود و غیر نظامی و پیمانکاران است. برای مثال همانطور که از روز دوشنبه پنتاگون گزارش 1,087 موارد که 569 درگیر نیروهای نظامی است. این ارقام بالاتر از دو سوم از آنها شده بود جمعه. اما خواسته های اپیدمیولوژیک دقت شروع به برخورد با ضرورت عملیاتی پنهان کاری.

“من قصد ندارم به یک عادت که در آن ما شروع به ارائه اعداد در تمام دستورات و ما به یک نقطه می آیند شش هفت هفته از در حال حاضر که در آن ما برخی از نگرانی در برخی از مکان ها و فاش کردن اطلاعات است که می تواند با قرار دادن افراد در معرض خطر” وزیر دفاع علامت Esper و گفتگو کرد.

هیچ کس می خواهد به بد بازیگران این ایده است که آمریکا نیروهای نظامی قدرت است و ضعف در هر خاص ،

سرهنگ ژنرال کریستوفر Cavoli: آمریکا و اروپا فرمانده خود در انزوا.

اگر نه لزوما تضعیف نیروهای ویروس است که در حال حاضر باعث عوارض. فرماندهی کل ارتش ایالات متحده در اروپا و کریستوفر Cavoli است صرف بیشتر مارس در انزوا پس از آمدن به تماس با کسی که شما با COVID-19.

Lt.. ژنرال Cavoli است تنها یکی از بسیاری از افسران که گرفته اند به اینترنت برای برقراری ارتباط با نیروهای نظامی خود را از طریق ویدئو. اما از دست رفته از فیلم های افسر یکی می ترین انتظار برای دیدن در آن بخش از جهان افسر ارشد پزشکی برای تئاتر اروپا. Brig. ژنرال رونالد Stephens برطرف شد فرماندهی دوشنبه. او معلق شده بود Feb. 12. برای چه ارتش نیست گفت: – این یک نوع متفاوت از اسرار نظامی-اما زمان کمتر از مطلوب. منطقه ای بهداشت و درمان فرماندهی اروپا است که رهبری در یک اقدام اساس Stephens’ رئیس سابق کارکنان سرهنگ آندره Pippen.

Wolters فرمانده نیروهای آمریکایی در اروپا نسبتا آینده زمانی که او گفت که “برای حفظ آمادگی کنونی استقرار” ممکن است او را به “رفتن به خارج از نیروهای من در حال حاضر فرماندهی.” اما اگر آن اتفاق می افتد انتظار نداریم که آن را به اعلام کرد: وزارت دفاع سخنگوی الهام فرح قرار دادن یک بیانیه هفته گذشته گفت: “اگر در برخی از نقطه در آینده یک فرمانده معتقد است که coronavirus می تواند بر آمادگی استراتژیک ما بازدارنده و یا استراتژیک پاسخ نیروهای ما خواهد طبعا محافظت از اطلاعات است.”

یک مقام ارشد دفاعی مقام نظامی بار در روز دوشنبه که هر چند پنتاگون خواهد بود گزارش کلی آمار و ارقام آن خواهد بود “چرخی” در آزادی “واحد منطقه و نصب و راه اندازی” جزئیات بیشتر.

برخورد با بیماری های کلیدی برای آمادگی نظامی. جنگ که در آن اکثر مرگ و میر ناشی از میدان جنگ و کشتار چیزی از یک قرن 20 اختراع. جنگ داخلی نمایش داده می شود سرسام آور بی دقتی با مردان زندگی, آیا Pickett را خودکشی شارژ و یا فقط در مورد هر کمپین برپا شده توسط ایالات متحده کمک مالی. و در عین حال برای همه قتل عام بیش از 600 ، 000 مرگ و میر برخی از دو نفر از سه فوت از بیماری ها از جمله اسهال خونی و حصبه مالاریا و سل.

در بریتانیا از سی سال جنگ “مرگ و میر ناشی از بیماری به مراتب پیشی گرفته و میر ناشی از سلاح در این عنوان در اروپا هر درگیری قبل از قرن بیستم” می نویسد مورخ William H. McNeill در کتاب “طاعون و مردم.” قاره ارتش بود ویران با آبله تا زمانی که جورج واشنگتن مجبور تمایلی نیروهای واکسینه شود. “بیماری را نابود کرده است مردان ده برای ما” جان آدامز به همسرش نوشت: ابیگیل “که در آن شمشیر دشمن کشته شده است یکی است.”

ارتش آمریکا نیست و در صورت هر چیزی شبیه به آن با COVID-19 تا کنون. اما از آن است که یک یادآوری از اهمیت نگه داشتن سربازان سالم به نگه داشتن آنها را آماده به عنوان یک نیروی مبارز.

برخی از جبهه ها در حال حاضر تحت تاثیر قرار شده است اگر تنها اندکی به عنوان نیروهای ائتلاف شده اند کشیده پایین. در هفته گذشته صدها نفر از نیروهای نظامی از هلند و فرانسه و اسپانیا و پرتغال را ترک کرده اند عراق و افغانستان مستقر کرده و به کشورهای خود برای تقویت پولیس در پاسخ به این بیماری است. آمریکا و انگلیسی, آموزش با نیروهای عراقی متوقف شده است و برخی از انگلستان سربازان بازگشته اند به بریتانیا برای تکالیف اضطراری.

ارتش ایالات متحده دارای یک نیمکت عمیق تر, البته, و می توانیم به اختصاص سپاه مهندسان ارتش به ساز و برگ موقت اورژانس بیمارستان ها و نیروی دریایی به بادبان بیمارستان کشتی به خانه-مقابل نقاط داغ. اما که می تواند در نهایت منجر به drawdowns به اندازه کافی مهم است که پنتاگون نمی خواهم آن شناخته شده است.

هنوز هم یک تصویر دقیق تر نقاشی شده است با اطلاعات داده شده به نیروهای نظامی از آن داده شده است. ارتش بازیگری منطقه ای بهداشت فرمانده اروپا سرهنگ Pippen برگزار مجازی تاون هال با دیگر افسران پزشکی برای پاسخ به سوالات در مورد COVID-19 و ارتش پاسخ. سربازان و همسران خود را ایمیل فرستاده. پاسخ آنها داده شد نشان می دهد ارتش در نظام سلامت تاکید شده است حتی در لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای در آلمان بزرگترین بیمارستان نظامی در اروپا است.

“هر وقت من تماس لندستوهل انتصاب خط من دریافت یک سیگنال مشغول” یکی برافروخته شکایت.

سرهنگ Randall Freeman, معاون فرمانده برای سلامت آمادگی در لندستوهل نمی زیادی برای ارائه: “شبکه ما بسیار سنگینی بر دوش در حال حاضر بسیار بالاتر حجم تماس از ما به طور معمول,” او گفت:. “من را تشویق بیماران به تلاش برای نگه داشتن. گاهی اوقات آن را طول می کشد سه تا چهار یا پنج تلاش می کند تا از طریق دریافت کنید.”

فریمن و دیگر ارتش مقامات بهداشت گفت: این بیمارستان که قرار بود به تمرکز بر مراقبت فوری و تمام خدمات را به صورت آنلاین.

سربازان می تواند به طور معمول انتظار می رود که اطلاعات پزشکی خود و خانواده شان را به کار گرفته خواهد شد با توجه به HIPAA اصول است. اما نه در سن COVID-19. یک سرباز زن که تا به حال تست شده برای این ویروس فرستاده تاون هال بپرسید چه اتفاقی افتاده است به حریم خصوصی. نتایج آزمون او داده شده بود برای اولین بار به شوهرش افسر فرمانده و سپس به شوهرش و تنها و تنها پس از آن به او. “در بهداشت عمومی اورژانس” فریمن پاسخ داد: “دستور است به دانستن برخی از چیزهایی که بر توانایی واحد به انجام ماموریت خود را.”

برخی از مراحل به طور معمول برای روشن شدن سربازان به عنوان آماده هستند که تحت فشار قرار دادند. برای مثال سربازان مجبور به عبور سالانه آزمون دندانپزشکی در نظر گرفته شود گسترش پذیر. اما چنین مراقبت های معمول دیگر در دسترس نیست. “ما را متوقف کرده اند ارائه آمادگی آزمون قرار ملاقات” سرهنگ مانوئل پوزو-آلونسو, ارتش دندانپزشکی منطقه ای فرمانده اروپا گفت: در مجازی سالن شهر. دندانپزشکی پرسنل در حال seconded به COVID-19 وظایف. او اعتراف کرد که به دلیل حتی که جزئی نتیجه از تعویض به یک COVID-19 جای پا “وجود خواهد داشت کمی ضرر به آمادگی ما در طول زمان است.”

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im