U C تکنولوژی پوشیدنی پروژه تحقیقاتی به دنبال کلگری دوچرخه سواران

محتوای مقاله در ادامه

“هر کس می تواند یک شهروند دانشمند و ما در مراحل بعدی دنبال خواهد شد در جایی که مردم در حال اجرا که در آن در حال راه رفتن مردم, چه فضاهای سبز آنها استفاده ترین” او گفت:. “هر کس در کلگری می توانید تبدیل شدن به یک شهروند دانشمند ما فقط شروع با دوچرخه سواران در حال حاضر.”

با ثبت نام برای شرکت داوطلبان موافق اجازه می دهد تا U C برای دسترسی به داده های خود را از Fitbit یا Garmin دستگاه به عنوان دور برگشت به عنوان دو سال است.

Ferber گفت: این دانشگاه سپری کرده است در سال گذشته در حال توسعه یک سطح 4 سرور امن برای ذخیره داده هایی که جمع آوری خواهد شد.

“4 سطح امنیتی است در بالاترین سطح امنیت برای داده های ناشناس, بنابراین ما در حال جمع آوری اطلاعات شخصی از مردم است . . . به طور موثر ما geofencing داده های خود را اگر پیدا کنیم و الگوهای مشترک از آنجا که مردم اغلب چرخه از خانه به کار می کنند اما ما فقط کار در مسیرهای خاص.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>