U C جمهور پیش بینی زیان کار زیر UCP کاهش بودجه به متوسطه موسسات

اد مک کالی شده است رئیس جمهور و معاونت دانشگاه کلگری پس Jan. 1. عرضه

دانشگاه کلگری پیش بینی بیشتر مواضع بودن حذف شده در سال آینده با توجه به کاهش بودجه در سال 2020 آلبرتا بودجه مطرح شنبه توسط UCP دولت است.

در این سند مشخص شده 6.3 درصد کاهش در بودجه استانی از سال قبل برای متوسطه موسسات در سراسر آلبرتا. مجموع هزینه های عملیاتی برای وزارت آموزش و پرورش پیشرفته کاهش یافته است از $5.5 میلیارد دلار به 5.1 میلیارد دلار است.

U C جمهور و معاونت اد مک کالی گفت: کاهش بودجه نشان دهنده کاهش از $26.7 میلیون دلار به دانشگاه آلبرتا اعطای کمک می کند که حمایت از هزینه های عملیاتی از جمله دانشکده حقوق در دانشگاه است.

زیرساخت های تعمیر و نگهداری, برنامه, بودجه, قبلا برش توسط دولت ابقاء شد به آن 2018-19 سطح, او گفت:.

اما کاهش به دانشگاه آلبرتا اعطا خواهد شد و به احتمال زیاد کمتر معنی شغل در U C حرکت رو به جلو با توجه به McCauley.

این می آید پس از کاهش در پاییز گذشته مراسم تحلیف UCP بودجه چپ U C رو به یک $32.9 میلیون کسری. این دانشگاه در پاسخ به حذف 250 موقعیت.

“ما پیش بینی است که با توجه به میزان این کاهش می تواند منجر به بیشتر موقعیت های از دست رفته در دانشگاه کلگری” مک کالی در روز جمعه گفت.

“تجربه دانش آموز و تاثیر پارامونت در دانشگاه کلگری. که تجربه و تلاش برای حفظ کیفیت آن تجربه استفاده می شود در تعیین مناطق که در آن ما باید به کاهش است.”

مک کالی گفت: آن را خیلی زود به تعیین که چگونه بسیاری از مشاغل می تواند حذف شود و یا چه حوزه از دانشگاه را تحت تاثیر قرار خواهد. او گفت که او می خواهید کار با U C حکام به بررسی “میزان” از استان کاهش بودجه و جدول متعادل دانشگاه بودجه.

دولت برنامه ای برای از بین بردن معادل 1,436 بخش عمومی موقعیت بیش از سال آینده به منظور صرفه جویی در $610 میلیون, با توجه به 2020 بودجه استانی. حدود 400 نفر از کسانی که کاهش شغل در انتظار هستند از متوسطه موسسات در سراسر استان.

U C استفاده خواهد کرد “همه اهرم به رشد درآمد ما از طریق مشارکت … سعی کنید برای به حداقل رساندن تاثیر این کاهش بر ما دانش آموزان” مک کالی گفت.

مرتبط

دولت استانی پیش بینی متوسطه شهریه افزایش 11 درصد در سال 2020 و در ادامه به رشد 4.7 درصد و 4.8 درصد در سال های پس از آن با توجه به بودجه.

“ما نیاز به تحول در هزینه ارائه پیشرفته آموزش و پرورش در این استان است. ما نیاز به همکاری با ما بسیار عالی در سطح جهانی پست-نهادهای ثانویه به ارمغان می آورد که هزینه پایین بنابراین کسانی که از دانشگاه Alberta کمک های مالی کاهش خواهد یافت” وزیر دارایی تراویس Toews گفت: پنج شنبه.

ماه گذشته U C حکام تصویب افزایش شهریه برای 2020-21 سال تحصیلی. این تصمیم به معنای بیشتر در حال حاضر در مقطع کارشناسی و یا فارغ التحصیل, U of C, دانش آموزان خواهد پرداخت هزینه را افزایش می دهد, از پنج درصد, اگر چه برخی از دانش آموزان می پرداخت بیش از 15 درصد بیشتر برای آموزش و پرورش خود را.

مک کالی گفت: کسانی که هزینه افزایش را تغییر نمی دهد اما نمی گویند که چگونه استانی بودجه می تواند بر نرخ شهریه زیر سال تحصیلی.

در بیانیه دانشگاه کلگری اتحادیه دانشجویان ابراز ناامیدی که UCP دولت انتخاب “به تعادل بودجه های استانی بر روی پشت خود را.”

“به نظر می رسد به دانش آموزان مانند دولت کار عقب” گفت: اتحادیه دانشجویان جمهور جسیکا Revington.

“ما می دانیم که اکثر ما موسسه سرمایه گذاری می رود نسبت به کارکنان بسیاری از آنها کارگران خط مقدم که به طور مستقیم حمایت از دانش آموزان است. این بودجه نیز قرار می دهد بخشی از نهادی بودجه در معرض خطر بر اساس عملکرد و همراه با دو دوره متوالی کاهش بودجه ما عمیقا نگران کیفیت متوسطه آموزش و پرورش در آلبرتا.”


پیشرفته, وزیر آموزش و پرورش Demetrios Nicolaides اعلام یک نتیجه جدید تأمين مالی مبتنی بر مدل برای استان متوسطه موسسات در یک کنفرانس مطبوعاتی در کلگری در Jan. 20, 2020.

Postmedia

تاثیر کاهش بودجه نیز احساس دیگر پست-نهادهای ثانویه در کلگری.

روز پنج شنبه در جنوب آلبرتا, موسسه فناوری اعلام کرد این امر از بین بردن 230 موقعیت. SAIT رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت David Ross ذکر شده “کاهش بودجه در متوسطه بخش” از اکتبر گذشته بودجه استانی در یک ایمیل به کارکنان.

Mount Royal University تصویب هفت درصد افزایش برای دانشجویان داخلی در این هفته. رئيس دانشگاه Tim Rahilly گفت: درآمد اضافی کمک خواهد کرد که تعادل بودجه مدرسه اما اضافه شدن هزینه افزایش نمی حساب انتظار می رود کاهش به دانشگاه آلبرتا گرانت.

در اوایل سال جاری پیشرفته, وزیر آموزش و پرورش Demetrios Nicolaides اعلام کرد UCP دولت را در اجرای جدید “نتایج بر اساس” post-بودجه ثانویه مدل آوریل 1.

این تغییرات به این معنی آلبرتا 26 علنا بودجه موسسات دریافت کمک های مالی بر اساس تا 20 اقدامات مختلف از جمله فارغ التحصیلان درآمد و اشتغال ،

مک کالی گفت: U of C نیز شده بود پیش بینی کاهش به دانشگاه آلبرتا گرانت در UCP آخرین بودجه.

“این دولت انتخاب شد با کثرت در دستور ریاضت و دانشگاه کلگری به رسمیت می شناسد مسئولیت خود را در کمک به ارائه آن دستور,” او گفت:.

“در پاییز سال 2019 بودجه وجود دارد روشن نشان داده شده در شرایط سال به عنوان به آنچه که می تواند انتظار می رود برای وزارت آموزش و پرورش پیشرفته. بودجه که راه اندازی شد دیروز سازگار با این انتظارات است.”

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im