دو V را تعیین مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سرنوشت

X

داستان جریان

مقالات اخیر

زمانی که رئیس جمهور تهمت را تایید شماره خود را آغاز کرد شیرجه بینی به صورت جدی در اواسط ماه مه یکی از دوستان از من پرسید من فکر کردم می گذرد. پس از همه, که در آن نقطه همه چیز به نظر می رسید به خوبی برای رئیس جمهور. COVID-19 مورد شمارش شد کاهش در میان کشور بازگشایی و رای گیری نشان می دهد که باور عمومی بدترین بود پشت سر ما. ما آن را نمی دانند اما اقتصاد بود در مسیر کاهش نرخ بیکاری است. جورج فلوید تظاهرات بودند هنوز چند هفته دور. چرا تهمت را تصویب اعداد در کاهش در حال حاضر از همه بار ؟

پاسخ ساده بود. برای سال, علوم سیاسی, مدل های تمرکز توجه خود را بر کار تصویب و اقتصادی اعداد از سه ماهه دوم (آوریل تا ژوئن از یک سال) به دلیل آن طول می کشد در حالی که برای اخبار خوب (یا بد نیوز) به نزول آن است. در نظر 1992 انتخابات ریاست جمهوری. بیکاری در اوج خود در ماه ژوئن آن سال و پس از آن به تدریج شروع به چکه رو به پایین. اکتبر دیدم ستارگان شغل گزارش با تعداد بیکاران کاهش تقریبا 400,000. اما خیلی دیر شده بود برای وقت.

این است که می گویند که وجود دارد هیچ جایی برای حوادث بر چیزهایی که اگر آنها را در سپتامبر یا اکتبر. آن است که تنها به گفتن است که برای بسیاری از مردم در آن طول می کشد در حالی که برای اخبار غرق در پس اخبار در ماه سپتامبر یا اکتبر مسائل کمتر در اخبار از آوریل یا مه.

بنابراین غش کردن در مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب اعداد احتمالا منعکس کننده اخبار از دو یا سه ماه پیش بود که بسیار بد در واقع برای رئیس جمهور. آن را نیز نشان می دهد هر چند که وجود دارد این است که برخی از اتاق را برای تبدیل همه چیز در اطراف. این که آیا آن را به اندازه کافی برای او را به برنده شدن است یک سوال باز است اما به طور کلی نتیجه به احتمال زیاد پایین می آید به دو V است.

اولین V پتانسیل V شکل بهبود در اقتصاد است. اصطلاح خود “V شکل بازیابی” است که به منظور توصیف نمودارهای مورد اقتصاد در رکود است. برخی مانند رکود اقتصادی از سال 1921 شامل شارپ با نرخهای سریع snapback; شما می توانید یک “V”-مانند شکل در نمودار اقتصاد است. دیگران مانند 2008-09 رکود تولید چیزی بیشتر شبیه به یک تحریف “تو” با اقتصاد به آرامی سنگ زنی را به شکل. شما به لحاظ نظری می تواند یک “L.” ما نمی خواهیم یک “L.”

در مقابل این اعداد شده اند خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن. بیکاری نیست آمار 20 درصد نقطه عطف مردم از ترس و به شدت کاهش یافته است بیش از دو ماه گذشته از سه ماهه دوم. هزینه های مصرف کننده است تا به عنوان خرده فروشی. بازار سهام برگزار شد تا ثابت پایین از قله آن اما از آن پایین. در حال حاضر آن را مانند برگ برنده شدن خود را در “V” است و احتمالا گرفتن آن در اوایل به اندازه کافی به حداقل برخی از تفاوت.

در همان زمان اگر شما قطره یک گربه از بالا به اندازه کافی آن را به گزاف گویی به عنوان رود. بسیاری از مشاغل که ریخته شد به طور موقت اخراج در طول خاموش کردن; به عنوان کسانی که کسب و کار بازگشایی آنها را به بازگشت کارگران یکهو. در برخی از نقطه شما شروع به ضربه زدن به کارگران که شرکت های سقوط در رکود است. به عبارت دیگر ما در حال چیدن خاموش گذارد اما بعید است به آخرین. آیا بازیابی کاهش می یابد و در اوایل به دلیل آن دسته از کارگران به نمایندگی فقط 5 درصد از اقتصاد و یا کاهش سرعت نگه می دارد چرا که آنها 10 درصد احتمال دارد باعث می شود یک تفاوت بزرگ در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس.

دوم V مربوط به اول: آیا به شکل V بازیابی در COVID-19 موارد است. اگر شما شده است با توجه به اخبار بسیاری از کشورهای در حال دیدن یک شتاب در موارد به خصوص در جنوب و جنوب غربی. علت دقیق این ناشناخته است; آن می تواند مردم عقب نشینی در داخل خانه به ضرب و شتم گرما می تواند امتناع از پوشیدن ماسک, اما بدون در نظر گرفتن شتاب واقعی است. اگر این همچنان از طریق نوامبر-اگر نقاط کشور شروع به شبیه نیویورک در زمستان سال گذشته — رئیس جمهور خواهد شد به احتمال زیاد احساس گرما.

در همان زمان برخی از دیدگاه موجه است. این نمودار نشان می دهد تجمعی موارد از اواسط ماه مارس در ایالات متحده آمریکا (برای بزرگنمایی کلیک کنید):

به وضوح وجود دارد شتاب در برخی از کشورها به ویژه کسانی که در جنوب ما ذکر شده اما ما نیست و در عین حال به نیویورک سطوح. این درست است حتی بر اساس سرانه:

اگر ما از بین بردن شرق, ما می توانید ببینید به طور کلی گسترش اما دوباره حداقل در حال حاضر آن عمیق است که تنها در چند متحده:

مهم است به یاد داشته باشید که اگر هر چیزی, این طلب بخشایش تفاوت متحده امروز و نیویورک/نیوجرسی. ما در حال حاضر تست در حدود 600000 نفر در هر روز بر خلاف اوج نیویورک/نیوجرسی, شیوع, در هنگام تست شد بسیار محدود تر. ما در حال گرفتن خفیف تر/موارد بدون علامت در حال حاضر که ما از دست رفته در ماه مارس است.

اگر منحنی خم در این کشورها به زودی و پس از آن موارد فروکش کردن از طریق کاهش حافظه این بیماری احتمال محو شدن. اگر آریزونا است که بعد از نیویورک و همه چیز به کلرادو و نوادا رئیس جمهور خواهد پرداخت قیمت.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن یک توسری خور برای انتخاب مجدد. این امر می تواند احمقانه به نوشتن به او را با این حال. در همان زمان سرنوشت خود را کاملا در دست خود را. آیا او هنوز هم اشغال 1600 خیابان پنسیلوانیا. آمده Jan. 21 خواهد شد بستگی دارد در مسیر اقتصاد و این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>