شروع جمعه گشت ماموران آغاز خواهد شد کار تا 12 ساعت شیفت اجازه می دهد بیشتر ماموران به در خانه باقی می ماند و کاهش شانس خود را از قرار گرفتن در معرض.

دو مونترال افسران پلیس آلوده شده اند با COVID-19 یک سخنگوی اداره پلیس تایید کرد روز دوشنبه.

یکی دیگر از 100 مونترال افسران قرار داده شده اند در قرنطینه. این گروه دارای بیش از 6000 افسران پلیس و غیر نظامی کارکنان.

مونترال پلیس اعلام وضعیت اضطراری در نیروی اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتر در استفاده از منابع آن است. این اولین بار از سال 1998 از طوفان یخ که این اقدام گرفته شده است.

داخلی فرمان اجازه می دهد تا مدیران برای تغییر شیفت و جابهجا افسران به گفته فرمانده آندره Durocher از مونترال ،

قوانین جدید را تحت تاثیر قرار جمعه و برای مدت نامعلوم به عنوان شهر هدایت coronavirus بیماری همه گیر.

شروع در جمعه گشت ماموران آغاز خواهد شد کار تا 12 ساعت شیفت به جای هشت ساعت است.

این اجازه خواهد داد که بیشتر ماموران به در خانه باقی می ماند و کاهش شانس آنها می تواند در معرض ویروس.

“ما نمی دانیم که این به پایان خواهد رسید” گفت: Durocher. “ما می خواهیم تا مطمئن شوید که در هر زمان داده شده ما تازه نیروهای آماده به خدمت به مردم است.”

قوانین جدید همچنین اجازه می دهد تا نیرو به منظور افسران به کار اضافه کاری و لغو تعطیلات.

بازرسان پلیس یا ماموران با انجام کار اداری می تواند به نام پس از گشت زنی در خیابان Durocher گفت.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام رسمی ممنوعیت تجمعات از دو یا چند نفر برای کمک به محدود کردن فرد-به-فرد تماس بگیرید.

پلیس باید از این قدرت برای شکستن گروه و خوب آنها را $1,000 اگر آنها در حال جمع آوری در داخل خانه و خارج از منزل. جریمه خواهد شد و تنها صادر می شود در موارد شدید, ایتالیایی, توالت گفت.

پس از ممنوعیت صادر شد شنبه مونترال پلیس دریافت کرده اند و حدود 200 تماس از شهروندان گزارش که برخی از مردم در حال هجوم فرمان Durocher گفت.

“ما امیدواریم که این واقعیت رسانه ها در مورد آن صحبت خواهد شد پیام در سراسر (که مردم نیاز به ماندن در خانه),” او گفت:.

“ما نمی خواهیم برای ایجاد (یک اتمسفر) که در آن شما در حال snitching بر همسایه خود را چون دو نفر در حال راه رفتن. ما امید مردم را نشان می دهد حس مشترک. ما می خواهیم مردم را متمدن و نه توهین به هر یک از دیگر.”

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال به روز رسانی خود را در مارس 23, حق در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.
ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im