دو presumptive موارد COVID-19 تایید در آلبرتا

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw در جمعه 6 مارس سال 2020 است. عکس ایان Kucerak/Postmedia

دو presumptive موارد COVID-19 تایید شده اند در آلبرتا — یکی در کلگری و ادمونتون.

این علامت در استان سوم و چهارم presumptive موارد از رمان coronavirus.

یک زن در 30s از کلگری مشخص شده است به عنوان چهارمین فرض مورد COVID-19. دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: او در تماس نزدیک با کسی که به تازگی از سفر به اروپا از جمله اوکراین و ترکیه و هلند.

سوم presumptive مورد یک مرد در 60s در ادمونتون بود که روی ویروس زده Grand شاهزاده کشتی کروز است که در آن سه نفر از این چهار مورد در آلبرتا می توان به ترسیم. او به آلبرتا در فوریه. 21.

هر دو نفر در حال نقاهت در انزوا در خانه.

“من می خواهم بهره به درک که ما بهداشت عمومی اقدامات در حال انجام دقیقا آنچه که آنها در نظر گرفته شده را انجام دهید: شناسایی موارد جدید و اقدام فوری” گفت: Hinshaw. “این افراد جدا شده و اقدامات انجام گرفته برای جلوگیری از عفونت از گسترش است.”

مقامات بهداشت تماس گرفت کسی که به کسانی که تحت تاثیر و آنها خواسته شده است به خود جدا برای دو هفته. آنها خواهد بود به طور فعال نظارت علائم.

کلگری-منطقه زن در 50s برای اولین بار بود presumptive مورد COVID-19 در آلبرتا و آن را تا پس از تأييد شده توسط ملی کانادا آزمایشگاه. او روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز در کالیفرنیا و بازگشت به کلگری در فوریه. 21.

دوم آلبرتا مورد بود ادمونتون در 40s خود را که به تازگی به استان در فوریه. 28 پس از سفر در ایالات متحده’ میانه. منبع اعتقاد بر این است خود را در سفر همراه بود که یک مسافر در گرند شاهزاده خانم کروز کشتی است و در حال حاضر یک مورد تایید شده در B. C.

هر چهار مورد در حال انتظار برای بهبودی کامل را.

در حالی که خطر ابتلا به بهره همچنان پایین Hinshaw گفت: این تغییر می تواند در هفته های آینده. این احتمال وجود دارد وجود خواهد داشت و موارد جدید در روز های آینده.

بهره توصیه می شود برای تمیز کردن دست های خود را به طور منظم برای جلوگیری از دست زدن صورت خود را به سرفه یا عطسه به خود یا آرنج آستین دور از بافت های مناسب و ماندن در خانه و به دور از دیگران و اگر آنها احساس بیمار.

[email protected]

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>